Začátek porodu - bolesti břicha (střeva)

8.3.20 02:56

Začátek porodu strevnima bolestma

Ahoj, začal vám někomu porod strevnima bolestná? Mám šílený křeče jako v oblasti střev.. začalo mi to z ničeho nic tak před hodinou a jsem 36+2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.3.20 03:10

@Jana84667 ahoj..me v podstate ano, akorat, ze jsem litala na zachod s prujmem a nebyly to pouze krece..telo se cistilo..od rana prujem, v 17 praskla voda, v 18:30 prvni kontrakce,21:00 prcek na svete :palec: zajela bych kdyz tak rano k dr…jses jeste malo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.20 03:27

@Žaludovka no já právě vůbec nevím, jestli to může být něco v souvislosti s porodem, tak abych tam nejela jak blbec a oni se mi nevysmali. Navic v pondeli jdu na kontrolu, tak o to je mi to hloupejsi. Jenomze jsem prvorodicka a vubec nevím, jak to poznam a jakym zpusobem to muze prijit. Ja vim, ze jsem jeste malo, ale ja i segra jsme byli o 3 tydny narozene driv. Jako na záchodě jsem byla, ale že bych měla průjem to se říct nedá. Taky jsem si vzpomnela, ze jsem vcera nebo předvčírem měla na toaletaku dost silný výrok, takový hlen, ale jen malý, přišlo mi to jako hlenova zatka dost malé, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Ach joo, jsem prvorodicka a vubec nevím. Mám strach, abych to stihla do porodnice, mám to 40km

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
8.3.20 03:50

@Jana84667 já u prvniho dítěte taky vůbec nevedela :nevim: v půl deváté večer křeče v břiše a průjem, vycistila jsem se. Pak nepravidelne bolesti, ja myslela, že to jsou ti poslicci, do té doby jsem je vůbec neměla. Dala jsem vanu, nalakovala si nehty, snažila se to zaspat. Ale bolelo to hodne, pak už jsem prodychavala. V 1 ráno jsme jeli, v půl třetí se syn narodil, rychlovka. Byla jsem 38+0. Čekej co bude, jestli jen streva a ne kontrakce, tak asi nic. A neboj se, smát se ti nebudou! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
8.3.20 03:57

Může být a nemusí :nevim: Já hodinu před tím, než mi praskla voda, jsem v jednu v noci musela strašně na záchod na velkou. Nedalo se to vůbec vydržet. A to jsem trpěla v těhotenství zácpou ;) Vyprázdnila jsem se, takže jsem pak při porodu nemusela řešit klystýr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.20 03:57

@peta81 já právě poslíčky asi takybzadny doteď neměla. Ale ty bolesti teď vůbec neustupujou a už mám i ten průjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
8.3.20 04:06

A jsou to proste jen obyc bolesti břicha nebo jiné? Muzes to zaspat? Má to nějaké intervaly nebo to bolí pořád? Já to měla v intervalech, i když různých a nepravidelných. A ta bolest se stupnovala, pak uz se to nedalo moc vydržet. Stala jsem v předklonu, držela se za komodu a čekala až ta vlna přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
8.3.20 04:38

@Jana84667 Ano. Přesně tak mi začal porod. Proto jsem to nepoznala.. Došla si na velkou, do sprchy a když to nepolevilo, vyrazili jsme do porodnice jen tak pro sichr a tam se mi do hodiny narodilo mimco.. :mrgreen: Tedy od příchodu na příjem už nebyl pochyb, ze jsou to kontrakce. Už to začínalo opravdu bolet. Ale do té doby. asi 2h.. jsem si fakt myslela, že jen střeva..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9206
8.3.20 11:19

@Jana84667 nikdo se ti vysmívat nebude, radši bych jela, když to máte tak daleko, pokud by to v autě přešlo, tak se zas můžete kdyžtak vrátit ;). A to růžové na toaletním papíře byla hlenová zátka, tj. už to klidně může být ono.

Pořád lepší zbytečně navštívit porodnici než rodit nepřipravená doma nebo v autě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9206
8.3.20 11:21

Jinak ano taky mi porod začal probuzením se s pocitem na velkou, šla jsem na záchod, ale nic nebylo za deset minut znova a pak znova, až pak mi došlo, že o záchod nepůjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama