Začátek příkrmu a pití UM každé 2 hoďky?

Anonymní
21.2.20 18:13

Začátek prikrmu a piti um kazde 2 hodky?

Ahoj holky chci se zeptat byli jsme nedavno u dr a malej ma 4mes. A 7638g a 68cm coz mi dr rekla „aby jsme to neprepiskli“ davejte mu 150ml mleka kazdy 3h pres den a v noci nechte spát. S tim ze muzeme zacit i s prikrmy???? ale otázka zní je možné ze by mohl papat i kazde dve hodky? To UM myslim (prikrkmy zeleninku jen ochutnavame) je pravda ze nekdy po těch 2 hodkach vypije 150 a nekdy spis jen 70ml nebo 80ml a zas nekdy ty 3 hodky krásně vydrží a ani si neříká o jidlo je to různé ???? každopádně se bojím aby nám dr zas nenadavala ze malej je nejakej mooc velkej. Me je to jedno jen at papka ale znate to úplně prijemne to není ???? tak se chci jen zeptat jestli je to normální? Mame hipp bio combiotic

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

106
21.2.20 22:59

Já sice kojím, ale kojím na požádání.. Pokud syn neublinkava nějak moc, tak bych ho krmila jak by si řekl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
21.2.20 23:05
@Ladein píše:
Já sice kojím, ale kojím na požádání.. Pokud syn neublinkava nějak moc, tak bych ho krmila jak by si řekl.

Právě že u kojenych je to jiné, ty přece vůbec nevíš kolik si vezme. Teda neříkám, máš pravdu, řídila bych se miminem! Prvního jsem skoro nekojila, od nejakeho 7.tydne byl na um a od 4. měsíce příkrmy, ted mam tříměsíčního plně kojeneho a myslim, ze jen tak přikrmy nebudou, je hodně spokojený, narodil se 4.110, ted ma 7.450, je to macek, ale prostě to um je jiny. Zakladatelko, dej na svuj instinkt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama