Začátek října - kam v Evropě k moři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jitule L.
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.08.19 17:56
Zacatek rijna - kam v Evrope k mori

Ahoj. Mate nekdo zkusenosti s dovolenou u more v Evrope zacatkem rijna co se pocasi tyka? Chteli bychom jet v prvni pulce, driv nemuzeme. Sondovala jsem v cestovkach a doporucovali mi Rhodos, Kypr nebo Kretu. Mame 4-lete dite, takze potrebujeme plaz, more s pomalym vstupem a sem tam prochajdu nebo mensi vylet, pripadne nejake vyziti pto ditko (hriste). To, ze budou po sezone uz zavrene restaueace, bary a chladnejsi vecery me az tak netrapi. Jde mi spis o pocasi pres den. :) Predem diky za reakce

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:08
@Jitule L. píše:
Ahoj. Mate nekdo zkusenosti s dovolenou u more v Evrope zacatkem rijna co se pocasi tyka? Chteli bychom jet v prvni pulce, driv nemuzeme. Sondovala jsem v cestovkach a doporucovali mi Rhodos, Kypr nebo Kretu. Mame 4-lete dite, takze potrebujeme plaz, more s pomalym vstupem a sem tam prochajdu nebo mensi vylet, pripadne nejake vyziti pto ditko (hriste). To, ze budou po sezone uz zavrene restaueace, bary a chladnejsi vecery me az tak netrapi. Jde mi spis o pocasi pres den. :) Predem diky za reakce

Kypr.Jako nikdo ti to počasí nezaručí 100%,ale tam je to z tech jmenovaných nejpravděpodobnější. Loni začátek října celý týden luxus, slunečno, nádhera…

pattybouvier
Stálice 84 příspěvků 28.08.19 21:29

@Jitule L. Za mě taky Kypr :kytka:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 29.08.19 10:34
...

Těžko říct, já bych měl v říjnu už strach o počasí a teplotu moře (v Evropě). Takže bych spíš volil Egypt. Když už středomoří, tak nějaké závětrné místo, určitě ne severní, nebo západní pobřeží u otevřeného moře.

vulpes
Kelišová 5143 příspěvků 29.08.19 14:13

Na koupání už nikam

na výlety asi kamkoli :nevim:

mamoch
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 29.08.19 17:51

Sice to není Evropa, ale na Turecké rivieře kolem Side a Alanye bude určitě teplo…

Jitule L.
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 01.09.19 19:35

Díky všem za reakci. :)

CoComela
Kecalka 222 příspěvků 01.09.19 22:57

My byli v tomto termínu na mallorce a počasí vyšlo super :palec:

Váš příspěvek
Reklama