Reklama

Bojí se dětí a blíží se začátek školky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 11:44
Začátek školky bojí se dětí

Ahoj holky, jak je zo že školkou u bojácných dětí? Kluk pláče snad kvůli všemu, stačí aby se k němu přiblížilo nějaké dítě nebo se někde trochu ťukl a šíleně pláče. Nemáte zkušenost, jak takové dítě zařadit do školky? Nedá se třeba na vykačky chodit s ním že začátku?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9645 příspěvků 28.04.18 12:31

Mám taky poseroutku. Řeším to tak, ze zatím bude od září chodit na dvě dopoledne do soukromé školky. Tam je min dětí a učitelka má více času na jednotlivce. Jestli se oťuká, tak až další rok zkusím státní školku. Jinak v září mu budou čtyři, tak už bych rada, aby měl i jiný kontakt s dětmi než jen mladšího brachu. On totiž i na hřišti si hraje radši sám

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 28.04.18 13:05

Můj syn taky hodne plakal kvůli prkotinam - z mého pohledu prkotinam. Pro nej to byly důležité věci a skutečně tragédie. Jak jsem to resila? Nijak. Jen jsem mu nerikala takoveto obligátní,,to nic neni” (protože podle nej je),,,to neboli” (protože jeho to bolí), atd. Objala jsem ho, pofoukala, řekla,,ja vím ze to bolí” a jelo se dal. Dokud potřeboval, tak jsem ho objimala a foukala a pomáhala. Ale vždycky az začal brecet a přišel za mnou sám, pokud tedy přišel. Podle me je důležitý dětem nerozmlouvat a nevyvracet jejich pocity a strachy. Stačí to přijmout, dat najevo pochopeni a ze jim věříme a proste počkat, az to prejde. I dnes občas syn vyvadi kvůli,,drobnostem”, a naopak velkým karambolům se často jen zasměje. Ale je to podstatně lepší nez to bylo. Ted ma dva a kousek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama