Začátek těhotenství a bolesti

Anonymní
19.12.19 12:07

Začátek těhotenství a bolesti

Zdravím, jsem podruhé těhotná, poprvé z toho byl potrat v 7tt. Teď jsem 5+4 a tak jako minule tak i teď jsem u všeho rychle unavená (domácí práce). Přijde mi že když dělám něco namáhavějšího (drhnutí šporáku, válení nudlí, běžné domácí práce) tak že jsem hned unavená a ještě k tomu mě rozbolí podbříšek. Je to normální? Nakonec mám strach cokoliv dělat abych miminku neublížila a zas jsme o něj nepřišli :( poradíte? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1503
19.12.19 12:20

Ahoj já byla 4+3 a měla jsem neskutečné křeče po stranách břicha až do třísel…Letěla jsem na gyndu, muslela jsem si že mám další mimotěhu…Takže asi tak. Naštěstí je tam kde má být. Prý roztahování dělohy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
19.12.19 12:22

Spíš se moc pozoruješ po potratu. Břicho mě bolelo snad do 13tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
19.12.19 12:36

Hele bolesti břicha jsou normální věc měla jsme to tak do 14tt pořád pocit že ms přijde..je to roztahovani dělohy…
Jinak ne dítěti neublíží těmito věci..kdyz nic nebudeš tahat atd…vim ze teď máš strach po potratu ale neboj toto je normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 15:05

Ahoj holky, nechci zakladat nove tema. Chtela by jsem se zeptat. Jsem uplne na zacatku tehotenstvi test mi ukazal zhruba 3 tyden. Ale mam docela trosku bolesti v podbrisku a minuly tyden jsem trochu hnede spinila ale nekrvacela. Je to prosim v pohode ze? :oops: :oops: Dr. Mi rekla ze musim pockat. Byla jsem dnes na krvi a hcg mam pres 50.. ale mam strach ze by to mohlo byt mimodelozni. :? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
20.12.19 15:07

@Anonymka56788 bolesti břicha jsou běžné..ja měla pořád pocit že dostanu ms..nekdy mě fakt hodně bolelo břicho někdy méně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 15:12

@Kajka9 potrebuju se trosku uklidnit tak dekuju a snad to klapne konecne:hea :srdce: rt:️:heart_exclamation:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
20.12.19 15:14

@Anonymka56788 držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 15:22

@Kajka9 dekuju :srdce:

• Nahlásit