Začátek těhotenství a bolesti v podbřišku

Napsat příspěvek
171
26.7.17 13:54

Zdravím, mě taky bolí v podbříšku. Poslední MS byla 10.7.Od 17.7-23.7 nechráněný sex.Od pondělí mě bolí v podbříšku, plus byl bílý výtok a dnes špinění tak nevím ted :/MS mám dostat až 10.8Máte některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
26.7.17 13:57

@Anicka2888 to spineni muze znamenat uhnizdeni vajicka, takze tehu muzes byt. Jen je jeste asi brzo na jine priznaky. Zkusila bych tt za tyden. Drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
26.7.17 14:01

Jééé díky :D No já si nemůžu vzpomenout jak to bylo u malé, ale u mého mladšího syna se to zjistilo hned. Protože tehdejší přítel moc panikařil jak mě bolelo břicho a hned mě odvezl na pohotovost.Tam mi odebrali krev a zjistili HCG v krvi.Bylo tuším 36 :D Doktor říkal že se přítel trefil hned na poprvé. A ted s novým přítelem který děti nemá a chce jsme to zkusili tak ted jen čekáme. I když ho to špinění dost vyděsilo :D tak budu doufat že se povedlo. MS mám mít toho 10.8.

Příspěvek upraven 26.07.17 v 14:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
26.7.17 14:02

@emisek123 Já měla pocit, že mám zase zánět močáku od 5DPO (trpívala jsem na ně a před těhu jsem byla na urologii pečená vařená, různá vyšetření, pak imunoléčba dolní cest močových). Měřila jsem BT, ta byla normální jako když se nezadařilo, kolem 36,8. Nebolela mě prsa jako mě vždy po ovulaci bolí, v aplikaci mám v poznámkách to časté močení, bolest močáku a tepání v pravém podbřišku, bolest zad 5DPO a pak od 14DPO, špinění od 13DPO, ale už 11DPO jsem si v práci udělala hCG (než půjdu zase na urologii), no a tam jsem měla 35 jednotek.
Jinak zánět močáku to nakonec nebyl. Pak jsem četla, že při nidaci se začne tato oblast více prokrvovat a opravdu to může způsobit bolest a časté močení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
26.7.17 14:09

Aha tak snad to vyšlo. Byl by moc rád i já. Časté močení mám taky, příjde mi že trávím více času na WC :D mi už malá říkala jestli si tam nechci ustlat :D A bolesti jen v podbříšku no už asi od toho pondělka. Jen bílý výtok se objevil a dnes právě to špinění. Kterého moc vyděsilo když to mám dostat až 10.8.Tak jsem ho musela uklidnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
26.7.17 14:13

@poopie moc dekuji za odpoved :hug: to tepání jsem taky včera postřehla, ale mela jsem ho v prsu, takze asi nic :-(. Uz si rikam, zda si to nevsugerovavam po vsech tech neuspesných mesících. Trosku me zaráží, že me nebolí prsa, jen me v nich obcas pichne, ale treba bradavky me neboli vubec a vsude ctu první priznak tehu je bolest bradavek. Takze tebe bradavky taky neboli? Jinak gratuluji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
26.7.17 14:14

@poopie jo a jeste jedna otazka, nidacni krvaceni jsi nemela, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
26.7.17 15:40

@emisek123 Nidační krvácení ne, to jsem měla když u těhu před tím, které pak nedopadlo. Právě u tohodle jsem čekala, že když nebylo, tak se asi nazadařilo a těhotná nejsem, začala jsem až špinit ve dnech kdy už jsem měla dostat MS. Alr to už je trochu jiné. To nidační bylo, takový lehounce narůžovělý výtok. Kdežto teď to bylo tmavě hnědé špinění.
Normálně proběhlou ovulaci poznám podle toho, že mě přesně den po ní začnou bolet dost prsa, ale to tentokrát nebylo. Jen tak lehce.
Prsa mě začala bolet až později až tak v 6tt a ani né tak bradavky jako prsa po stranách, jako modřiny, nebo unavený sval z posilovny.
Děkuji, teď už budu končit 7. měsíc. Moc držím palce, ať se brzo zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
26.7.17 15:49

@emisek123 já jsem nikdy před ms neměla bolest v prsou, ale když jsem to měla dostat naposled, tak mě strašně boleli, že jsem nemohla ani spát. Test jsem si dělala dva dny před předpokládanou ms a byla tam slabá čárka ;) teď jsem 25+1tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
26.7.17 15:53

@poopie moc ti dekuji za tvoji zkusenost :hug:, trosku jsem dostala nadeji :-) ja prave kazdy mesic na sobe ovulaci poznam, tim, ze mam vodovy vytok a hodne me boli podbrisek, ale tenhle mesic jsem vubec na sobe ovulaci necitila, 5 dni pred inseminaci jsem byla na utz a mela jsem 2 folikuly o vel. 12 a 13mm, ale proste ovulaci jsem necitila, tak kdo vi jestli probehla :roll: moc nadeji si nedavam, ale kdyby to vyslo, tak jsem nejstastnejsi clovek na svete :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
26.7.17 15:54

@KlariSi aha, to ja prave boleni prsou nemam ted pred MS, jen mi v nich pichne tak jak kazdy mesic a kdyz uz tak po stranach :roll: takze nadeje si asi moc nedavam. Ale bolest v podbrisku je docela silna uz 4 den. Tebe bolel taky podbrisek jako kdyby mela prijit MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
26.7.17 15:55

@KlariSi Chci se zeptat, no my s přítelem jsme se pokusili celý minulý týden.10.7 jsem měla MS. A od 17-23.7 nechráněný sex.Pak se objevil bílý hlen a ted dnes špinění, bolí mě v podbříšku ale MS další mám mít až 10.8…Tak ted nevím jestli stresovat a nebo čekat, jeho to moc vyděsilo :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
26.7.17 16:00

@Anicka2888 Proč stresovat? Nelze dělat nic jiného než čekat. Špinění je normální u nidace i v případě ranného těhotenství. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
26.7.17 16:01

@poopie No přítel moc stresuje a dnes odjel do Rakouska.Tak se bojí že, bylo by to jeho první a moc se těší. Tak uvidíme no. A uhnízdění by to mohlo být když ms mám mít až 10.8?Špinění mi příjde brzo a ms nikde, když jí mám mít až za cca 2 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
26.7.17 16:04

@Anicka2888 to jsem vám uz prece psala i ja, že nidacní spinení je par dní po ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama