Začátek těhotenství a bolesti v podbřišku

Napsat příspěvek
44
27.7.17 21:25

@emisek123 jojo jeste pred ocekavanou ms. A v krizi me boli. A je mozny ze v tehu me muze byt nevolno i vecer?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
27.7.17 22:34

@kucislava urcite. A v tom krizi te bolelo taky pred ms? Zitra jdu na krev a konecne budu vedet jak jsem dopadla. Prsa te boli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
27.7.17 22:48

@emisek123 v tom krizi asi ne to az ted asi posledni 2 dny. Ja se na gyndu budu teprv objednavat. Prsa zatim necitim. Bolely me pred ocekavanou ms ale ted ani ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
28.7.17 07:52

@kucislava aha :( tak u me to asi nevyslo. Me totiz moc boli v krizi :( akorat jsem byla dat krev a v 9 vysledky. Jak ja se bojim negativni zpravy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
28.7.17 09:17

@emisek123 každá to má jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
28.7.17 12:28

Maminky prosím o radu. Psala jsem už více příspěvkú a ptala jsem se.Ta ms která se dostavila po snažení je úplně jiná a o dva týdny dřív dorazila. Vůbec mě nebolí nějak břicho. Ve středu jsem špinila celý den a včera začalo trošku světlé krve.Ale divný je že na vložce skoro vůbec nic. Břicho nebolí a ms jsem měla dostat až 10.8.Jestli tu je nějaká maminka s touhle zkušeností byla bych ráda jestli by napsala děkuji. Nechci jít hned k doktorce a hned plašit že se něco děje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
28.7.17 13:47

@Anicka2888 Všechny cykly nemusí být stejné - stejně dlouhé. Může se stát někdy, že se takto projeví i ovulace. Může to být špinění z čípku po divočejším sexu, může to být to zahnizďování, prasklá cysta… Pokud nevíš jestli a kdy byla ovulace, jsou to vše jen spekulace-není se od čeho odpíchnout. Pokud nemáš k tomu nějaké větší bolesti, tak bych ještě vydržela. Kdyby to bylo zahnizďování, tak se dá předpokládat, že citlivý těhotenský test už by mohl být lehce pozitivní třeba 4.den po uhnízdění. Tak můžeš zkusit.
@emisek123 Tak jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
28.7.17 13:57

@poopie A kdy ho mám zkusit až to skončí? Na vložce skoro nic jen špinění a jen když chodím často na wc tak světlá krev. Žádné cucky nic. Břicho skoro nebolí. Tak proto mi to příjde divné…ani nevím kdy byly plodné dny protože ms jsem měla v červnu dvakrát…Takže nevím, proto se ptám zkušenějších. Nebo se mám jen co to skončí objednat hned na gynekologii? Snažíme se o mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
28.7.17 15:38

@poopie Ahojky, takže test z krve negativni :-( zase me to psychicky dostalo, ale uz je mi lip. Domluvili jsme se s dr. ze pockam az dorazi MS a hned po MS pujdu na pruchodnost vejcovodu roztokem a v září na třetí inseminaci se stimulaci. Ach jo, kez by to uz konecne vyslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
28.7.17 16:07

@Anicka2888 zhruba za ty 4 až 5 dní od začátku špinění.
@emisek123 tak to mě mrzí, ale určitě se zadari, jen tak vědět kdy… Po té laparce snad co nevidět.. ;) :palec: Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
28.7.17 16:16

@poopie Dobře děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.17 16:04

dotaz

Ahoj holky,
s přítelem jsme se teď pokusili poprvé o mimi. Nikdy jsem o to nezajímala, tak teď trošku tápu. Je mi 25 let. Antikoncepci neberu cca od prosince -dříve NUVARING. Máme ani ne měsíc do svatby tak jsme si řekli, že už to hrotit nebudeme a když se za daří budeme rádi, když ne prozatím se hroutit nebudeme. Teď k mému problému, nevím zda jsem tu dobře - předem se omlouvám, pokud to sem nepatří. S přítelem jsme se od konce MS 16.7. pravidelně snažili, ve středu jsme spolu měli poslední sex… Již v úterý jsem si všimla, že mírně špiním, pak byl klid a včera večer jak kdybych to dostala, dnes to samé - nic extrém, ale krev to je. MS mám dostat až za týden +- 6, takže mě to překvapilo. Máte někdo podobnou zkušenost? jsme z toho nervozní protože to neznám. Jinak žádné příznaky nemám, asi krom únavy a bolesti zad v kříží ( větší než obvykle- 3× operovaná páteř). Děkuji za odpověď o omlouvám se za svou nezkušenost :roll: hezký den :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
171
29.7.17 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
s přítelem jsme se teď pokusili poprvé o mimi. Nikdy jsem o to nezajímala, tak teď trošku tápu. Je mi 25 let. Antikoncepci neberu cca od prosince -dříve NUVARING. Máme ani ne měsíc do svatby tak jsme si řekli, že už to hrotit nebudeme a když se za daří budeme rádi, když ne prozatím se hroutit nebudeme. Teď k mému problému, nevím zda jsem tu dobře - předem se omlouvám, pokud to sem nepatří. S přítelem jsme se od konce MS 16.7. pravidelně snažili, ve středu jsme spolu měli poslední sex… Již v úterý jsem si všimla, že mírně špiním, pak byl klid a včera večer jak kdybych to dostala, dnes to samé - nic extrém, ale krev to je. MS mám dostat až za týden +- 6, takže mě to překvapilo. Máte někdo podobnou zkušenost? jsme z toho nervozní protože to neznám. Jinak žádné příznaky nemám, asi krom únavy a bolesti zad v kříží ( větší než obvykle- 3× operovaná páteř). Děkuji za odpověď o omlouvám se za svou nezkušenost :roll: hezký den :oops:

Tak já se přidám. Taky se snažíme o miminko. Stalo se mi něco podobného s tou ms.Od pondělka byl bílý hlen.Ve středu špinění, a pak 2 dny slabá ms…ale fakt slabá ne jak normálně mívám. A ted zas špinění. MS mám dostat 10.8.Prsa pobolívají, záda taktéž tak ted taky nevím zda to něco značí nebo ne. Pořád nevím jestli mám počkat na svou ms.Zkus počkat a uvidíš jestli dojde ta tvá ms. Já taky počkám a uvidíme. Snad se povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
2.8.17 17:15

4D ultrazvuk

Tak dneska jsme byli na 4D ultrazvuku. Malý tentokrát nedivočil, ale krásně spinkal, takže se povedlo i pár fotek :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5954
3.8.17 08:57

@KlariSi Tak to jsi měla štěstí. :palec: Náš malej spal a nenechal se probudit a byl otočený směrem do břicha, takže nic. Myslím, že jsem byla tam kde ty. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama