Začátek těhotenství a bolesti v podbřišku

Napsat příspěvek
Rarach2
26.2.10 11:28

:-( Já to rozhodně přežiju,

docela to mám pravidelný (po dlouhé době).

jestli to bude OK napišu s radostí :dance: ,
jestli to bude průser zak všichni uvidí :evil: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
513
28.2.10 21:16

Rarach: Já už špiním, do rána jsem jasná :pocitac: :cry:
Doufám, že od tebe budou zítra zprávy lepší!!!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.3.10 08:55

Ahoj Evi,

já se zatím držím, i když už mám ten blbej pocit. :mrgreen: Je mi líto, že to tobě zatím nevyšlo, já se nejspíš přidám. Ještě nevím jak se ta červenice rozhodne. :cert: (vlhko by tam už bylo) :-D

Dávám si nějaké vitamíny, nejhorší ale je, že tlak mám někde v háji. :andel:

Ještě se ozvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
1.3.10 11:20

Drž se, drž!!!!!! Vůbec na to nemysly, dělej, že nic, ono to nepřijde, nesmí. Stačí, když jsem to za nás dvě vybrala já!!!!! Psala jsi, že to máš přesné, je pondělí a nic…to je aspoň naděje. Určitě napiš!!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.3.10 13:28

jÁ SE NĚJAK NUDÍM,
Určitě napíšu, včera jsem to hupli, tak se může stát, že to příjde až zítra, jinak mě to docela bolí,takže to bude asi jistý. :mrgreen:

Odvohu koupit test si nemám :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
1.3.10 13:38

Já bych ti mohla 2 testy poslat, mám je kabelce a momentálně nevím na co je tam mám :lol: Vůbec na to nemysly a nepřivolávej tu mrchu jednu škaredou. Stačí když si to užívám já, teda zatím jen „razítkuji“, ale břicho bolí, jako prase, jinak se to říct nedá, tak už aby to vypuklo a mohla jsem začít nanovo. Určitě ještě napiš!!!!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.3.10 13:45

Tak to je dobrý, že razítkuješ, to by mohlo stačit a zastavit se :-D . Testy si nech, a založ je někam at je namáš před očima :poblion: zkus ten UZ u doktora (jak si psala někde v rubrice - vetřise).

Držím palec
:potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
1.3.10 14:14

Budu muset, všechny holky, co tady píšou o tom Clostilbegytu, tak mají před ovulací kontroly, jak jsou na tom a mně doktor něřekl nic, prý za 3 měsíce uvidíme, že si budeme povídat už docela o něčem jiným, tak mě tak natěšil, že jsem už ani neměla otázek :-) Teď až tam půjdu, tak už budu připravená!!!
A furt razítkuju a nic, ono si ta mrcha se mnou ještě bude takhle hrát!!? :lol:
Co ty, jak se cítíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.3.10 14:37

Já dostala rýmu, :twisted: to asi z té soboty, větrala jsem o 106 :?: . (když bylo tak nádherně). Takže se v práce jen oblékám, vslékám, a tak :-D .

Už abys byla v tom. Myslím že budeš strašně šťastná, já sice taky, ale z tebe to úplně srší. :-D

Koupim si asi test, a uvidím - zítra po ránu bych na to šla, ale já ho koupím a ona se zas ta nádhera červená ukáže, jak jinak. :mrgreen:

HOLKY PŘIDEJTE SE, AŤ NENÍ JEN NÁŠ S EVČOU. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
1.3.10 15:47

Ty jsi hodná!!! Děkuji. Miminko si moc přeju a byl by to můj životní poklad. Je mi 34let, takže už je nejvyšší čas. Už jsem na to myslela před několika rokama, ale měla jsem problém, že jsem od 28let nemohla najít přítele, který by byl vhodný i na roli tatínka, až teď před rokem a půl… Věřím, že se časem zadaří, nic není hned!! Ale ta červená mrcha mě fakt sere (furt teda jen razítkuji hnědou barvou) :-)
Tobě držím pěstičky a doufám, že to vyjde!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
2.3.10 08:31

Ahojda,

jestli razítkuješ hnědou barvou, tak to můžeš být klidně v tom. :dance: Pokud to je červený tak, né, ale hnědé fandím (zpožděná ovulace, poslední možná minutka otěhotnění, stát se určitě může všelicos, nebo i tabletky.)

Já jsem si dělala test, ale byl k zahození (neplatný),ani jedná čárečka. :mrgreen: Budu muset koupit jiný, nebo čekat jestli nedorazí :oops: Bříško docela ujde.

Třešba ješše budeme muset zkoušet :pankac:

Jo s přítelem by to bylo fakt fajn, kdyby ti to vyšlo. Já měla zas jiný problém. S manželem jsme se vzali celkem brzo a po pěti letech jsem už o tom přemýšlela, ale on jak když se ho to netýká. Vyloudila jsem to až po 12 letém manželství. (byla to holka).

Ale teď když chceme oba, tak nic. :pocitac:

Ještě dám vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
2.3.10 09:06

Úžasný, já nevím jestli už nemám předběžně gratulovat, vypadá to nadějně, jako hrom. :pankac: Ten test to je teda smůla, to je jak znamení, abys ještě jeden den vydržela, protože zítra ráno na něm budou // tlustice.
Já furt špiním…hnědě, břicho bolí furt stejně, ale těhotná nejsem, ona ta mrcha přijde, cítím to!!! Ale už jsem psychicky nachystaná na další měsíc :lol:

Jestli jsem pochopila dobře, ty už máš jednu holčičku? To je moc fajn :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
2.3.10 09:23

Jo to mám :-D . Tatínek ji pojmenoval Tereza :mrgreen: , jsou jí 3.

Uvidíme jak to půjde dál, najednu stranu už si taky myslím, že jsem v tom, ale na druhou stranu jsem dost zdrženlivá. Nesmím tomu podlehnout. :lol:

Hodně štěstíčka i tobě (mě 34 bude teď) :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
513
2.3.10 09:52

Tak já už jsem mrchu přivítala se vší parádou :lol: Jsem ráda, že už vše můžu zase rozpočítat na další měsíc, dokonce jsem se už objednala na příští týden na gyndu na ultrazvuk, aby se doktor podíval, co se mi tam po těch práškách urodilo 8-o .

Tak ty už máš doma takovou princeznu…no teda!!!!! Myslím, že to s tebou vypadá fakt hodně nadějně, budu ti moc držet pěstičky a zítra se budu těšit na zprávu s //!!!!!! Určitě napiš!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
2.3.10 12:31

:mrgreen: Já se z toho pose..

Hraje si to se mnou :?: , je mi zle :mrgreen: , že budu zvracet :poblion: , bolení břicha mám teď šíleny a krámy nikde.

Co se to zas děje, já už tomu neruzumím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama