Začátek těhotenství a bolesti v podbřišku

Napsat příspěvek
513
2.3.10 12:47

Do prčic, co to je? :roll: Ten pocit zvracení bysme i braly, ale ty křeče v břichu se nám teda nelíbí......!!!!!!! Snad to přejde a je to jen nějaký poplach!!!! Jak je ti teď? Lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
2.3.10 12:48

To je bezva, že jsi na příjmu. Sedím u kompu a snažím se relaxovat. Ale pocit to je děsný, jako by stály za rohem a koukaly jak budu reagovat

• Nahlásit
  • Citovat
513
2.3.10 13:27

Vůbec na to nemysly, dělej, že nic!!!!!! Udělej si nějaký čaj a zkus se do něčeho zabrat. Za rohem nejsou, to by jsi je už viděla :-D a ty nic nevidíš, takže se ničeho neboj!!!!
Já už to mám v plné síle :mrgreen: nestačím se přebalovat. Za chvilinku půjdu do kurzu angličtiny, mám to v pracovní době, tak si asi raději vezmu ibalgin, ať tam nezdechnu :-(
Drž se a určitě napiš, jak pokračuješ!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
2.3.10 13:38

Běž se učit, hlavně se koukej vybavit křídlama, ať nejsou trapasy. Kámočka byla spíš zelená, jelikož žádnou po ruce neměla, (teklo jí to všude …chudinka) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
513
2.3.10 15:44

Křídla mám a zvládla jsem to, ale je to děs teda, nevím jestli je to nějak umocněny těma práškama, co jím, ale jsou věci…to jsem ještě za svůj život neviděla :lol:
Jakpak jsi na tom, je ti už líp? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5724
2.3.10 15:49

Ahoj holky, narazila jsem na vaší diskuzi a chtěla bych se zeptat, jestli ty bolesti souviseli s těhu či ne, začala jsem je mít taky už v sobotu, včetně lehkého zašpinění a přetrvávají doposud, ale už nešpiním, to bylo jen v sobotu a pak ještě v neděli trošičku.Na mrchu mám ještě čas cca 5 dní, tak nevím co si o tom myslet. Mimčo bychom moc chtěli, snažíme se už 18 měsíců.Za odpovědi děkuju. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
2.3.10 15:58

Jejda, tak už tady nejsme jen my dvě…paráda!!!!! Já bohužel s příznakama na těhotenství radit nemůžu, ještě je neznám a tak ráda bych už je poznala. Už jsem si myslela, že se tento měsíc zadařilo, ale začala jsem špinit přesně na den, kdy ta červená mrcha měla vypuknout, takže jsem tušila, že tento měsíc můžu odpískat. Ale co jsem zde četla, tak pokud jde jen o špinění, neznamená to nutně příchod MS, může to být těhotenství, hlavně to nesmí být krev!!!! Držím pěsti ať to ustane a MS nepřijde!!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
3.3.10 07:33

Dobré ráno, jakpak se cítíš? Doufám, že je ti líp a vše jde dle plánu!!!!! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
3.3.10 08:29

AHOJ HOLKY,

Taky mě moc těší, že tu nejsme sami :-D .

Eragušce : Moje mínění o špinění je, že bys to mohla mít i nervového původu, mě už se to taky stalo, a další měsíc to už bylo OK. 5 dní před MS je to dost brzo, ale nic se nemá vylučovat. (jestli sex neprobíhal moc horlivě - k tomu bych se přikláněla nejvíc) :pankac: :oops:

Evi : Já pořád stejné. MS nikde :lol: . Cítím se OK :dance: , Test jsem si děla (ovšem ten druhý z první krabičky). Naivně jsem si myslela, že by to mohlo být lepší, Ovšem bez úspěchu :mrgreen:

Uklizečka už chce uklízet m§j kancl, tak se stáhnu, ale pak to roztočíme :dance: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
513
3.3.10 08:45

Úžasný zprávy, hlavně, že se cítíš OK, na testy mastíme :lol: Myslím, že podle tvýho pravidelného cyklu je to víc než nadějné. To bych měla za tebe velkou radost a hlavně i pro sebe naději!!! Jen by mě mrzelo, že bys mně asi utekla do jiné diskuze…pro těhulky :cry: Ale moc bych ti to přála!!!!!
Tak až budeš mít napucovanej kanclík, tak napiš!!! :mrgreen:
Já si užívám „rudoarmějce“ :lol: a už se těším na příští týden na :hug: Jen se na to všechno nesmím tolik soustředit, to je hrůza toto!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
3.3.10 08:53

Já už taky tomu (až moc podléhám) :-P . Jen aby to těhotenství trvalo ještě těch 8 měsíců.
K doktorce se zatím nechystám, to by bylo ještě hodně předčasné. Na UZ by stejně nebylo nic vidět.

Do jiné rubriky určitě nebudu utíkat, počkám si na tebe, a pak si budou povídat naše mimina. :dance:

Co asi tak dělejí, spinkají, papají, protahují se, parchanti maši. Já se tak těším. Bylo by to na říjen - listopad. Už aby to bylo vše OK. Ty bys to mohla poradit Na vánoce… :andel:

To by byl silvestr. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
513
3.3.10 09:02

Jejda, to by bylo moc fajn, tak to abych sebou tento měsíc pěkně mrskla, abych tě dohnala :lol: :-D Zatím nepropadám panice a stále doufám, že to prostě vyjde, že není nikde jiný vážnější problém, ten budu řešit až přijde. Jen se na to strašně soustředím :jazyk: Ty už jsi prostě jasná, tento týden to musíš vydržet a příští už si zajdeš na krev a bude se oslavovat!!!!!!!! :pankac: :dance: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
3.3.10 09:19

Tak kdyby to vyšlo, tak už ti můžu radit jak otěhotnět. :-D

To byl vtip, :oops: ale kousek pravdy na tom je 8-) . Začalo to v pondělí kdy mi doktorka dělala UZ. (naměřila 15,3), říkala, že za 3-4 dny by to mohlo uzrát a prasknout, Hupsli jsme s taťkou na to v pátek večer :pankac: , pěkně jsme si u toho poleželi, :hug: až mi taťka usnul, 8-o v neděli jsme to vzali znovu, pěkně pomaloučku a polehoučku, (a ejhle, taťka to tam asi poslal v pravý čas) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
513
3.3.10 09:24

To je úplný recepis :lol: Já tě pak poprosím o radu, jak příjdu příští týden z ultrazvuku, co mi řekne, dám raději na rady ze zkušeností, než na lékařské. Hlavně, abych tam „snesla“ nějaký ty folikuliska :lol: Jsem zvědavá, protože minulý měsíc jsem nikde nebyla a zkoušeli to jen prostě uprostřed cyklu a ob den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rarach2
3.3.10 09:31

Ten UZ je asi podle mého nejlepší, já když mám cyklus 32 tak se to maličko termín posouvá, ale pokud tam přídeš kolem 11 až 12 dne, tak to bude jistota. :wink:

Už se těším až budeme jásat obě :potlesk: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama