Začátek těhotenství a delší cesta autem?

Anonymní
18.10.19 19:57

Začátek těhotenství a delší cesta autem?

Ahoj holky, možná pro někoho blbá otázka, ale chci se zeptat. Před pár dny jsem zjistila, že jsem těhotná, příští týden začínám 5.týden, někdy ke konci 5.týdne máme jet s manželem k tetě do Prahy, čeká nás cesta zhruba 4 hodiny, některé ty cesty na dálnici jsou hrůza. Myslíte, že mám normálně jet, nebo raději neriskovat? Je to vymodlené dítě, tak mám strach z každé maličkosti :roll:. Začala jsem už i sem tam zvracet. Děkuji moc za názor.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1350
18.10.19 20:00

Tenhle dotaz je myšleny vážně? V tomto stádiu ani plno žen netuší, že jsou těhotné. Jako bát se v jinaci jezdit autem, to je fakt už masakr. Zalez si do bubliny a do porodu tam zůstaň raději.

• Nahlásit
20055
18.10.19 20:03

Buď radši doma, aspoň ostatní ušetříš hysterie kolem mimíska. Neschopenku už máš?

• Nahlásit
29182
18.10.19 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, možná pro někoho blbá otázka, ale chci se zeptat. Před pár dny jsem zjistila, že jsem těhotná, příští týden začínám 5.týden, někdy ke konci 5.týdne máme jet s manželem k tetě do Prahy, čeká nás cesta zhruba 4 hodiny, některé ty cesty na dálnici jsou hrůza. Myslíte, že mám normálně jet, nebo raději neriskovat? Je to vymodlené dítě, tak mám strach z každé maličkosti :roll:. Začala jsem už i sem tam zvracet. Děkuji moc za názor.

Jejdanánku. Já byla těhotná a netušila to. Takže jsem vyšlápla pořádný krpál na kole a chodila bez obav cvičit. Výsledek byl ten, že jsem rodila v termínu.

• Nahlásit
164
18.10.19 20:08

Co se ma stat, to se stane a ty tomu nijak nezabranis. Zkus se „hodit“ do klidu, ver, ze vsechno dobre dopadne a bude se ti lepe dychat. K tete do Prahy bych se vubec nebala jet ;) :)

• Nahlásit
52425
18.10.19 20:11

A stát by se při té cestě s tím pármilimetrovým cosi v děloze mělo při cestě autem přesně co? Zkus se hodit do pohody, protože teď už osud tvého těhotenství není v nejmenším v tvých rukou ;)

• Nahlásit
2747
18.10.19 20:23

Rozhodni se podle toho, jak se citis (budes citit). Pokud ale bude vse v poradku, tak neni duvod nejet. I kdyz nevolnosti u tety nebo cestou by nemusely byt vubec prijemne.

• Nahlásit
6340
18.10.19 20:24

Hele já bych raději ani do porodnice nejezdila a byla celé těhotenství doma v posteli. :roll:

• Nahlásit
1677
18.10.19 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, možná pro někoho blbá otázka, ale chci se zeptat. Před pár dny jsem zjistila, že jsem těhotná, příští týden začínám 5.týden, někdy ke konci 5.týdne máme jet s manželem k tetě do Prahy, čeká nás cesta zhruba 4 hodiny, některé ty cesty na dálnici jsou hrůza. Myslíte, že mám normálně jet, nebo raději neriskovat? Je to vymodlené dítě, tak mám strach z každé maličkosti :roll:. Začala jsem už i sem tam zvracet. Děkuji moc za názor.

Auto je nejbezpečnější prostředek pro těhotné na dlouhé trasy. Já v autě cestovala 7 měsíci 8 hodin a musím říct že mě pak hodně bolel zadek ale přežili jsme to.

• Nahlásit
510
18.10.19 20:30

Třeba já bych to na začátku těhotenství v 1. Dcerou nezvládla, seděla jsem v autě 5 minut a měla jsem co dělat, abych se nepoblinkala. Za to s druhou jsem ještě týden před porodem (asi 3 dny před termínem) jela 4 hodiny k manželove babičce na Velikonoce a úplně v pohodě. Takže bych nad tím tak nepřemýšlela. Pokud ti nebude tak špatně, že by jsi nezvládla cestu, tak bych s klidným svědomím jela

• Nahlásit
8455
18.10.19 20:35
@Anonymní píše:

No rozhodně nikam nejezdi. A nejlíp se vůbec nehýbej. Pošli manžu pro neschopenku ať je mimísek co nejvíc v klidu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:roll: :roll: :roll: Toto fakt jako myslíš vážně? nejsi trochu hysterka? :roll:

• Nahlásit
Anonymní
18.10.19 20:37

Prostě mám strach, pouze jsem se ptala, nemusí tady hned některé vypisovat kraviny, jak mám žít v bublině, atd… na nemocenské nejsem a pokud mi to stav dovolí, tak ani nebudu, tímto končím tohle téma. Moc děkuji za názory.

• Nahlásit
1543
18.10.19 20:39

Jako jedinou překážku bych viděla to zvracení. jinak není důvod nejet 4 hodiny autem 8o já jsem potřetí těhotná, po dvou potratech a nepodařeném IVF - zázrakem. A just zrovna v tom třetím, tím že to byl takový zázrak = nečekali jsme to, tak jsem v době, když jsem byla cca jako ty v 5tt vesele slavila čarodejnice - hodně slavila :poblion: muckala se s dětma kámošky, co měly neštovice, stavěla s přítelem v dešti na baráku lešení (ve dvou lidech) a je to moje jediný proseprující těhotenství. Pokud to má dopadnout, dopadne to, pokud ne, neubráníš se tomu, ani kdybys teď ležela ve vatičce. U prvních dvou těhu jsme se cíleně snažili, takže jsem na sebe dávala víc pozor /teda né takto úzkostlivě/ a dva potraty stejně… můj doktor (a 100% mu věřím) razí teorii, že o těhotenství je rozhodnuto hned při početí, pokud je dobře založené, nic s ním nehne, pokud ne, nedopadne to, i kdyby se ženská na hlavu postavila… ;) pokud jsi takt vyplašená teď, budeš mít během těch 9měsíců peklo sama se sebou :think:

• Nahlásit
1669
18.10.19 20:41

Cesta rané těhotenství opravdu neohrozí, otazkou zůstává, jestli ti cestování dovolí žaludek.

• Nahlásit
20429
18.10.19 20:48
@Anonymní píše:
Prostě mám strach, pouze jsem se ptala, nemusí tady hned některé vypisovat kraviny, jak mám žít v bublině, atd… na nemocenské nejsem a pokud mi to stav dovolí, tak ani nebudu, tímto končím tohle téma. Moc děkuji za názory.

strach už budeš mít pořád a ze všeho, ale pokud máš potratit tak prostě potratíš a jízda po dálnici je klidná nepojedeš v traktoru po hrbolech

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat