Začátek těhotenství a kyselina listová

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnonymGirls
Povídálka 11 příspěvků 01.11.18 15:18
Začátek těhotenství a kyselina listová

Ahoj holky. V neděli 28.10."

Reakce:

Yasmina21
Kecalka 440 příspěvků 01.11.18 15:21

??? :think:

AnonymGirls
Povídálka 11 příspěvků 01.11.18 15:22
@AnonymGirls píše:
Ahoj holky. V neděli 28.10.. Jsem si v den
MS dělala těhotenský test. Vyšel pozitivni. Do té doby jsem kyselinu listovou nebrala. Další testy proběhly utery (Digital který ukázal 2-3 týden od početí) a dnes a pozitivní. Byla jsem dnes v lékárně pro kyselinu listovou a koupila Jsem tuto. Viz. Foto. Není pozdě na to ji brát až teď?. :think:

Makito
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 01.11.18 15:26

Pozdě není nikdy. :D

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 01.11.18 15:32

Když plánuješ je lepší ji brat předem, když už těhotná jsi tak lepší pozdě než nikdy :lol: a klid já u prvniho těhotenství ani nevěděla co listovka je a i tak sem bez problémů donosila a porodila zdravého syna ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 01.11.18 15:51

Jako prevence vzniku VVV to už víceméně je k ničemu, neb to má vliv asi tak do 5. týdne, každopádně pro tělo to smysl má, zvláště v tomto ročním období, kdy se člověk dostane méně ke kvalitní zelenině.

iwinek
Povídálka 12 příspěvků 01.11.18 15:58

Já teda brala mamavit hned jak byly na testu dvě čárky do té doby taky nic a v pondělí mi doktor napsal listovku a ještě něco na recept a to jsem v 6tt…a rekl mi at beru jen to… Takže to rozhodně ničemu neuškodí…

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 01.11.18 16:18

Taky jsem si listovku pořídila a v těhotenství jsem z ni měla průjem, z jiných vitamínů pro těhotné taky. Nebrala jsem nic a mám normální, zdravé děti, při normální stravě, nejsou umělé vitamíny potřeba. Dle mého tahají z lidí jen peníze.

AnonymGirls
Povídálka 11 příspěvků 01.11.18 17:46

@iwinek tak uvidím. Budu to brát a v pondělí jdu k doktorovi tak uvidím co řekne. Snad půjde mimi už nějak vidět.

iwinek
Povídálka 12 příspěvků 01.11.18 18:12

@AnonymGirls rozhodně tím nic nepokazíš a jak říkáš uvidíš co doktor :palec: držím palce a třeba už bude vidět fazolka prďolka :srdce:

Bloticka
Nováček 6 příspěvků 07.11.18 19:20

Tyto doplňky stravy jsou vesměs „předražená moč“, preferovala bych čistě přírodní zdroje ze zelené zeleniny, víc informací je třeba tady: https://www.omaterstvi.cz/…tehotenstvi/

iwinek
Povídálka 12 příspěvků 08.11.18 08:33

@Bloticka určitě je příroda nejlepší pro nás všechny s tím se nedá nesouhlasit…bohužel spoustu z toho do sebe vůbec nedostanu, protože už jen myšlenka na to mi obrací žaludek vzhůru nohama. Takže to co mám předepsané přímo od doktora a ne volně prodejné v lékárně (jako např. Mamavit)je pro mě momentálně přijatelnější varianta…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >