Začátek těhotenství a maturák

6
1.12.19 09:34

Začátek těhotenství a maturák

Dobrý den, měla bych malý dotaz. S těhotenstvím sice trochu předbíhám- ale nevím kam jinak dotaz zařadit. Na konci ledna mi má začít MS od které půjdu podstoupit umělé oplodnění. Tudíž předpokládám, ze na konci února už by mohlo být malinko jasno (klidně mě vyveďte z omylu) jestli se to povedlo nebo ne. Jde mi o to- sestra má 5.3. maturitní ples tak jestli jít nebo raději ne.
Budu moc vděčná za názory :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25103
1.12.19 09:37

Pokud nebudeš mít zdravotní problémy, nevidím problém nejít. Jen nebudeš pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.12.19 09:44

@Aspera takže nebude vadit hluk a „dunění“?  :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12978
1.12.19 09:45
:lol: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
1.12.19 09:55

Nic ve zlem, pokud jdes na umele tak mas asi problemy s otehotnenim a tim padem asi budes kolem toho trochu uzkostnejsi, ale nastuduj si neco o prubehu tehotenstvi…pokud budes resit kazdou takovou blbost, tak budes rodit v Bohnicich. Hluk tem potencialnim 5 bunkam fakt vadit nebude, sluch se mimimu vyviji az pozdeji a je ve vode, ktera to vsechno tlumi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.12.19 10:09

@beruska9 já jsem v pořádku, jde o manžela. Ale děkuji moc- prostuduju to. Chápu že dotaz zněl asi blbě. Ale nedalo mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25103
1.12.19 10:15
@UnicornK píše:
@Aspera takže nebude vadit hluk a „dunění“? :D

V tomto začátku jsem s oběma dětma ještě odstřílela střelecké závody. Děti jsou proti hluku chráněné a ještě tolik nevnímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.12.19 10:18

@Aspera fíííha :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20104
1.12.19 10:24

A ty budeš teprve stimulovat nebo už jdeš na KET?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.12.19 10:33

@Janli stimulace proběhne až při začátku MS na konci ledna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13902
1.12.19 11:23

Uvidíš, jak se budeš cítit. Já byla úplně v pohodě, kamarádka vyřízená z hormonů. Ale podle mě je lepší se moc nepozorovat, protože jinak z toho člověku solidně hrabe 8)

Taky jsem teď přemýšlela o maturiťáku, měla bych jít asi 1,5 měsíce před porodem a docela by mě zajímalo, co si vezmu na sebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20104
1.12.19 12:38

Tak to na konci února ještě nemusíš mít embryo zavedený. Záleží na tom, jestli budeš mít krátký nebo dlouhý protokol, jestli půjdeš na ET nebo KET, zda vám budou dělat genetiku embrií… Těch proměnných je tolik, že to teď nemá smysl řešit. Můžeš být krátce po odběru vajíček a já měla takové bolesti, že jsem nevylezla tři dny z postele, může přijít hyperstimulační syndrom… Nic neplánuj a nech si to otevřený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.12.19 12:40

@Janli to si říkám taky. Uvidíme co bude :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
1.12.19 17:06

Když nebudeš házet šavle a jinak se budeš cítit v pohodě, nevidím důvod, proč nejít. Těhotenství není nemoc, že jo… A navíc můžeš být přítomna na ty důležité okamžiky, na párty potom třeba můžeš odejít, vždyť to není povinné tam být do jedné do rána. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat