Začátek těhotenství a příznaky

Anonymní
16.2.20 15:26

Začátek tehotenstvi a priznaky

Holky,

Měla bych být těhotná 4+1… takže opravdu začátek. Ještě před ms mne začaly všechny příznaky, nevolnost, chutě, bolest prsou… byla jsem na krvi minuly týden a hcg 87. Posledních par dni příznaky skoro vymizely…zůstala mi jen lehká únava a včera večer jsem měla hodně velké křeče, dnes rano ok. Teplotu mam jen 36.8…je mozne, ze tohle vse značí neprospivajici tehotenstvi? :( Mate podobné zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.20 15:27

Možné to je. Taky je možné, ze je všechno v pořádku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
16.2.20 15:34

Presne tak, tyhle veci nejlepe probrat na gynde a pripadne zase na krev. Tehotenstvi je opravdu velmi casne, nejsem si jista, zda je vubec mozne, aby tyhle priznaky byly takhle na zacatku. Prisly po zjisteni tehotenstvi, nebo na jejich zaklade sis delala test / krev?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 15:41

@shadowbabe

Začaly mne bolet prsa, na základě toho byl test. Pak se přidaly další priznaky

• Nahlásit
  • Citovat
1815
16.2.20 16:00

Kdy mas jit na gyndu? Neplas hlavne holka, udelal by se utz, pri dceri mel Dr srdicko v 5+5, ted videl v 5+3 ( obe tyto navstevy na gynde byly pro potvrzeni tehotenstvi ). Vse je strasne individualni, pri dceri jsem ani nevedela, ze cekam dite, nic mi nebylo a tedka mazec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 16:11

@shadowbabe

Já vím, asi bych byla v klidu, kdyby priznaky nebyly žádné…takhle me to zarazilo, protože přešly…nicméně, za týden mám jít na krev, jestli hcg stoupá…tak budu jasne vědět…

• Nahlásit
  • Citovat
1815
16.2.20 17:17

Ono se to taky muze stat, ze najednou zene " nic neni " a tak je strach pochopitelny. Neboj se, budu drzet palce, at dopadne vse dobre :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10714
16.2.20 19:28

To ti nikdo neřekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 18:23

Ahoj holky, mám také jeden dotaz. V průběhu února jsem měla nechráněný pohlavní styk a menstruace se nedostavila, mám už 16 dní zpoždění. Mám citlivější prsa a cítím pnutí v podbřišku a neustálou únavu. Dnes se objevil jen slabý hnědožlutý výtok. Test, který jsem si dělala před více jak týdnem byl ale negativní, tak jsem tomu dále nevěnovala pozornost, ale tento stav stále přetrvává. Máte některá podobnou zkušenost? Předem děkuji za odpověď. :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
5.3.20 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám také jeden dotaz. V průběhu února jsem měla nechráněný pohlavní styk a menstruace se nedostavila, mám už 16 dní zpoždění. Mám citlivější prsa a cítím pnutí v podbřišku a neustálou únavu. Dnes se objevil jen slabý hnědožlutý výtok. Test, který jsem si dělala před více jak týdnem byl ale negativní, tak jsem tomu dále nevěnovala pozornost, ale tento stav stále přetrvává. Máte některá podobnou zkušenost? Předem děkuji za odpověď. :blush:

Udelej si další test nebo si dojdi na krev nic jiného za radu není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
5.3.20 18:54
@Anonymní píše:

Ano, jedině udělat další test. Nic jiného ti tu nikdo neporadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 21:15

Udělala jsem si další test a objevily se II. :)

• Nahlásit
  • Citovat
1060
5.3.20 22:28
@Anonymní píše:
Udělala jsem si další test a objevily se II. :)

Super gratuluji a užívej si těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
6.3.20 19:41

Holky chci se zeptat jsem na zacatku pátý týden. V úterý jdu na gyndu na prvni prohlidku jen se chci zeptat beru femibion a chtela jsem se zeptat zda si k tomu mam poridit jeste obyc kyselinu listovou???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
6.3.20 19:50

@segara v tom femibionu by už měla být kyselina listova. Bude to napsané na krabičce. Taky jsem ho brala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama