Začátek těhotenství a sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olca232
Povídálka 49 příspěvků 19.03.18 16:58
zacatek tehotenstvi a sport

Zdravim, Chtela bych se zeptat, vysel mi pozitivní teh. Test a chteka bych se zeptat do kolikatyho tydne muzu sportovat bez rizika.. jezdimTak motocross. Samozrejme ze nechcu skakat ani nic podobneho ale samozrejme bCh se chtela na motorce alespon svezt po poli, vci polni ceste, ale na internetu se vsude pise ze vadi otresy. Tedka v zacatcich kdy mam teprve 5 dni zpozdeni a test pozitivni muzu se ještě svezt? :? :?

Reakce:

Zwetta
Kecalka 433 příspěvků 6 inzerátů 19.03.18 17:03

@Olca232 Už bych terén raději neriskovala, klasickou jízdu, proč ne.. ;)

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 19.03.18 17:04

@Olca232 No když to nebudeš přehánět, tak asi teď úplně na začátku nevadí, ale pozor 1.trimestr je opravdu buď a nebo, takže opatrně a s rozumem. Teoreticky ještě teď je to malé nic, které by to nemělo úplně cítit, ale i tak. I když já bych asi na začátku vynechala a pak se domluvila s doktorem.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 19.03.18 17:07

@Olca232 do terenu bych rozhodne nejela…otresy nejsou fakt nic dobryho ;) pokud pojedes nekde po rovine, proc asi ne…musis pocitat, ze na motorce se muze stat cokoli :nevim: celkove prvni tydny je to bud a nebo ;)

Cherybery
Ukecaná baba ;) 2051 příspěvků 4 inzeráty 19.03.18 17:20

Nemusi se nic stat i muze. Ja mela hematom, o kterym jsem nevedela jinak nez pri kontrole na utz. S tim bych se vetsich otresu bala. Nechtela bych si to pak vycitat.

Olca232
Povídálka 49 příspěvků 19.03.18 18:40

Mate pravdu. Je to tezky… sezona zacina.. a ja nic. Ale zdraví je přednější.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 19.03.18 19:19

Otřesy v terénu bych neriskovala. Já jsem taky na začátku a poslední 3 týdny to dost řeším. Přestala jsem chodit na sporty, kde jsou otřesy (trampolínky, aerobic) a začala jsem cvičit jógu a pilates (a i u toho si dávám pozor na cviky, kde se zapojuje přímý břišní sval).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >