Začátek těhotenství a sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olca232
Povídálka 49 příspěvků 19.03.18 16:58
zacatek tehotenstvi a sport

Zdravim, Chtela bych se zeptat, vysel mi pozitivní teh. Test a chteka bych se zeptat do kolikatyho tydne muzu sportovat bez rizika.. jezdimTak motocross. Samozrejme ze nechcu skakat ani nic podobneho ale samozrejme bCh se chtela na motorce alespon svezt po poli, vci polni ceste, ale na internetu se vsude pise ze vadi otresy. Tedka v zacatcich kdy mam teprve 5 dni zpozdeni a test pozitivni muzu se ještě svezt? :? :?

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 180 příspěvků 19.03.18 17:03

@Olca232 Už bych terén raději neriskovala, klasickou jízdu, proč ne.. ;)

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 3643 příspěvků 19.03.18 17:04

@Olca232 No když to nebudeš přehánět, tak asi teď úplně na začátku nevadí, ale pozor 1.trimestr je opravdu buď a nebo, takže opatrně a s rozumem. Teoreticky ještě teď je to malé nic, které by to nemělo úplně cítit, ale i tak. I když já bych asi na začátku vynechala a pak se domluvila s doktorem.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 19.03.18 17:07

@Olca232 do terenu bych rozhodne nejela…otresy nejsou fakt nic dobryho ;) pokud pojedes nekde po rovine, proc asi ne…musis pocitat, ze na motorce se muze stat cokoli :nevim: celkove prvni tydny je to bud a nebo ;)

Cherybery
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 19.03.18 17:20

Nemusi se nic stat i muze. Ja mela hematom, o kterym jsem nevedela jinak nez pri kontrole na utz. S tim bych se vetsich otresu bala. Nechtela bych si to pak vycitat.

Olca232
Povídálka 49 příspěvků 19.03.18 18:40

Mate pravdu. Je to tezky… sezona zacina.. a ja nic. Ale zdraví je přednější.

Pucalkovic Amina
Kecalka 401 příspěvků 19.03.18 19:19

Otřesy v terénu bych neriskovala. Já jsem taky na začátku a poslední 3 týdny to dost řeším. Přestala jsem chodit na sporty, kde jsou otřesy (trampolínky, aerobic) a začala jsem cvičit jógu a pilates (a i u toho si dávám pozor na cviky, kde se zapojuje přímý břišní sval).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama