Začátek těhotenství a strašné nadýmání

Anonymní
10.12.18 20:16

Začátek těhotenství a strašné nadýmání

Ahoj holky :kytka:
Minulý týden jsem objevila 2 čárky na testu, měla bych být teď v 6tt. K doktorce jdu až příští týden, ale co mě trápí. Strašně se nadýmám. Ať sním cokoliv, pečivo jsem úplně vynechala, ale přijde mi, že každou chvilku puknu. :roll: Je to na začátku normální? Nemáte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.12.18 20:22

Jojo, to samy. A pak se to jeste vygradovalo, kdyz jsem zacala jist zelezo…fakt desny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
14811
10.12.18 20:41

Bohuzel normalni :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 20:44

Já to mám úplně stejně. Musíš se z toho prostě vyprdet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.12.18 20:45
@Káťa19 píše:
Bohuzel normalni :(

Já to právě u prvního neměla,tak mě to překvapilo,že to může až tak bolet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.12.18 20:46
@Anonymní píše:
Já to mám úplně stejně. Musíš se z toho prostě vyprdet :mrgreen:

Prdím,prdím,ale očividně to nestačí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
10.12.18 20:53

Tak zkus Espumizan. Je volně prodejný a mně moc pomohl. V těhotenství se může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 21:32

Ano Espumizan doporucuji, u prvniho tehotenstvi jsem trpela silene, tak nastesti aspon ten Espumizan pomohl z nejhorsiho. A druheho jen na zacatku a pak se to nejak samo srovnalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6293
10.12.18 22:01

Měla jsem to samé asi do 12tt. Denně jsem vypila asi 1.5 litru fenyklového čaje a pomáhalo to skvěle. Zkusila bych první to, pak až Espumisan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
11.12.18 08:12

U mě úplně stejně celý první trimestr u obou těhotenství. Je to hrůza, měla jsem pocit, že mi bylo vyloženě špatně jenom z toho nadýmání, někdy jsem měla pocit, že puknu. Ale jak už bylo napsáno, hodně mi pomáhal fenyklový čaj a Espumisan. Je bezpečný, nevstřebává se ze střev, takže působí jenom na tam kde má. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama