Začátek těhotenství a tmavý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 18:54
Zacatek tehotenstvi a tmavy vytok

Jsem v priblizne sestem tydnu tehotenstvi. Od zacatku nemam zadne velke priznaky, jen jsem unavena. Poslednich par dni jsem zacala spinit. Naruzovely vytok, dnes je to takova hodne tmave hneda…vetsinou pouze, kdyz se vytru. Prijde mne, ze se to zintenzivnuje, ale pak to zase na nejakou dobu prestane. Nekdo zkusenosti? Mam se pripravit na nejhorsi? :(

Přečtěte si článek: Hnědý výtok – proč dochází ke špinění?

Reakce:
Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 03.09.19 18:56
@Anonymní píše:
Jsem v priblizne sestem tydnu tehotenstvi. Od zacatku nemam zadne velke priznaky, jen jsem unavena. Poslednich par dni jsem zacala spinit. Naruzovely vytok, dnes je to takova hodne tmave hneda…vetsinou pouze, kdyz se vytru. Prijde mne, ze se to zintenzivnuje, ale pak to zase na nejakou dobu prestane. Nekdo zkusenosti? Mam se pripravit na nejhorsi? :(

Pokud to není červená krev a nebolí tě břicho tak by to mělo být v pořádku ale to ti bohužel nikdo nerekne…ale pokud to je jen na papíře…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 19:00

@Kajka9 Bricho me poboliva jako pri MS..

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 03.09.19 19:04

Je to normálne. plod sa zavrtava do sliznice, sliznica maternice sa zväčšuje, všetko sa vnútri mení plus hormóny. ja som dosť špinila (skoro týždeň), že som nestíhala meniť intimky a jeden deň aj riadne krvácala. Utekala som aj kvôli tomu k lekárovi, a všetko ok. Vraj je o bežné. Ale zase nie u každej

vaks
Kecalka 299 příspěvků 03.09.19 19:52

Mela jsem take tmavy vytok po utreni, obcas i samovolne na intimce..bylo to kolem 9-10tt.,radeji jsem sla na kontrolu, kde mi udelal Dr. vnitrni utz, ktery byl po vytazeni viditelne od tmave krve..vse bylo v poradku, doporuceni bylo jit na PN(nesla jsem)+mi napsal Dr. utrogestan(brala jsem jej asi 3dny-nesedl mi)..po tydnu cca.to ustalo samo, pote jsem az do konce tehotenstvi byla bez potizi a v poradku miminko donosila do terminu.. ;) pokud to neni jasne cervena krev ve vetsim mnozstvi, tak je toto spineni pry bezne ;)

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 03.09.19 20:01
@Anonymní píše:
@Kajka9 Bricho me poboliva jako pri MS..

Tak jako na ms je to normální to jsme měla do 14tt

Kaci89
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 03.09.19 20:12

Muze to byt hematom

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 23:05

Holky děkuji moc.. jela jsem radši do nemocnice, tak pak dam vědět, jak jsme na tom. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 18:25

Spontánní potrat.. :,(

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 04.09.19 18:48
@Anonymní píše:
Spontánní potrat.. :,(

Tak to mě strašně moc mrzí. Držte se :( :hug:

Váš příspěvek
Reklama