Začátek těhotenství bez srdeční činnosti ❤️

7
13.7.20 18:58

Začátek těhotenství bez srdeční činnost ❤️

Ahoj holky ❤️asi potřebuji trochu útěchy ????. Jsem na začátku těhotenství, podle posledni MS 30.5 jsem v 6tt. Začalo to 1.7 pozitivní test, 7. 7 jsem šla na gynekologie schodou okolností dr. měl střevní potíže takže vyšetření žádné, sestřička říká, že je stejnak ještě brzy a tak mě tedy objednal na 13.7.. Jenže než jsem dojela domu začala jsem lehce krvácet a špinit, volala jsem asi 20× zpět do ordinace kde to už nikdo nebral. A tak po tel. domluvě jsme hned jeli na pohotovost kde jsem dostala utrogestan 1 X na noc..( S tím, že je tam naznak těhotenství, že nad gestacnim váčkem je hematom, a že je tu hrozící potrat).. No jelo se s brekem domů… K včeru volá můj gynekolog, že měl hodně zmeškaných hovoru co se dělo… Řekla jsem svůj problém… A hend říká berte 3 denně a uvidíme se za týden. Dnes jsem byla na kontrole - těhotenství znatelne, gestacni váček s nějakým nálezem, ale srdíčko nikde ????(buď je něco špatně a nebo se nemůžeme řídit podle posledni MS.) 14 dní strachu a hrůzy před námi než bude další kontrola, dal beru 3× denně utrogesten a vitamíny femibion. Je tu nějaká maminka a snažilka co měla dobrý konec ❤️????. (5 let zpět jsem už o jedno miminko přišli a následovala revize)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59574
13.7.20 18:59

Plod může být mladší. Pokud není z ivf, tak plus mínus 14 dní.. Ještě bych počkala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
13.7.20 19:01

Přesně tak ono se to bere pod MS ale těhotenství může být klidně mladší. Takže nemusíš být v 6tt, ale třeba ve 4tt. Vím, že se to těžko říká, ale musíš být v klidu, tím stresem a vším si spíše uškodíš. Už jsem tu dobré konce četla, klidně pohledej a uvidíš sama. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
13.7.20 19:06

Ani v 6tt nemusí být srdíčko. U nás se objevilo až v 9tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
13.7.20 19:40

Ja mela ovulaci az cca 21dc, tudiz plod byl take mladsi o tyden… ja to tedy vedela, protoze jsem to sledovala ovulacnimi testy… v klidu, jak psaly holky, plus minus 2 tydny jsou normalni, kazdy proste nema ovulaci 14dc jak podle ucebnice… snad skoro nikdo… uvidis za tyden az dva, drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
13.7.20 19:48

Já bych byla v klidu. Krvácení může být z hematomu a těhotenství může být mladší. Každopádně podle dvou vyšetření se tam něco děje a váček povyrostl, takže bych to zatím černě neviděla. Každopádně chápu že máš strach, ale zkus myslet pozitivně :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.7.20 19:44

Ahoj holky děkuju za rekce a pozitivní přístup :srdce: v tu chvíli to bylo fajn :two_hearts:včera večer jsem začla lehce špinit, dnes kolem oběd začlali bolesti jak při MS, kolem 4 hodiny začali lehce křeče a v půl 6 jsem už nemohla a vyjelo se na pohotovost. Verdikt takový, že děloha plná tekutiny a gestacni váček je na cestě ven :pensive: :sleepy:ohromná rána i když jsem s tím tak nějak od začátku bohužel počítala :pensive: i tak to hrozně bolí. Paní doktorka byla skvělá říkala, že to vypadá, že si s tím tělo poradí samo.. Tak nějak v to doufám :two_hearts:máte někdo podobou zkušenost? Nějak nevím jak to bude s cyklem? Zdá si tělo řekne a nebo se bude chvíli zapamatovavat? Takže říkala, že sice je to mezi sebou 5 let ale, že je to 2 potrat a že by se to mohlo už i řešit s lékaři tak nevím jestli máme podstoupit vyšetření a nebo tomu prostě dát čas? A začít se znovu snažit o miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
19.7.20 19:49

„@AMiňonka“moc mě to mrzí, určitě bych podstoupila vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama