Začátek těhotenství, bolesti jak při menses

Anonymní
20.10.19 20:09

Začátek těhotenství, bolesti jak při menses

Ahoj holky, jsem těhotná teprve chvíli, měla bych být skoro 5.týden. Nemám to stále, ale sem tam mám bolesti podbřišku jak kdybych měla začátek menses nebo by měla menses dojít. Někdy se mi i stane, že když rychle vstanu, nebo se otocim, tak mě chytne jak kdyby křeč do pravého nebo levého vaječníku, někdy musím chvíli počkat a pak se teprve mohu narovnat, není to nic hrozného, spíše se vždy leknu. Je tohle všechno normální? Moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13116
20.10.19 20:21

Je, neboj. A když to půjde dobře, píchat, tahat, pnout a pobolívat už Tě nepřestane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
20.10.19 20:34

Mela jsem, hlavne to pichnuti pri vstavani…a docela dlouho, pak to vystridalo neco dalsiho -D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
20.10.19 20:41

Je to normální… to mi dělalo první trimestr. Zvětšuje se děloha a způsobuje to bolesti podbřišku jako při ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
20.10.19 20:57

Také jsem to tak měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
20.10.19 21:39

Ano je to normální měla jsme to až do 14tt pořád pobolivani břicha jako bych to měla dostat…pokud nespinis a nekrvacis mělo b to být v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 11:05

Ahoj holky. Prosim zachovat anonym, mam tu zname :)
S pritelem uz par mesicu provozujeme prerusovanou souloz, mimco uplne neplanujeme, ale kdyz se stane, tak se stane. Zatim nam to prochazi, tak bych rekla, ze to “umi”. Ted posledni dva tydny mame styk v prumeru i dvakrat denne, nekdy i hned po sobe bez toho, aniz by sel pritel na zachod, posledni ms mi koncila 28.10., a dnes od rana me poboliva v podbrisku jako kdyz se blizi dalsi menstruace, takova ta typicka bolest v prvnich dnech, ale slabsi, obcas me pichne v podbrisku na leve strane, ale prijde mi, ze se spis uz zacinam pozorovat, jsem jak posedla, spis uz si to tak vsugerovavam, porad googlim a vsude zminuji zacatek tehotenstvi a nidaci. Zadna krev se mi neobjevila, nespinim. Na tehotensky test mi prijde brzy, co jsem si tak pocitala, tak bych mela mit po ovulaci. Mela jste to nektera z vas take? A jak to dopadlo?

• Citovat
  • Nahlásit
3868
7.11.19 11:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prosim zachovat anonym, mam tu zname :)
S pritelem uz par mesicu provozujeme prerusovanou souloz, mimco uplne neplanujeme, ale kdyz se stane, tak se stane. Zatim nam to prochazi, tak bych rekla, ze to “umi”. Ted posledni dva tydny mame styk v prumeru i dvakrat denne, nekdy i hned po sobe bez toho, aniz by sel pritel na zachod, posledni ms mi koncila 28.10., a dnes od rana me poboliva v podbrisku jako kdyz se blizi dalsi menstruace, takova ta typicka bolest v prvnich dnech, ale slabsi, obcas me pichne v podbrisku na leve strane, ale prijde mi, ze se spis uz zacinam pozorovat, jsem jak posedla, spis uz si to tak vsugerovavam, porad googlim a vsude zminuji zacatek tehotenstvi a nidaci. Zadna krev se mi neobjevila, nespinim. Na tehotensky test mi prijde brzy, co jsem si tak pocitala, tak bych mela mit po ovulaci. Mela jste to nektera z vas take? A jak to dopadlo?

Věštění z křišťálové koule. Mě takhle bolí, píchá skoro každý měsíc, připisuju to ovulaci. Pokud ti nedorazí MS v termínu, udělej si test, řešit takovéhle coby kdyby, fakt nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 11:19

Mimčo úplně neplánujeme, ale chováš se jak ta největší snažilka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 11:20

Ano, měla jsem to tak. PMS - pichá mě vždy týden přes začátkem MS až do menses. Defacto během ovulace to začne, pak po ovulaci je klid pár dnů a pak zhruba týden před MS mě pichá podbřišek taky. Je to zcela normální a vůbec to nemusí být příznak těhotenství, ale jen PMS, které má skoro každá žena - zejména čím je starší, tím více se PMS objevuje. A aby to nebylo málo, někdy to pichání zcela chybí, někdy je mám od ovulace nonstop. Prostě pokaždé to mám jinak - a to jsem také ve fázi, kdy se na rozdíl od vás vůbec nechráním ani tou přerušovanou souloží! A na hledání příznaků těhu si nehraju - buď MS mešká a je pozitivní test nebo nic a jede se dál.

• Citovat
  • Nahlásit
5679
7.11.19 11:24

Co se naučit souložit když partner dítě nechce? Jako pardon, ale očividně ty děcko chceš, on ne. Tak co zkusit nějakou ochranu? Z prerusovane souloze je narozených X tisíc lidí. A bolesti jako při ms mám klidně půl měsíce. Od ovulace až po menstruaci. :roll: až tady budeš vypisovat jak tě partner nechal protože „jedna kapka a je z tebe taťka“ tak se nediv… A když se stane tak se stane? :roll: Buď chcete dítě oba, a nebo ne. Zřejmě u vás to je, tak jak jsem psala výš. Pardon za upřímnost, ale co je moc to je moc. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
7.11.19 11:25
@Anonymní píše:
Mimčo úplně neplánujeme, ale chováš se jak ta největší snažilka.

vidím to stejně. Hledání příznaků tam kde nejsou :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15551
7.11.19 11:34

Tak vzhledem k tomu, že píšeš, že když mimčo přijde, tak přijde, když ne, tak ne, tak snad vydržíš pár dní počkat, jestli dorazí MS nebo si skočíš pro test ne? :nevim: Myslím, že by ses neměla balamutit, pokud dítě opravdu chceš, tak si to přiznej a hlavně to řekni partnerovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
7.11.19 11:36

@mackA159 hele my si treba taky rekli, ze kdyz se stane, tak se stane. A neni to o tom, ze by jeden z nas dite nechtel, jen se proste nechceme cilene snazit. Ja se ale rozhodne takto nepozoruju a neresim. Kdyz neprijde ms, udelam test, jinak na to vubec nemyslim. Ale v pripade zakladatelky je opravdu zarazejici, ze dite ted neplanuji, ale chovaji se takto rizikove a zakladatelka to takto hroti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 11:42

Co to je jako za komentare :roll: vubec nesouvisi s otazkou, jen se proste nesnazime, ale ani se tomu nevyhybame, jen ted po par mesicich se citim jinak, a mam rizikove zamestnani, kde by bylo fajn vedet o tehotenstvi co nejdriv, abych se nevystavovala rizikum. A vubec, nechapu proc bych se tu mela obhajovat, dotaz znel jasne :D

@Anonymní píše:
Ano, měla jsem to tak. PMS - pichá mě vždy týden přes začátkem MS až do menses. Defacto během ovulace to začne, pak po ovulaci je klid pár dnů a pak zhruba týden před MS mě pichá podbřišek taky. Je to zcela normální a vůbec to nemusí být příznak těhotenství, ale jen PMS, které má skoro každá žena - zejména čím je starší, tím více se PMS objevuje. A aby to nebylo málo, někdy to pichání zcela chybí, někdy je mám od ovulace nonstop. Prostě pokaždé to mám jinak - a to jsem také ve fázi, kdy se na rozdíl od vás vůbec nechráním ani tou přerušovanou souloží! A na hledání příznaků těhu si nehraju - buď MS mešká a je pozitivní test nebo nic a jede se dál.

Tak ja to tak prave nemam, nikdy me takhle bezduvodne nepoboliva podbrisek mimo menstruaci, tak me to zarazilo. Dekuju za odpoved.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat