Začátek těhotenství nebo planý poplach?

78
14.1.20 22:33

.

.

Příspěvek upraven 17.01.20 v 13:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1358
14.1.20 22:43

Řeknu ti to upřímně. Vůbec jsem nevedela, ze jsem těhotná. Udělala jsem si test 3 dny po očekávané MS a byly tam //. Tobě doporučuji to samé. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
14.1.20 22:43

Test sis dělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
14.1.20 23:05

V mojí křišťálové kouli vidím, že to budou dvojčata :lol:

Teď vážně, je ti patnáct? Popsala jsi nám milion a jeden příznak, kdy máš dostat MS není jasné a proč si neudělaš test? Nota bene, pokud máš před MS, tak budou příznaky jednoduše vsugerované, pokud by ti bylo špatně z těhotenství, měla bys jednoznačně pozitivní test. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
14.1.20 23:16
@Berry77 píše:
V mojí křišťálové kouli vidím, že to budou dvojčata :lol:Teď vážně, je ti patnáct? Popsala jsi nám milion a jeden příznak, kdy máš dostat MS není jasné a proč si neudělaš test? Nota bene, pokud máš před MS, tak budou příznaky jednoduše vsugerované, pokud by ti bylo špatně z těhotenství, měla bys jednoznačně pozitivní test. :nevim:

Test jsem si nedělala.
Nebojte, 15 mi opravdu není. Jen jsem se chtěla optat, jestli nějaké z vás těhotenství začalo nějak podobně.
Ku příkladu, moje kamarádka měla 5 měsíců menstruaci, a až po tom, co jí rostlo bříško víc a víc, zašla na gyndu a dozvěděla se, že už je v 6. měsíci. Jinak by to nevěděla.
Ms bych správně měla dostat kolem 15. ale vzhledem k tomu, že mi skončila někde 5.1. protože přišla dříve, tak si nejsem jistá, jestli se dostaví teď, nebo zase až ke konci měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
14.1.20 23:19

@Kačulka7 máš rozházený cyklus, to tady asi zažila spousta holek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
14.1.20 23:22
@Berry77 píše:
@Kačulka7 máš rozházený cyklus, to tady asi zažila spousta holek

To vůbec nepopírám. Já sama jsem toto zažila již podruhé. Někdy to ale dokáže vyděsit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 23:30

A proc si neudelas test? To co si popsala tehotenstvi nijak nenasvedcuje a test ti da jasnou odpoved, my asi tezko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
14.1.20 23:42
@Mysticlipstick píše:
A proc si neudelas test? To co si popsala tehotenstvi nijak nenasvedcuje a test ti da jasnou odpoved, my asi tezko.

Co kdyby to někdo měl stejně? Asi by tím pádem testovat nemusela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
14.1.20 23:47
@Berry77 píše:

Nevyžadovala jsem se arogantních odpovědí.
Opravdu ne. Slušně jsem se poptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 23:50
@Berry77 píše:

Ja nechci byt zla, zeptala se slusne :nevim: ale sakra me v tom textu chybi to proc by si jen na 1% mela myslet, ze je tehotna :nevim: To mi proste hlava nebere a kdyz uz bych o tom i tak byla presvedcena, tak si snad zkusim udelat test :nevim: ja jsem asi z jiny planety :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
14.1.20 23:50

@Kačulka7 buď aspoň trošku soudná a uznej, že se ptáš na hlouposti. Jestli někomu někdy taky bylo špatně? Jestli má někdo tlak v břiše apod? Udělej si test a máš jasno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
14.1.20 23:53
@Berry77 píše:
@Kačulka7 buď aspoň trošku soudná a uznej, že se ptáš na hlouposti. Jestli někomu někdy taky bylo špatně? Jestli má někdo tlak v břiše apod? Udělej si test a máš jasno

Uznávám, že to jsou už takové titěrné hlouposti na které se ptám, ale víte kolikrát jsem měla plané poplachy a nakonec z toho nevylezlo nic? Tak to už se radši nejdřív poptám a druhý den půjdu pro test.
Kór když se o miminko snažíme.. Tak se s nadějí ptám na hlouposti.

Příspěvek upraven 14.01.20 v 23:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
14.1.20 23:53
@Mysticlipstick píše:
Ja nechci byt zla, zeptala se slusne :nevim: ale sakra me v tom textu chybi to proc by si jen na 1% mela myslet, ze je tehotna :nevim: To mi proste hlava nebere a kdyz uz bych o tom i tak byla presvedcena, tak si snad zkusim udelat test :nevim: ja jsem asi z jiny planety :nevim:

Ke všemu takových diskusí jsou tady desítky…milióny příznaků a udělat test je problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
14.1.20 23:57
@Kačulka7 píše:
Uznávám, že to jsou už takové titěrné hlouposti na které se ptám, ale víte kolikrát jsem měla plané poplachy a nakonec z toho nevylezlo nic? Tak to už se radši nejdřív poptám a druhý den půjdu pro test.

Asi jsem natvrdlá, ale pořád nechápu, co tím poptáváním zjistíš?
Někdo ti napíše, že měl totéž a bylo to těhotenství a jiná ti napíše, že měla totéž a byl to PMS :nevim:
Navíc to, že bude mít někdo stejný milión příznaků neznamená, že na tom budete stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama