Začátek těhotenství? Prosím o radu a zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 16:34
Začátek těhotenství? Prosím o radu a zkušenosti

Ahoj všichni prosím Vás o radu. Jsem 7 DPO bazalni teplota pred ovulaci 36.5 a po ovulaci uz se drzi na 36.7 uz od ovu mam hojny bily vytok a dnes jsem slabe krvacela svetle cervenou krvi ale jen par hodin a zase nic. Myslite ze by to mohlo byt tehotenstvi? MS bych mela dostat v nedeli. Dekuji za nazory :palec:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6623 příspěvků 20.09.18 16:41
@Anonymní píše:
Ahoj všichni prosím Vás o radu. Jsem 7 DPO bazalni teplota pred ovulaci 36.5 a po ovulaci uz se drzi na 36.7 uz od ovu mam hojny bily vytok a dnes jsem slabe krvacela svetle cervenou krvi ale jen par hodin a zase nic. Myslite ze by to mohlo byt tehotenstvi? MS bych mela dostat v nedeli. Dekuji za nazory :palec:

Může a nemusí. Nikdo ti to nevyvěští.Pokud MS nepřijde, udělej test a uvidíš.

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 24.09.18 21:16

Počkala bych jestli menzeps přijde nebo ne, pak bych dělala až test :palec: ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >