Začátek těhotenství a bolesti podbřišku

Anonymní
3.11.11 12:05

Začátek těhotensví a bolesti podbřišku

Ahoj mamulky
není to tak moc dlouho co jsem byla naposledy těhotná, ale zda mě v období kdy měla v původním termínu přijít MS a po něm, bolelo břícho to už si nepamatuju.Asi jen potřebuju uklidnit, že jsou nárazové, tupé bolesti běžné a že je také znáte ?..Jsem na začátku 6tt a na g yn jdu poprvé až příští týden, tak mám trochu obavy:(
díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20662
3.11.11 12:14
Anonymní píše:
Ahoj mamulky
není to tak moc dlouho co jsem byla naposledy těhotná, ale zda mě v období kdy měla v původním termínu přijít MS a po něm, bolelo břícho to už si nepamatuju.Asi jen potřebuju uklidnit, že jsou nárazové, tupé bolesti běžné a že je také znáte ?..Jsem na začátku 6tt a na g yn jdu poprvé až příští týden, tak mám trochu obavy:(
díky :srdce:

Neboj je to uplně normální :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
3.11.11 12:18

To je naprosto normálí, děloha se bude roztahovat a tvoří se tam podmínky pro mimčo, bud v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
3.11.11 12:25

roztahuje se ti děloha takže neboj je to naprosto normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
3.11.11 12:27

Je to naprosto normální, buď v klidu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16631
3.11.11 12:29

Měla jsem tyhle bolesti do cca 8TT, pak už bylo líp a teďka bych řekla, že OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
3.11.11 12:30

Jj, to mám taky a to jsem teprve ve 3tt. Bolívá mě to na obou stranách podbřišku a kolem pupíku. A taky v kříži. Prý to je normální, tak i já se snažím být v klidu. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
3.11.11 12:57

Mě osobně bolelo bříško dost a ne jen v obě kolem MS,ale dr. mi řekl,že i když je mimi extrémě maličké,děloha se i tak roztahuje :)
Myslím,že pokud se neobjeví špinění byla bych úplně v klidu,ale i to nemusí nic znamenat.Pouze se tělo připravuje na růst :)
Havně klid a nohy v teple :D
Hodně štěstíííí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
3.11.11 14:13

je to v pořádku je to tím jak se roztahuje dělaha…nemusíš se ničeho bát..jinak gratuluju k miminku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
3.11.11 22:36

Tak já mám opačnej problém. Jsem taky ne začátku 6tt a nebolí mě nic až si řikám jestli je to normální když každou těhuli to bolí. Takže si nevybereš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
4.11.11 14:45

Ahoj, tvé bolesti jsou opravdu normální. Děloha se roztahuje a miminko hnízdí :-) Vše se musí přizpůbsobit :palec: A gratuluji k mimi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15977
10.11.11 16:13

A může být normální, že podbříšek pobolívá každou chvíli jinde? Chvilku pravo, potom dole, za chvilku ta „bolest“ jde až do třísla. Bojím se, aby se něco špatného nedělo. Jsem 6+3tt. A měřila jsem si teplotu a mám jí dokonce normální - 36,5. Ještě včera byla - 37,2.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
10.11.11 16:23

Jj, já měla bolesti celého podbřišku, až takové, že jsem se svíjela a nemohla spát a nebo se ani pohnout. Přiotočení na bok, to bylo jako by mi někdo píchnul do břicha - vážně velká bolest. Pokud nekrvácíš a t o tak, že silně, tak se ničeho neboj :-) Miminko se uhňízďuje a děloha se zvetšuje. Měla jsem taky děsný trach, ale není se čeho bát :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15977
10.11.11 16:27
Smigii píše:
Jj, já měla bolesti celého podbřišku, až takové, že jsem se svíjela a nemohla spát a nebo se ani pohnout. Přiotočení na bok, to bylo jako by mi někdo píchnul do břicha - vážně velká bolest. Pokud nekrvácíš a t o tak, že silně, tak se ničeho neboj :-) Miminko se uhňízďuje a děloha se zvetšuje. Měla jsem taky děsný trach, ale není se čeho bát :palec:

Budu ti věřit. :-)

A s tou teplotou je to také normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
10.11.11 16:45

Já si teplotu při těhu neměřila :-/ tak to nevím :-( Ale ty bolesti jsou opravdu normální. Můj první příspěvěk, tedy dotaz, byl úplně stejný. Taky jsem z bolestí měla strach :-) Neboj se a užívej si těhotenství, stojí to za to :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama