Začátek těhotenství a bolesti podbřišku

Napsat příspěvek
Bek
5954
13.11.11 17:29

Ahoj holky,

nejsem zaregistrovaná, ale i tak vám chci písnout, že jsem v pátém týdnu :dance: a těhotná poprvé, pořád koukám na net, co a jak probíhá, protože mě taky pobolívá v podbříšku :think: a jsem ráda, že jsem našla vás, protože mě to zklidnilo, pořád mám strach, že u mě bude něco špatně, že já to štěstí, mít dítě, nebudu.

Moc děkuji a přeji spokojené těhu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
13.11.11 20:29

Ahoj Bek.Moc ti gratuluji a mohu říct,že jsem za emimino byla taky moc šťastná.Našla jsem tady veškeré odpovědi na své otázky.Tedy abych upřesnila,stále nacházím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6223
14.11.11 05:16

Podle mě je to úplně normální. Buď se jedná o uhnizďování nebo jak říkáš - termín menstruace. Ono teoreticky můžeš i špinit i mít menstruaci, i když slabší, to ničemu nevadí. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2395
16.11.11 21:45

bolesti břicha

Ahojky, teké mě tato diskuze částečně uklidnila. Při předešlých dvou těhotenství jsem neměla žádné bolesti břicha. Před dvouma rokama jsem měla mimoděložní těhotenství, loni jsem potratila, jelikož se přestalo v 8 TT vyvíjet. Letos jsem opět těhotná, ale jsem tak vyplašená, jako ještě nikdy. Od chvíle, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná a doktor to i potvrdil, mě v jednom kuse bolí břicho jako před MS. Teď už se to aspoň trochu sklidňuje, ale i tak mám obavy, myslám že z velké části způsobené minulým nezdarem. Ale jinak žádné špinění, jen slabý výtok. Na kontrolu jdu až 6. prosince, to bych už měla být teoreticky v 10TT.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
16.11.11 22:09

Leňule4 ničeho se neboj, naopak mysli jen na to dobré.Stres a negativita nejsou dobré jak pro tebe,tak pro mimiska. Bolesti jako před Ms jsou normální a i děsné pícháni v podbřišku.Držím palečky a věř,že bude vše dobré.Papkej hodne ovoce a hodně pij.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.11.11 13:46

Zdravim… Chtela sem se zeptat.. jeste sem nikdy nebyla tehotna.. Posledni mensruaci sem mela 2.11 a sex bez ochrany sem mela 8.11 a pak jeste 13.11 a asi od 14.11 me popichuje v podbrisku a pridal se k tomu mlecny vytok ale nesvedi ani nepali zatim teda.. a bolesti muzu trosku prirovnat jako predmensruacni a jeste bolest v krizi ted nevim jestli ten kriz znamena ze jsem jenom nastydla nekde nebo co.. a merila sem si teplotu v pochve a mam 37,1 tak si nevim rady mohla bych byt tehotna.??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
17.11.11 17:07
elaska píše:
Zdravim… Chtela sem se zeptat.. jeste sem nikdy nebyla tehotna.. Posledni mensruaci sem mela 2.11 a sex bez ochrany sem mela 8.11 a pak jeste 13.11 a asi od 14.11 me popichuje v podbrisku a pridal se k tomu mlecny vytok ale nesvedi ani nepali zatim teda.. a bolesti muzu trosku prirovnat jako predmensruacni a jeste bolest v krizi ted nevim jestli ten kriz znamena ze jsem jenom nastydla nekde nebo co.. a merila sem si teplotu v pochve a mam 37,1 tak si nevim rady mohla bych byt tehotna.??

Spíš bych řekla, že máš ted ovulaci. Ten mléčný výtok je hlen, bolet podbřišek tě taky může a i ta teplota tomu odpovídá.
Na to abys cítila příznaky těhotenství je brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
18.11.11 16:04

elaska

Dekuju za rychlou reakci.. Necham se prekvapit miminko bych si moc prala.. tak uvidime.. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sisa31
18.11.11 20:23

Ahoj holky,mam prave opacny problem.Bricho me vubec neboli,mam ze vseho peknou depku.Minuly tyden to jsem podle MS byla na zacatku 5.tydne nebylo na ULT skoro nic,jen malinkaty flicek,mam prijit znovu za tyden,ale mam strasny strach,ze tam nic nebude

• Nahlásit
  • Citovat
sisa31
18.11.11 20:23

Ahoj holky,mam prave opacny problem.Bricho me vubec neboli,mam ze vseho peknou depku.Minuly tyden to jsem podle MS byla na zacatku 5.tydne nebylo na ULT skoro nic,jen malinkaty flicek,mam prijit znovu za tyden,ale mam strasny strach,ze tam nic nebude

• Nahlásit
  • Citovat
2395
22.11.11 19:56

Ahoj sisa31, ničeho se neboj, já u předešlých dvou těhotenství neměla vůbec žádné bolesti břicha a ani ranní nevolnost a vše bylo v poho. U tohoto těhotenství mě zase často bolí břicho, na prvních dvou ultrazvucích bylo vidět jen prázdnou dutinku. Doktor mě i varoval, že se může jednat o zamlklé těhotenství a když jsem šla na třetí cca v 8 TT, tak už tam bylo embrio i s bijícím srdcem (i když prý o týden menší). Tak moc se mi ulevilo. Opravdu se neboj a mysli pozitivně, uvidíš, že vše bude v pořádku. Držím palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5158
22.11.11 19:59

na začátku mě bříško bolelo docela dost,ale vždy nárazově, podobné bolesti jako menstruační,ale vždycky chvíli a pak dobrý. třeba mi hodně vadilo vyjít schody,ale pak to ustalo…ale celou dobu se ozývá nějaké píchání nebo tahání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sisa31
22.11.11 21:42

Ahojky Leňule,bohuzel to nedopadlo.Byla jsem dnes v 7tt na ult a byla tam dutina bez plodu a k veceru jsem zacala spinit a mam bolesti v podbrisku,takze uz mam asi podepsany ortel.. (((

• Nahlásit
  • Citovat
2395
23.11.11 19:58

To mě moc mrzí, ani nevíš jak moc s tebou cítím. Také jsem si tím před rokem prošla, ale já tam měla embrio, kterému se nevyvinulo srdíčko. Špinila jsem ale už dlouho před touto správou, druhý den po návštěvě u doktora jsem začala samovolně potrácet. Měla jsem však ještě smůlu v tom, že se mě to nechtělo pustit a já musela do špitálu.
Bylo to strašné období, moje kámoška říká, že se tyto děti neměly nikdy narodit, jen nás na něco upozornit. Já vím, je to těžké, ale bude líp. Jsi zdravá a mladá, dalšímu miminku teda nic nebrání. Drž se, věř, že jsem s tebou! Nejsi v tom sama!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sisa31
23.11.11 21:46

Leňulko děkuji. Ja uz si tim prosla dvakrat,takze bohuzel vim,co me ceka. Jen mi nikdo nedokaze vysvetlit,proc se to deje…takze zase zklamani a to jsem se tesila,jaky to bude Vanocni darecek

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama