Začátek těhu - špinění a bolest v podbřišku

Anonymní
21.1.11 15:19

zacatek tehu,spineni,bolest v pod brisku

Holky potrebuju radu opet pro sestru,vysly ji pozitivni 3testy za dva dny u dr.dle utz neco tam je,ale jeste moc brzy aby slo videt,odber krve dnes vysledky tehu potvrzene za 14dni kontrola a snad uz neco videt pujde.a ted k dotazu ted volala ze zacla lehce spinit,od vcera ji poboliva v podbrisku.jeji dr.tam uz neni tak se pta jestli je to normalni nebo treba zacinajici ms,popripade si zajet na gyndu do nemocnice?je tehu po prve a po dlouhem snazeni tak ma strach,dekuji za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

914
21.1.11 15:26

Jela bych na pohotovost. Přeji ať to vše dobře dopadne. Pokud nikam nepojede, tak ať si lehne a dá si nohy nahoru a nic nedělá a odpočívá. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9954
21.1.11 15:27

To špinění je nermální, když má mít správně MS. Mělo by to tak do dvou dnů přejít. Já tyky chvíli takhle špinila v době, když jsem to měla dostat a pak to hned přešlo.A v podbřišku mně pobolívá pořád. Prý to je taky normal :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.11 15:27
Jaja027 píše:
Jela bych na pohotovost. Přeji ať to vše dobře dopadne. Pokud nikam nepojede, tak ať si lehne a dá si nohy nahoru a nic nedělá a odpočívá. :mavam:

ja ji prave taky napsala at si da nohy na horu a jen lezi.pokud by se ji pritizilo at jede na pohotovost.dekuji :kytka: ,taky doufam,ze to dobre dopadne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.11 15:39

a nemuze jit o samovolny potrat se sestra jeste pta?…

• Nahlásit
  • Citovat
Uju
6740
21.1.11 15:45

Je dost možné, že to špinění je z uhnízdění vajíčka,ale také se může jednat o přicházející potrat. Rozhodně bych jela na pohotovost za to nic nedá.Alespoň bude vědět, že je to OK a nebude se třeba zbytečně přes víkend užírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
21.1.11 16:18

Jak píšou holky - špinění může znamenat uhnízďování vajíčka tzv. nidační krvácení, ale to je většinou cca 10 dní po oplodnění anebo v horším případě se může jednat o začínající potrat či zamlklé těhotenství, které se bohužel mně také stalo. Špinění bych nepodceňovala…ale zase je to ranné těhotenství, tak buď se to udrží nebo to odejde v lepším případě samo, když i na utz je dle doktora brzy - že tam jen „něco“ vidí. Každopádně držím palce, ať to nic neznamená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
21.1.11 16:25

Ahoj! jak psaly holky - takhle brzy se nedá dělat nic jiného než být v klidu, odpočívat a čekat. Špinění se objevuje snad u poloviny těhotenství, někdy to nic neznamená, jindy ano. Já jsem ze začátku špinila při dvou těhotenstvích. Jednou to byl zamlklý potrat v 9tt, podruhé to přešlo a miminko je v pořádku. Tak nezbývá než držet sestře palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5394
21.1.11 17:27

V tomhle případě těžko říct, ještě není vidět srdeční akce, takže v nemocnici by asi moc neřekli.
Já měla špinění a bolest v podbřišku u prvního dítka na 8tt a byl to hrozící potrat (hematom), ale jelikož byla srdeční akce vidět, nechali si mě na týden v nemocnici. Dopadlo to dobře.
Nemusí to také nic znamenat, jak píší ostatní, takže odpočívat co to jde a doufat, že to přestane :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
21.1.11 18:21

Jak pisou holky, je to naprosto normalni, muzes spinit a mit bolesti v podbrisku i cele tehu, zalezi na organismu, a jak se vyrovna sam s tehotenstvim.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.14 20:05

Omlouvám se za anonymitu, ale myslím, že je snad pochopitelná..
Nechci po Vás říct jsi/nejsi těhotná, spíš potřebuju trošku uklidnění a také to potřebuju někomu říct. Doufám totiž, že jde jen o mého červa v hlavě a nechci plašit přítele. Je už asi jasné, že miminko teď opravdu nechci.
Dnes jsem dostala s 4denním zpožděním MS - radovala jsem se, protože možné těhotenství už mi začínalo vrtat hlavou.
Ale…Zatím jsem jen maličko špinila - už dopoledne a od té doby vůbec nic, ani na papíru po utření (jindy to mívám 1. den rozhodně silnější), navíc se špinění spolu s bolestí břicha objevily až po námaze - několik hodin jsem v tom největším vedru běhala s těžkou cestovní taškou po rozpálené Praze.
Ochranu jsme použili vždycky, ale znáte to, nikdo to není na 100%
Test si samozřejmě udělám - zítra, pokud se mi,,TO" nerozjede.

Ani nevím, co tu očekávám - snad příspěvky typu - takovou MS taky občas mám, zítra bude určitě silnější… :)
Omlouvám se za asi zbytečné téma, asi jsem to opravdu jen potřebovala někomu,,říct".

• Nahlásit
  • Citovat
1188
11.6.14 20:10

A co takhle si treba udela tehotensky test?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
11.6.14 20:13

Tak já od druhého porodu měla vždy první den MS kapky a než se rozjela jsem čekala do druhého dne. Nevím proč jsem to takto měla no uvidíme ted po porodu

držím palce at ti to dopadne jak si přeješ :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.10.16 09:33

Prosím, poradte, má smysl jet na pohotovost? Jsem cca na začátku 5.týdne…tj. 4+ něco. Mám pozitivní těhotenské testy už týden, dneska opět silnější čárka než včera-dálnice. Ale dnes menstruační bolesti plus hnědá krev. Po termínu menstruace už mám pět dní. Je divný, že čárka na testu sílí a přitom to vypadá na konec? Přemýšlím zda má cenu někam zajít?

• Nahlásit
  • Citovat
15535
23.10.16 09:35

Jela bych pro klid duše ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie