Začátek v CAR - Obilní trh

26.1.16 14:18

zacatek v car obilni trh

Ahoj holky chtela bych se zeptat ktrea z vas jde letos do car obilni trh nebo treba i jinam, ja se odhodlavam objednat na obilnak s pritelem, ale porad si nejsme jisti kam se objednat jsme ze znojma…vzdalenost stejna jako treba do jihlavy kde je take car, ale neumim se rozhodnout, hlavne treba ceny nebo tak. prosim za jakoukoliv odpoved zkusenost, popriade prubeh objednani atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.2.16 10:31

Ahoj my chodíme na obilňak od ledna a za nás maximální spokojenost, vsichni moc milí, zajímají se o to jak se citis i při všech vyšetření.. za ne doporučujeme :palec: @marketagetzitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.16 16:08

Dekuju alespon za nejakou reakci, no objednani nas ceka zrejme na kveten, prootze ted jeste beru clostylbelgyt a kdyz se nezadari tak pak obilnak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
14.4.16 17:27

@marketagetzitka
Ahoj, ráda bych ti aspon ve stručnosti sdělila moje zkušenosti s Obilnakem.
Zde jsem podstoupila laparku, prutah vejcovodu a 1IUI,1ET,3KET. a vse bez úspěchu. nelibil se mi zde přístup doktorů, snad jedině Dr.,která me přijímala. nejvíc mě dostalo to, ze Dr. odešla od sezení, kde jsme se domlouvali, co jak a dále, prostě ze musi odejít. co se týče embryí, Zamrazili nám je po 2,coz jako laik jsem nechala na nich. navic, kdyz rozmrazovali, tak polovina embryí nevydrzela.je to strašně zvláštní, ptz v Caru kde jsem teď řekli, ze to ani není možný. Po tolika pokusech jsem se rozhodla druhé IVF podstoupit jinde a ejhle hned vyšel 1.pokus. nechci te v žádném případě odrazovat od tohoto CARu, jen prostě můj zážitek, který bych nechtěla opakovat. přeji ti, at se rozhodnete spravne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 23:12

Ahoj všechny snažilky.
Ráda bych se k vám přidala do diskuze. S manželem se snažíme 6 let o dítě, zatím jsem chodila a léčila jsem se u svého gynekologa, jelikož 1 dítě mám, na které jsem čekala také 5 let a pak jsem začala jezdit do Repromedy, jen jsem začala brát hormony a další měsíc jsem tam přijela těhotná. Já i manžel jsme zdraví, tak jsme pořád doufali, že to půjde přirozeně, jenže roky utíkají a tak jsem se rozhodla zavolat do CAR -Obilní Trh Brno. Teď 23.5. tam jdu poprvé mám strach, nevím co mě čeká, jak budu zvládat práci, jak je to časově náročné atd.
Mám to vypočítané, že budu mít menses, tak mi budou dělat asi hormonální profil?
Můžete mi prosím napsat co vše mě čeká, jak dlouho budu čekat na výsledky?
Jak často budu jezdit? atd.
Mockrát děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 14:22

Ahoj tak my tez na obilnaku, ja byla ted 16 na hormonalnim profilu byla jsme 4 den cyklu, partner jde az 26 na spermio a ja jdu jeste na vysetreni 24.5 taklze to mame tenhle prvni mesic blbe naplanovane..pritel byl semnou jen na konzultaci protoze ho z prace tak casto nepusti k dr jdeme pro vysledky az 6 cervna..vic ti toho zatim nepovim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
17.5.16 17:46

@44blanka Ahoj, dnes jsem byla na první návštěvě na Obilňáku a jak píše marketagetzitka…budu volat první den ms a objednám se na odběr krve (2.3. nebo 4.den). A potom 10.11.nebo 12. den cyklu přijedu na další odběr krve+vyšetření průchodnosti vejcovodů. Plus do toho se manžel objedná na spermio. Potom budou výsledky. Mělo by se to stihnout v jednom cyklu…zřejmě to bude i časově náročný, jsem zvědavá, jak budu pořád „utíkat“ z práce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 20:38

Děkuji za info. Také mám strach, jak to budu zvládat kombinovat s prací a celkově :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 21:33

Tak ja mam nastesti praci jako brigadu jen takze se s sefovou vzdy domluvim, no s pritelem je to horsi nemuze pokazdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
18.5.16 08:32

A manžela objednali až za 14 dní. To sem myslela, že když k odběru nikoho nepotřebuje, tak bude moct přijet v podstatě kdykoliv. Ale asi musí být na ten jeho vzorek připraveni, nevím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.16 12:26

Tak to také koukám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 21:31

Oni nemaji moc objenaciho casu asi…pritel rikal ze mu rekly proste termin kdy maji volno a bylo..asi otho maji hodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
20.5.16 18:21

Holky asi vás taky čeká vyšetření průchodnosti vejcovodů, co? Budete si kupovat tu „lepší“ kontrastní pěnu nebo si necháte „jen“ ten bezplatný roztok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.16 14:24

Ahoj holky.Tak jsme byli v pondělí poprvé v car, byli jsme u dr. Mekiňové, byla v pohodě. Brali mě odběry, horm. profil, příští týden mě čeka další odběr krve, vyšetření průchodnosti vejcovodů, manžela spermiogram-vše naštěstí v jeden den.Na vyš. průchodnosti vejcovodů mně nenabízeli lepší kontrastní pěnu, ani bezplatný roztok, takže zatím nevím, ale dostala jsem přílohu k tomu vyš. kterou jsem si ještě nestihla přečíst :roll:.Ale nabízeli mně odběr krve AMH-určuje funkci vaječníku-620 kč. Asi jste se také pro to rozhodly? Díky. Hezký den a pevné nervy :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.16 13:15

Ahoj ano pro amh jsme se rozhodly chtely jsme vedet co nejvic, take uz mame odbery, spermiogram za sebou i to vysetreni pruchodnosti ktere je v poradku, takze ted jen cekat do 6.cervna kdy jdeme znovu k dr. mekinove pro vsechny vysledky a dozvedet se co dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama