Reklama

Začátek vztahu bez vášně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 18:12
Začátek vztahu bez vášně

Může to fungovat? Mám nového přítele, poznali jsme se přes internet, ze začátku mi s ním bylo dobře, ale brala jsem ho dost s rezervou, jenže když jsem ho začala poznávat, začala jsem zjišťovat, že do toho prostě padám. Jenže stále po dvou měsících nemůžu říct, jestli jsem zamilovaná. Je mi s ním moc dobře, občas se mi o něm zdá, když jsem s ním, cítím, že to je tak, jak má být. Když s ním nejsem, docela se mi stýská…ale jinak nešílím, normálně spím a jím, a stále se za pěkným chlapem otočím.
Je to tak v pořádku? Je dost vnímavý, má mě rád, dává mi prostor, respektuje mě. Je rozdílný než já, introvertní a ne tak společenský, za to ale vyrovnaný, našel si svůj životní směr a máme pro sebe pochopení. Já jen mám strach, jestli si něco nenamlouvám, ale to hlavně rozumově, srdcem cítím, že je to na dobré cestě…ale přeci jen…neměla bych šílet, hlavně takhle na začátku? Ale pravdou je, že vždy když jsem byla z nějakého chlapa totálně vykleplá, byl to nakonec průšvih a dost rychle to skončilo. Můj nejdelší vztah taky nebyl na začátku žádná romantická americká movie…a to dost lidí vykládá, že jakmile viděli svého současného, hned věděli, že s ním/s ní chtěli strávit celý život…

Měla bych se nad svým přístupem zamyslet nebo vyšiluju zbytečně??

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 22.09.18 18:15

Tohle neznám, já jsem se zamilovala vždycky na první pohled ;) Svého manžela jsem potkala na ulici, stačil jeden pohled a hned jsem si řekla, toho si jednou vezmu :) a vzala :lol:

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 22.09.18 18:17
@Anonymní píše:
Může to fungovat? Mám nového přítele, poznali jsme se přes internet, ze začátku mi s ním bylo dobře, ale brala jsem ho dost s rezervou, jenže když jsem ho začala poznávat, začala jsem zjišťovat, že do toho prostě padám. Jenže stále po dvou měsících nemůžu říct, jestli jsem zamilovaná. Je mi s ním moc dobře, občas se mi o něm zdá, když jsem s ním, cítím, že to je tak, jak má být. Když s ním nejsem, docela se mi stýská…ale jinak nešílím, normálně spím a jím, a stále se za pěkným chlapem otočím.
Je to tak v pořádku? Je dost vnímavý, má mě rád, dává mi prostor, respektuje mě. Je rozdílný než já, introvertní a ne tak společenský, za to ale vyrovnaný, našel si svůj životní směr a máme pro sebe pochopení. Já jen mám strach, jestli si něco nenamlouvám, ale to hlavně rozumově, srdcem cítím, že je to na dobré cestě…ale přeci jen…neměla bych šílet, hlavně takhle na začátku? Ale pravdou je, že vždy když jsem byla z nějakého chlapa totálně vykleplá, byl to nakonec průšvih a dost rychle to skončilo. Můj nejdelší vztah taky nebyl na začátku žádná romantická americká movie…a to dost lidí vykládá, že jakmile viděli svého současného, hned věděli, že s ním/s ní chtěli strávit celý život…Měla bych se nad svým přístupem zamyslet nebo vyšiluju zbytečně??

Vyšiluješ zbytečně. Budoucnost ukáže.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 22.09.18 18:37

Ja bych rekla, ze to muze byt vyhoda. Kdyz se blaznive zamilujes nejsi racionalni a pak ses i totalnim trotlem.
Pruser prijde pri opadnuti nejvetsich ruzovych bryli.
Tady ruzove bryle nejsou.

Kazdopadne je jasny ze zamilovanost je fajn a je super kdyz to jde ruku v ruce se vztahem.

Příspěvek upraven 22.09.18 v 18:42

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 22.09.18 18:40

A on to má jak, to myslím, je také důležité. Říká ti, že tě miluje a je on z tebe paf?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 19:40

Ty ho máš spíš jenom ráda. Něco k němu možná cítíš, ale není to žádná bomba. Ve vztahu je vždy jeden, který má rád víc a ten druhý méně. Je možné, že v tomto vztahu jsi ta, která má ráda méně.

Každopádně tě nějak přitahovat musí, jinak by jsi sním nebyla vůbec a kdyby se s tebou rozešel, tak by sis to taky určitě vybrečela.

Pokud je to kvalitní chlap, tak bych to asi nějak zvlášt neřešila, do jaké míry jsem zamilovaná. Někdy je to prostě méně. Zamilovanost stejně za nějakou dobu opadne a pokud tě má rád a chová se k tobě hezky, je pro tebe nějakým způsobem přitažlivý, tak proč s ním nebýt? Je to lepší, než být zamilovaná hodně, ale do nějakého debila, který si tě nebude vážit.

Freeandwild
Povídálka 21 příspěvků 23.09.18 11:20

Dva měsíce je pořád celkem krátká doba. Rozumíte si? Máte toho dost společného?

Mango_Lassi
Extra třída :D 13386 příspěvků 23.09.18 11:29

Jakože zamilovanost se pozná, že nejíš a nespíš? Fakt?
Tak to jsem nebyla nikdy zamilovaná :P
U žádného chlapa jsem necítila, že je to ON na první pohled. Podle mě je to kravina

Mango_Lassi
Extra třída :D 13386 příspěvků 23.09.18 11:32
@Paola21 píše:
A on to má jak, to myslím, je také důležité. Říká ti, že tě miluje a je on z tebe paf?

Po dvou měsících jí má říct, že ji miluje? :)

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 23.09.18 11:46

Cítíš motýly v břiše, když jste spolu? :kytka: A souhlasím s @ludmilaadamkova ;) já bych si nejradši nafackovala z něčeho z toho, co jsem dělala v první zamilovanosti :oops: :lol:

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 23.09.18 11:49

To jako pevný vztah může vzniknout jen když se hned od začátku podlamují kolena? :mrgreen: :mrgreen: Mně se můj muž zezačátku vůbec nelíbil a dva roky jsme se náhodně potkávali jako kamarádi, než přeskočila jiskra. Ale pak ta vášeň :dance: a jsme spolu skoro 30 let. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:32

Mě se spíš pár krát stalo, že jsem na první pohled u toho člověka poznala, že jsem schopná ho milovat. Ale že bych se přímo na první pohled zamilovala, se mi osobně ještě nestalo.

Zamilovaná jsem párkrát hodně byla - cca x za můj život ale najíst jsem se teda mohla normálně :-D spíš jsem měla problém se soustředěním - např. při studiu nebo práci, ale to jen první tři měsíce, než to největší hormonální šílenství odeznělo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:35

@divine woman

Ano to se stalo i jedné mé kamarádce. Její muž ze začátku vůbec nebyl její typ, ale ted se vzali a mají spolu miminko.

Někdy je potřeba novému vztahu dát čas, a pokud ten cit nepříjde do půl roku tak se ted vztah většinou rozpadne.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 23.09.18 14:49
@Mango_Lassi píše:
Po dvou měsících jí má říct, že ji miluje? :)

A proč ne? :lol: Mě už skoro tou dobu žádal manžel o ruku. Tak možná proto to mám nějaké zkreslené.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 23.09.18 15:39

Po 2 měsících běžného chození Ti může říct, že jsi hezká, že je mu s Tebou fajn, ale těžko může zodpovědně říct, že Tě miluje. Možná někdy ano, někdo je více emotivní.
Ty můžeš k němu cítit to samé - je to třeba hezký kluk, je fajn, je celkem přitažlivý, ale ještě se nezblázníš, když Tě nechá.
Pak bude stačit nějaká událost a zjistíš, že JO, to je ten pravý. Anebo se stane něco, kde si potvrdíš, že byl důvod, proč do něho nejsi blázen.
Obojí má výhody a nevýhody. Celkově znám více zamilovaných tak, že se během pár let po svatbě rozvedli než těch, co měli pomalejší rozjezd.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >