Začátek vztahu bez vášně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 18:12
Začátek vztahu bez vášně

Může to fungovat? Mám nového přítele, poznali jsme se přes internet, ze začátku mi s ním bylo dobře, ale brala jsem ho dost s rezervou, jenže když jsem ho začala poznávat, začala jsem zjišťovat, že do toho prostě padám. Jenže stále po dvou měsících nemůžu říct, jestli jsem zamilovaná. Je mi s ním moc dobře, občas se mi o něm zdá, když jsem s ním, cítím, že to je tak, jak má být. Když s ním nejsem, docela se mi stýská…ale jinak nešílím, normálně spím a jím, a stále se za pěkným chlapem otočím.
Je to tak v pořádku? Je dost vnímavý, má mě rád, dává mi prostor, respektuje mě. Je rozdílný než já, introvertní a ne tak společenský, za to ale vyrovnaný, našel si svůj životní směr a máme pro sebe pochopení. Já jen mám strach, jestli si něco nenamlouvám, ale to hlavně rozumově, srdcem cítím, že je to na dobré cestě…ale přeci jen…neměla bych šílet, hlavně takhle na začátku? Ale pravdou je, že vždy když jsem byla z nějakého chlapa totálně vykleplá, byl to nakonec průšvih a dost rychle to skončilo. Můj nejdelší vztah taky nebyl na začátku žádná romantická americká movie…a to dost lidí vykládá, že jakmile viděli svého současného, hned věděli, že s ním/s ní chtěli strávit celý život…

Měla bych se nad svým přístupem zamyslet nebo vyšiluju zbytečně??

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 8981 příspěvků 22.09.18 18:15

Tohle neznám, já jsem se zamilovala vždycky na první pohled ;) Svého manžela jsem potkala na ulici, stačil jeden pohled a hned jsem si řekla, toho si jednou vezmu :) a vzala :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 16994 příspěvků 22.09.18 18:17
@Anonymní píše:
Může to fungovat? Mám nového přítele, poznali jsme se přes internet, ze začátku mi s ním bylo dobře, ale brala jsem ho dost s rezervou, jenže když jsem ho začala poznávat, začala jsem zjišťovat, že do toho prostě padám. Jenže stále po dvou měsících nemůžu říct, jestli jsem zamilovaná. Je mi s ním moc dobře, občas se mi o něm zdá, když jsem s ním, cítím, že to je tak, jak má být. Když s ním nejsem, docela se mi stýská…ale jinak nešílím, normálně spím a jím, a stále se za pěkným chlapem otočím.
Je to tak v pořádku? Je dost vnímavý, má mě rád, dává mi prostor, respektuje mě. Je rozdílný než já, introvertní a ne tak společenský, za to ale vyrovnaný, našel si svůj životní směr a máme pro sebe pochopení. Já jen mám strach, jestli si něco nenamlouvám, ale to hlavně rozumově, srdcem cítím, že je to na dobré cestě…ale přeci jen…neměla bych šílet, hlavně takhle na začátku? Ale pravdou je, že vždy když jsem byla z nějakého chlapa totálně vykleplá, byl to nakonec průšvih a dost rychle to skončilo. Můj nejdelší vztah taky nebyl na začátku žádná romantická americká movie…a to dost lidí vykládá, že jakmile viděli svého současného, hned věděli, že s ním/s ní chtěli strávit celý život…Měla bych se nad svým přístupem zamyslet nebo vyšiluju zbytečně??

Vyšiluješ zbytečně. Budoucnost ukáže.

ludmilaadamkova
Závislačka 2750 příspěvků 22.09.18 18:37

Ja bych rekla, ze to muze byt vyhoda. Kdyz se blaznive zamilujes nejsi racionalni a pak ses i totalnim trotlem.
Pruser prijde pri opadnuti nejvetsich ruzovych bryli.
Tady ruzove bryle nejsou.

Kazdopadne je jasny ze zamilovanost je fajn a je super kdyz to jde ruku v ruce se vztahem.

Příspěvek upraven 22.09.18 v 18:42

Paola21
Závislačka 4070 příspěvků 22.09.18 18:40

A on to má jak, to myslím, je také důležité. Říká ti, že tě miluje a je on z tebe paf?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 19:40

Ty ho máš spíš jenom ráda. Něco k němu možná cítíš, ale není to žádná bomba. Ve vztahu je vždy jeden, který má rád víc a ten druhý méně. Je možné, že v tomto vztahu jsi ta, která má ráda méně.

Každopádně tě nějak přitahovat musí, jinak by jsi sním nebyla vůbec a kdyby se s tebou rozešel, tak by sis to taky určitě vybrečela.

Pokud je to kvalitní chlap, tak bych to asi nějak zvlášt neřešila, do jaké míry jsem zamilovaná. Někdy je to prostě méně. Zamilovanost stejně za nějakou dobu opadne a pokud tě má rád a chová se k tobě hezky, je pro tebe nějakým způsobem přitažlivý, tak proč s ním nebýt? Je to lepší, než být zamilovaná hodně, ale do nějakého debila, který si tě nebude vážit.

Freeandwild
Kecalka 223 příspěvků 23.09.18 11:20

Dva měsíce je pořád celkem krátká doba. Rozumíte si? Máte toho dost společného?

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18489 příspěvků 23.09.18 11:29

Jakože zamilovanost se pozná, že nejíš a nespíš? Fakt?
Tak to jsem nebyla nikdy zamilovaná :P
U žádného chlapa jsem necítila, že je to ON na první pohled. Podle mě je to kravina

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18489 příspěvků 23.09.18 11:32
@Paola21 píše:
A on to má jak, to myslím, je také důležité. Říká ti, že tě miluje a je on z tebe paf?

Po dvou měsících jí má říct, že ji miluje? :)

Korela chocholatá
Kecalka 396 příspěvků 23.09.18 11:46

Cítíš motýly v břiše, když jste spolu? :kytka: A souhlasím s @ludmilaadamkova ;) já bych si nejradši nafackovala z něčeho z toho, co jsem dělala v první zamilovanosti :oops: :lol:

divine woman
Extra třída :D 12205 příspěvků 23.09.18 11:49

To jako pevný vztah může vzniknout jen když se hned od začátku podlamují kolena? :mrgreen: :mrgreen: Mně se můj muž zezačátku vůbec nelíbil a dva roky jsme se náhodně potkávali jako kamarádi, než přeskočila jiskra. Ale pak ta vášeň :dance: a jsme spolu skoro 30 let. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:32

Mě se spíš pár krát stalo, že jsem na první pohled u toho člověka poznala, že jsem schopná ho milovat. Ale že bych se přímo na první pohled zamilovala, se mi osobně ještě nestalo.

Zamilovaná jsem párkrát hodně byla - cca x za můj život ale najíst jsem se teda mohla normálně :-D spíš jsem měla problém se soustředěním - např. při studiu nebo práci, ale to jen první tři měsíce, než to největší hormonální šílenství odeznělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:35

@divine woman

Ano to se stalo i jedné mé kamarádce. Její muž ze začátku vůbec nebyl její typ, ale ted se vzali a mají spolu miminko.

Někdy je potřeba novému vztahu dát čas, a pokud ten cit nepříjde do půl roku tak se ted vztah většinou rozpadne.

Paola21
Závislačka 4070 příspěvků 23.09.18 14:49
@Mango_Lassi píše:
Po dvou měsících jí má říct, že ji miluje? :)

A proč ne? :lol: Mě už skoro tou dobu žádal manžel o ruku. Tak možná proto to mám nějaké zkreslené.

LaPaloma
Závislačka 2954 příspěvků 23.09.18 15:39

Po 2 měsících běžného chození Ti může říct, že jsi hezká, že je mu s Tebou fajn, ale těžko může zodpovědně říct, že Tě miluje. Možná někdy ano, někdo je více emotivní.
Ty můžeš k němu cítit to samé - je to třeba hezký kluk, je fajn, je celkem přitažlivý, ale ještě se nezblázníš, když Tě nechá.
Pak bude stačit nějaká událost a zjistíš, že JO, to je ten pravý. Anebo se stane něco, kde si potvrdíš, že byl důvod, proč do něho nejsi blázen.
Obojí má výhody a nevýhody. Celkově znám více zamilovaných tak, že se během pár let po svatbě rozvedli než těch, co měli pomalejší rozjezd.

Váš příspěvek
Reklama