Začátek vztahu - vyrazil mi dech...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 11:22
Začátek vztahu - vyrazil mi dech...

Holky,

potřebuji se vypsat ze šoku a podpořit v rozhodnutí, že tohle fakt nemám zapotřebí…

Začal jsem si s jedním chlapem ze seznamky. Nic vážného, jsme v začátcích. Byl poměrně náročný, často zdůrazňoval slovo úroveň, že má rád jen ty nejlepší věci a tak. Skutečně je hodně úspěšný a asi zvyklý, že ho lidé poslouchají. Imponoval mi, líbil se mi a měl i velmi citlivou stránku. Vše bylo naprosto ok a super jsme si rozuměli, dokud jsem dělala, co chtěl. Jakmile jsem se proti něčemu ohradila, byl oheň na střeše. Vždy jsem musela ustoupit já nebo zkrátka počkat, až vychladne.

Jsme od sebe daleko, takže většina komunikace přes mail. Teď jsem něco řešili (prosím, nechtějte detaily, nejsou podstatné) a já vyjádřila silný nesouhlas, ale velmi opatrně a šetrně. Bylo mi jasné, že se naštve, ale takhle moc, no vyrazilo mi to dech.

Psal, že to píše pro moje dobro, reaguje pragmaticky a s pozitivním cílem. A pak mi napsal, jak je všechno špatný moje vina a mám jít do p.dele. Byl na mě hnusnej a na závěr napsal, podívej, kam jsi tu komunikaci dostala. Chce dál pokračovat, ale jen za podmínek, že od teď vše pozitivně (což znamená se vším souhlasím, na nic si nestěžuji).

Potřebuji utvrdit v tom, že tohle není normální chování a že já nejsem ten blázen. Protože jak je chytrý, charizmatický, tak já o jeho slovech normálně přemýšlím. Bože, to si člověk nechá vymýt mozek za takovou chvíli???

Nakopňete mě, že já mám kopnout jeho…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
navy blue
Kecalka 319 příspěvků 14.12.18 11:24

jsi normální a on je manipulativní exot, kterého je třeba se okamžitě zbavit a odolat jeho případným snahám se naplavit zpátky

Aduš8
Kelišová 5554 příspěvků 14.12.18 11:25

Pošli ho tam, kam tě poslal on, pokud nechceš někomu celý život dělat kývacího oslíka :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 14.12.18 11:25

Takže tě kopu - je to dominantní debil, který te bude utlacovat a manipulovat s tebou. Vztah bych ukončila a byla rada, ze jsem to odhalila včas

terien
Extra třída :D 12441 příspěvků 14.12.18 11:28

Už bych se mu neozvala. Takové chování by mi nestálo ani za vysvětlení.

Kostroma
Kecalka 352 příspěvků 14.12.18 11:29

Tak to vubec, to at jde predvadet jinam. Mas evidentne rozum, stopni to. Manipulator fuj.

Uživatel je onlinekáťa
Extra třída :D 14198 příspěvků 14.12.18 11:31

Evidentně důvod, proč tak inteligentní, charismatický a úspěšný člověk stále hledá…

kruel
Kecalka 492 příspěvků 14.12.18 11:33

Bože to bude pěkný idiot…Pryč od něj, už bych se mu neozvala, nebo bych ho slušně poslala kamsi ;) Takového manipulátora snad nemáš zapotřebí, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 11:34

Holky, díky…

Už jsem se trochu uklidnila. Samozřejmě s ním kočím…Jenom jsem potřebovala zpracovat ten prvotní šok…

arinecka
Kelišová 6954 příspěvků 14.12.18 11:35

Už bych mu neodepsala, ani na tohle ani na nic jiného, pokud by ještě napsal. Tak snad můj kopanec cítíš , KOP :mrgreen: vykašli se na něj.

Mart81
Kelišová 5918 příspěvků 14.12.18 11:35

Je pro vás ideálním mužem, pokud máte povahu feny a cíle domácí otrokyně. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 11:36

Nikdy jsem se nesetkal s nikým tak manipulativním. On mě uráží, je na mě sprostý a v jeho hlavě je vše moje vina. To je prostě nemožné, vést s podobným typem člověka dialog a snažit se mu vysvětlit, že i jiný názor než jeho může být správný, jen je prostě jiný.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 14.12.18 11:37

Já bych mu to ještě napsala nějak pěkně vzletne. :mrgreen: něco ve smyslu, že si taky potrpím na úroveň a on je pod tu mou.

bětee
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 14.12.18 11:37

ja to vidím spíš na konec než na začátek vztahu. Holko, utíkej!

samá práce
Závislačka 3026 příspěvků 14.12.18 11:37

Nechal bych si od něj koupit nějaký dáreček Jako újmu za sprostý slovo a pak ho poslal do řiti. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama