Začátek vztahu - vyrazil mi dech...

Napsat příspěvek
14.12.18 11:37

psychopati a manipulatori byvaji velmi chytri a charizmaticti, jinak by jim to nikdo nezral… komunikaci bych okamzite utla, vymazala a zablokovala bych ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
14.12.18 11:38

Jako kdyby mi někdo napsal, ať jdu do p.dele, tak se ani minutu nerozmýšlím a ukončuji veškeré kontakty. Když je schopný toto napsat na začátku vztahu, tak jak se bude chovat po pár letech? :roll: Vždyť ve vztahu mají být partneři rovnocenní a ne, že se budeš bát otevřít pusu, aby tě milostpán neseřval. Je to normální hov.do, nechala bych ho klidně jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.18 11:39

@Mart81 hele, je to dost osobní, ale co už…ano v posteli jsem byla SILNĚ submisivní a on dominantní, ale to jsme chtěli oba a měla to být jen postel, ne i vše okolo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.18 11:41

@samá práce dárečky on měl rád…ale já způsobila újmu jemu, takže teď nic…

• Nahlásit
  • Citovat
Hroznej puberťák
14.12.18 11:41
@Anonymní píše:
@Mart81 hele, je to dost osobní, ale co už…ano v posteli jsem byla SILNĚ submisivní a on dominantní, ale to jsme chtěli oba a měla to být jen postel, ne i vše okolo…

No, to se ale dalo čekat, že tenhle vzorec nebude omezený jen na postel…

• Nahlásit
  • Citovat
460
14.12.18 11:44

Odpověď už máš… ano je to manipulátor. Jak tu někdo psal, bývají charismatičtí a chytří. Také jsem jednu takovou srážku zažila. Vezmi nohy na ramena a utíkej, co nejdál, i kdyby byl sebevíc okouzlující! Mě ho po asi 7 měsících přebrala nějaká madam a dnes jsem jí za to neskonale vděčná a jí je mi líto, co si to našla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5918
14.12.18 11:50
@Anonymní píše:
@Mart81 hele, je to dost osobní, ale co už…ano v posteli jsem byla SILNĚ submisivní a on dominantní, ale to jsme chtěli oba a měla to být jen postel, ne i vše okolo…

Chápu. Asi by mu vyhovovalo spíš 24/7 a vlastnit vás jako svou subku, než mít to jen v posteli s +- rovnoprávným vztahem. Jestli vás přesně toto neláká, tak nevýhody podobného uspořádání jsou zřejmé a značné. Je i celkem pochopitelné, že když vás dominancí eroticky vzrušuje a přitahuje, hůř se vám odolává.

Vyjasnili jste si někdy pravidla, co jak chcete a čekáte? Zcela na rovinu a otevřeně? Ví on, že se mu sice chcete poddat v sexu, ale ve vztahu trváte na rovnoprávnosti? Pokud ano a nerespektuje to, tak pryč od něj. Jak by se vám dostal pod kůži, bránilo by se vám čím dál hůř. A dominant musí mít především sebekontrolu, aby mohl bezpečně kontrolovat a ovládat jiné v rámci dohodnutých mezí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
14.12.18 11:55

Takýto charakter je pro rodinný život absolutně nepoužitelný. Pokud máš v plánu uspořádaný rodiiný život, s ním to rozhodně nečekej. A tak vyvstává otázka, proč s ním tedy si a zda toto chceš, protože to je podle mě ztráta času, který by si mohla věnovat někomu, kdo si to zaslouží a opětuje ti to samé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.18 11:58

Tak já bych běžela hoooooooooodně rychle pryč a ještě bych ho vytrestala…vůbec bych nereagovala (žádnou odpověď na mail, nezvedat telefon)…. ať neví na čem je. Co si to vůbec dovoluje, copak jsi nějaká slepice, nebo fena?

• Nahlásit
  • Citovat
2276
14.12.18 11:59

Málokdo zvládne oddělit BDSM a normální život. Jako naivní a nadržená osmnáctka jsem si přesně takového týpka našla a stálo mě to 7 let se z toho vztahu vyhrabat a jeden další vztah než jsem si dala dokupy zpátky sebevědomí a správný náhled.
Dneska už spíše oželím ten sex, a nedominantní chlap, který se občas přemůže, aby mi naplácal, sice není žádná výhra, ale ten zbytek života za to stojí :srdce:
Takový člověk bude velmi schopný manipulant a čím déle bude komunikace s ním trvat, tím hlouběji do toho spadnete a tím hůř se to bude ukončovat. Doporučuju vykašlat se na vysvětlování, „protiúder“ i jakékoliv delší rozloučení, prostě jedna věta nechci se s Vámi dále bavit a zablokovat veškeré formy komunikace. Snad nebude nutné k tomu doufat, že nemá vaši adresu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1501
14.12.18 12:01

To vypada na nejakeho psychopata, posli ho rychle kam patri a nic si nevycitej. Zajimave je, jak tihle smejdi umi v druhem vyvolat pocit viny 8o Drz se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.18 12:03

:P Tak ten má fakt úroveň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
14.12.18 12:12

A on je Bůh, ředitel zeměkoule nebo Christian Grey? Už jen ta komunikace přes email mi přijde mimo. Asi si tě moc neváží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
14.12.18 12:13

Ani mu neodepisuj, má poruchu osobnosti (dřív se tomu říkalo psychopat).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
14.12.18 12:15

Rychle od něho pryč. Je to manipulátor a psychicky tyran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama