Začátky těhotenství nebo ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natalia43
Nováček 5 příspěvků 29.09.18 09:08
Začátky těhotenství nebo ne

Ahoj holky.. S přítelem jsme 7 let.. Žádné prášky neberu nechráněny styk máme.. Tento měsíc jsem měla 6 dnů spozdeni.. V úterý jsem to '' dostala '' růžové špinění… Ve středu silnější..ve čtvrtek špinění a v pátek už nic.. Dnes jsem se probudila s pocitem pálení žáhy a na zvracení.. A zase přišlo špinění.. Měla jste některá podobné příznaky? Nebo je to blbost že bych mohla být těhotná

Reakce:
Janli
Kelišová 6275 příspěvků 29.09.18 09:37

Tak krvácení v začátku těhotenství je normální. Nemusí nic znamenat, ale taky ranný potrat. Taky nemusíš být těhotná vůbec. Prozradím ti tajemství. Pokud chceme vědět, jestli jsme těhotné, používáme těhotenské testy ;) . Koupíš je v lékárně nebo v drogerii. Ty ti řeknou víc než tisíc diskuzí tady…

kacakaca
Závislačka 2615 příspěvků 29.09.18 09:38

I kdyby to tak melo dvacet odpovidajicich, nerika to nic o tobe. Sestidenni zpozdeni je spravny cas na test. Ja osobne bych radila jeste pockat tyden po skonceni spineni z duvodu mozneho biochemickeho tehotenstvi. Pocit, ze jsi a pak nejsi tehotna, je naprd.

lachtanice86
Kelišová 6636 příspěvků 29.09.18 10:48

@Natalia43 a test sis neudělala proč?

Kamila 25
Nováček 7 příspěvků 29.09.18 10:52
Kamca

Ahoj holky chci zeptat 9 dní nemám Ms a test je zatím negativní,každý den mě bolí pod briskem nevíte jestli to může být těhotenství :D :D :D

Natalia43
Nováček 5 příspěvků 29.09.18 12:43

Test jsem si dělala dnes odpoledne a byl negativní.. Ale stále mě bolí žaludek.

lachtanice86
Kelišová 6636 příspěvků 29.09.18 12:58

@Kamila 25 a jak to asi máme vědět? Nevíme zda byl styk, zda byl v době ovulace, nevíme jestli ty víš kdy byla ovulace, jestli si nebyla nemocná…

lachtanice86
Kelišová 6636 příspěvků 29.09.18 13:00

@Natalia43 test negativní, něco jako ms přišlo na těhotenství to nevidím. Pro klid udělej test za pár dní znovu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:14

Ahoj holky, nejdřív napíšu, že jsem na dovolené a do ČR se vracím za 10 dní… Mám to dostat za 14 dní, včera ráno když jsem šla na wc, tak ejhle červená, takže jsem si řekla super, tak asi tou změnou klimatu jsem to dostala… jenže krvácení trvalo asi tak půl hodiny a pořád sláblo (spíš takové špiňení), poslední dobou mám pořád hroznou žízeň. Dneska mi natekla i prsa, ale ty spíš přisuzuji blížící se menstruaci. Začala jsem se v noci budit hlady a to žeru jak prase :think: Bolesti v podbříšku mě trápi už dlouho, takže na ty snad ani brát ohled nebudu.

Myslíte, že by se mohlo jednat o těhotenství? Nebo je to jen tou změnou klimatu :?
Děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >