Začervenalá pleť po každém přípravku

25.12.19 17:23

Začervenalá pleť po každém přípravku

Ahoj používám kosmetiku na mastnou pleť, je možné že si musí kosmetika sednout? Vždy když vyzkousim něco jiného tak je pleť hodně červená a po nějaké době se sklidní. Používala jsem věci od ziaja a byla v pohodě a teď jsme chtěla jit na neutrogenu a neuvěřitelně jsem byla červená :( Po par dnech je to lepší, každopádně asi par dni zpátky jsem si ošklivě popálila obličej po deilacnim krému, muže to být i tím ze pleť červená? Po nivea kremech jsem červená úplně:( dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1428
25.12.19 17:30

Ahoj, ja mam strasne citlivou plet. Takze jsem pouzivala krem od Biodermy. A ted jsem presla na Clinique a parada. Ostatni kosmetika, treba jako nivea, ta me pali na obliceji.
Moje segra po Loreal dokonce otekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
25.12.19 17:49

Ahoj, moje mamka to má asi podobný, vadí jí parfemované krémy. Ale vyhovuje jí třeba kosmetika od alverde, mají i přímo na citlivou pleť úplně bez parfemace. Nebo pak krémy dr. Popov a Barekol. Je to za levno, tak myslím stojí za vyzkoušení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11270
25.12.19 18:26

Evidentně máš primárně přecitlivělou pleť. I díky tomu se může víc mastit a zaněcovat.

Zkus si dát měsíc s nějakýho hypoalergenním krémem, který je třeba i pro ekzematiky a je v něm co nejmíň surovin. A ideálně to zvládni i bez kosmetiky, jen s nějakým jemným čištěním (vilínová pěna od Alverde je super a protizáněltivá)

Když dáš pleti prostor se zklidnit a nechat zregenerovat přirozenou mikrofloru (můžeš tomu pomoci kefírovými maskami), bude pak fungovat lépe a bude odolnější.

A ano, poničit ji agresivní depilací pochopitelně její regenerační schopnost zhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
25.12.19 19:25

@saruliiin no já kosmetiku z drogerie nemůžu používat žádnou :nevim: nakupuji kosmetiku v lékárně. Sedí mi jak píše @Lenka76 Bioderma a Clinique. A ještě obyčejný krém z Lidlu, ten mě tedy překvapil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama