Zachraňovali byste takový vztah?

Anonymní
28.12.19 12:14

Zachranovali by jste takovy vzrah?

Nas vstah prokazel rok tezkou kryzi, hadky byly, chtela byt a pri budovani toho bytu jsme se odcizili, mame dite 3,5 let. Do bytu se odstehovala s nim a chce abych je navstevoval, zjistil jsem ze 14 dni pred tim mela chlapa a ted jak ma moznost je hned snim. Pozadala o rozvod a nachystali si papiry, ale podat je nechce. Chce si dat pazu. Abych videl maleho jsem s nima skoro porad. Jeji city ochladli. A nahodit asi nepujdou ne hned, ale nedokazu byt jen chuva a divat se jak je stim druhym. Co delat? Vzdy jsem byl opora a jostota.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
860
28.12.19 12:18

Co delat? Pro zacatek bych si vzala Pravidla pravopisu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 12:20
@TeSudička píše:
Co delat? Pro zacatek bych si vzala Pravidla pravopisu :mavam:

Diky za podporu, moc, ted fakt resim pravopis..

• Citovat
  • Nahlásit
860
28.12.19 12:27
@Anonymní píše:

Je to videt 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
28.12.19 12:42
@Anonymní píše:

No to bys měl, protože tomu co si napsal opravdu nejde rozumět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5367
28.12.19 12:47

Klub češtinářek nikdy nezklame. Ostatně opora E-mimina jsou učitelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
28.12.19 12:50

@Božislava nejsem teda češtinářka, ale napsat to srozumitelně snad může, ne? je to nesrozumitelné a zkontrolovat úplně jiná písmenka co tam má taky může…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5367
28.12.19 12:53
@TeSudička píše:
Co delat? Pro zacatek bych si vzala Pravidla pravopisu :mavam:

A ty doplňuj : čárky, háčky, kroužky atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
28.12.19 14:31

Tady neni co zachranovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 15:10

Těžko dávat rady, když nevíme, co stojí za Vaší manželskou krizí. Alespoň z toho, co jste napsal, mám dojem, že jste dobrák a manželka toho zneužívá. Působí to na mě tak, že si nechává otevřená zadní vrátka. Nevyjde-li jí nový vztah, vrátí se k Vám. Na Vašem místě bych trvala na rozvodu. Bála bych se, že i kdybyste to urovnali, bude Vám v budoucnu znovu nevěrná. Vzal jste ji na milost jednou, proč byste to neudělal zase. Ano, nemusí to tak dopadnout, může si uvědomit, co ve Vás má, že to byla chyba, ale nespoléhala bych na to.

Opravdu těžko udělovat rady, když o Vašem vztahu víme tak málo. Sama nemám podobnou zkušenost, takže to berte s rezervou. Ve Vaší situaci bych se možná zachovala jinak, než si myslím teď.

Rozvedené manželství je pro dítě kolikrát lepší, než nefungující manželství. Manželský svazek nedělá rodinu. Rozhodněte se tak, jak si myslíte, že bude nejlepší pro Vás a hlavně Vašeho synka. Držte se a nenechte se sebou zametat.

• Citovat
  • Nahlásit
765
30.12.19 15:16

Zazadej o svereni ditete do tve pece nebo o stridavku. Mozna jeste dostane rozum kvuli diteti, pokud ne, tak se na ni vykasli. Pokud se chova takhle, nevidim duvod, proc by ses mel snazil vas vztah zachranovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat