Reklama

Zachraňovali byste takový vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea_CL
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 20:48
Zachranovali byste takovy vztah?

Ahoj, zajimal by me Vas nazor na mou situaci.
S partnerem jsme spolu ctyri roky a mame 1,5 roku a 2 mesice stare deti. Pred tydnem na me pritel vyjel, ze je vsude bordel, ze houby delam. Pro predstavu, staram se o dve male nesamostatne deti, dvakrat tydne pecu (musi mit ke snidani vzdy upeceno), snazim se o teple vecere, kazdy den vysavam, peru, delam mycku atp. Nicmene podle nej jsou vsude od syna roztahane veci, pere pracka, takze to mi zadny cas nezabere… Kdyz reknu, ze jsem neco nestihla udelat, tak mi rekne, ze jsem s detma urcite odpo hodinu chrapala (to je pravda, kdyz toho vecer moc nenaspim, vyuzivam tu jedinou hodku odpo, co mi deti dovoli), a ze jsem to mela delat misto toho. Kdyz jsem mu rekla, ze nezvladam vsechno, rekl mi, ze je to moje role, zvladat vsechno. Ze to mam vse hrozne snadne (mycka, pracka…), tak at si nestezuju. Rano me zdravi uz automaticky vetou: „Ty jsi blba, ze jsi… (napr. ten vysavac nechala na chodbe misto abys ho dala za dvere)“. A dnes mi rekl, ze jestli nebudu delat vse tak, abych udrzela vztah (rozumejte tak jak chce on), mam si najit podnajem. Hrozim se toho, ze zustanu se dvema miminama sama. Ale ma cenu se jeste o nejakou zachranu vubec snazit? Kdyz se takhle chova…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 20:49

No to je ale deb-il jak vrata, to se asi změnil až po dětech co??

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 04.02.18 20:50

No už bych si hledala ten podnájem než být s takovým idiotem, to bych si teda líbit nenechala. Proč s ním máš dvě děti? 8o

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 04.02.18 20:51

To je hruza to neni partner ale despota. Nevazi si te a ma te vubec rad? Ja si nedokazu predstavit ze bych mela nekoho rada a takhle ho porad prudila.Dela to casto nebo je to jenom nejaky obdobi? Jestli to je jen treba posledni dobou tak ma mozna nejaky problemy a takhle to resi. Kazdopadne to ho neomlouva se takhle chovat. Zalezi co si nechas libit a pres co uz vlak nejede. Nejhorsi je ze v tom jsoi deti takze se to neda jentak rozseknout :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 04.02.18 20:52

Asi obligátní věta, před dětma doma taky nic nedělal?

Andrea_CL
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 20:52

@Doe_Jane Az po detech… Driv to bylo fajn. Kdyz je clovek bez deti, clovek cas na vsechno okolo ma…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 04.02.18 20:53

No tak to je mazec toto, co si ti chlapi dovolí :poblion:…Nedokážu ti odpovedet, jestli bych vztah zachranovala nebo ne, protože hlouběji do nej nevidím, nicmene takové chování od partnera bych netolerovala a necítila bych se ve vztahu dobře. Pokud mu vadí neuklizený vysavač, má snad ruce a muže ho odnést, ne? Nejsi jeho služka. Pokud se mu neco nelíbí, at si práve takovou služku najde a platí, pokud chce mit byt pri dvou malinkých detech jako z katalogu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 04.02.18 20:54
@Andrea_CL píše:
@Doe_Jane Az po detech… Driv to bylo fajn. Kdyz je clovek bez deti, clovek cas na vsechno okolo ma…

Takže se nezměnil, i dřív jsi dělala vše jen ty..
Stará se někdy o děti jen sám?

Andrea_CL
Nováček 10 příspěvků 04.02.18 20:54

@pikola Je jsem popravde pred detma pomoc nevyzadovala, protoze jsem mela cas.

terinka4444
Hvězda diskuse 67204 příspěvků 04.02.18 20:54

No, zachraňovala bych akorát sebe před ním. A to urychleně. Další dement do sbírky. :zed:

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 04.02.18 20:54
@Andrea_CL píše:
Ahoj, zajimal by me Vas nazor na mou situaci.
S partnerem jsme spolu ctyri roky a mame 1,5 roku a 2 mesice stare deti. Pred tydnem na me pritel vyjel, ze je vsude bordel, ze houby delam. Pro predstavu, staram se o dve male nesamostatne deti, dvakrat tydne pecu (musi mit ke snidani vzdy upeceno), snazim se o teple vecere, kazdy den vysavam, peru, delam mycku atp. Nicmene podle nej jsou vsude od syna roztahane veci, pere pracka, takze to mi zadny cas nezabere… Kdyz reknu, ze jsem neco nestihla udelat, tak mi rekne, ze jsem s detma urcite odpo hodinu chrapala (to je pravda, kdyz toho vecer moc nenaspim, vyuzivam tu jedinou hodku odpo, co mi deti dovoli), a ze jsem to mela delat misto toho. Kdyz jsem mu rekla, ze nezvladam vsechno, rekl mi, ze je to moje role, zvladat vsechno. Ze to mam vse hrozne snadne (mycka, pracka…), tak at si nestezuju. Rano me zdravi uz automaticky vetou: „Ty jsi blba, ze jsi… (napr. ten vysavac nechala na chodbe misto abys ho dala za dvere)“. A dnes mi rekl, ze jestli nebudu delat vse tak, abych udrzela vztah (rozumejte tak jak chce on), mam si najit podnajem. Hrozim se toho, ze zustanu se dvema miminama sama. Ale ma cenu se jeste o nejakou zachranu vubec snazit? Kdyz se takhle chova…

Takto by mluvil manžel se mnou pouze jednou.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 04.02.18 20:55

@Andrea_CL To je typický, vidím to kolem sebe denně. U i nás se takový malý náznak objevil. Ale mám normálního chlapa, hlídá běžně děti sám, když potřebuji někam nebo prostě chci. A tam pochopil, že to taková sranda a pohoda není. Ano, máme to usnadněné, ale kde je psáno, že jsme otrokyní dětí, domácnosti a!!!manžela!!!. Jestli je až tak hrubý, asi záchrana nemá smysl.

@Doe_Jane píše:
No to je ale deb-il jak vrata, to se asi změnil až po dětech co??

Tohle je případ, kdy bych tomu věřila. Takovou situaci do té doby nezažil a prostě nestíhá koukat. Mám známou, co začala chodit s normálním klukem, po asi půlroce na mateřské nestačí zírat.
Ale ta se nedá, takže si to doma porovná :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 04.02.18 20:55
@nostress píše:
Takto by mluvil manžel se mnou pouze jednou.

Poprve a naposledy.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 04.02.18 20:55
@pikola píše:
Takže se nezměnil, i dřív jsi dělala vše jen ty..
Stará se někdy o děti jen sám?

Asi tak, chyba už na začátku no :roll:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 04.02.18 20:57

Vůbec si tě neváží a to se nestalo ze dne na den. Já bych tohle chovaní netolerovala, ale ty jsi asi jiná nátura než já…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >