Záchvat vzteku u ročního miminka

Anonymní
16.11.19 00:36

Záchvat vzteku u ročního miminka

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem. Mám roční holčičku. A zhruba tak cca 2-3× do týdne má v noci (buď při uspavaní nebo během spánku) záchvat vzteku. Vůbec mě nevnímá, podle mě nás ani neslyší, protože fakt křičí, dusí se z toho a není k utišení. Většinou je to vyvolané tím, že nechce jít spát(kolem23-00hod), odstrkuje se ode mne(usne jen v náruči) tak jí dam do postýlky, kterou mám u postele a nechám ji max. 20vteřin, nenechávám ji vyřvat to nemá smysl a jakmile ji zvednu přijde tenhle záchvat, jako kdyby mi chtěla vyčíst, že jsem ji dala do postele. Už nevím co s tím je to vyčerpávající a někdy už chci brečet s ní.
PS: zoubky jí nezlobí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.11.19 00:52

Sleduj jí před tím zachvatem. Takhle se mi chovala dcera, ležela a pak neutišitelný řev, kdy nevnímala nic a nikoho. Pak jsem vypozorovala, že než se spustí tohle, tak tomu předcházejí takové záškuby hlavičkou a zdálo se mi, že nemohla v tu chvíli ani dýchat. Trvalo to cca 10-15 sekund a pak spustila a dělo se to jen v leže. Letěla jsem s ní k doktorce a ta nás poslala na neurologii. Příčina se nezjistila a pak to odeznelo samo, ale dobrý rok jsme chodily pravidelně na kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 03:34

Pořiď si knihu od Fenwickové : Velká kniha o matce a dítěti. Dosud nejlepší kniha na trhu. Tam je o nočních děsech něco psáno (starší dítě to mělo a nejhorší je, že jsem nejen musela poslouchat řev dítěte, ale i stěžující se sousedy v noci, když jej to popadlo, trvalo to 2 - 8 minut, nevnímalo okolí, záchvatově řvalo a mělo zavřené oči, když jsem jej vzala a chtěla utišit, tak mě vztekle odstrkovalo a řvalo ještě více. Dnes je starší dítko téměř dospělé a v noci sice už neřve (od 3let), ale ze snu každou noc nahlas vykřikuje, kope kolem sebe nebo do stěny u postele :-)..a jsou to teda rány, to vám povím! Jinak tato kniha má nejlepší stručné rady a doporučení v mnoha problémech, které tady maminky řeší. Koupila jsem si ji už před 18 lety a myslím, že je stále v prodeji…nebo v knihovně nebo antikvariát…teď ji používám u nejmladšího dítěte a miluji ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama