Záchvaty pláče – co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
horsee91
Nováček 3 příspěvky 13.09.19 18:09
Zachvaty place

Zdravim holky, prosim o radu.Male je 7 mesicu a od nedele byla cely den nevrla, unavena, ale nemohla pres den usnout. V pondeli odpo mela zvysenou teplotu, v utery take a sli jsme k lekarce.Ta rekla, ze to budou jiste zuby, ale ze ma i cerveny krk, udelala nabery krve, jestli nema nejakou virozu a to bylo ok, takze zaver znel zuby..Po navratu domu den probihal tak, ze mela zachvat bolestiveho place po kterem vycerpanim na chvili usnula, probudila se byla cca 20 min v klidu a opet zachvat place a stale dokola, mazala jsem dasne Calgelem, chladila, cipky take dostala. Teploty jsme srazili celkem dobre, ale bolesti pretrvavali jeste 3 den.Ted jakoby nic, vse pri starem, zadny zub nekouka.Chci se zeptat, pokud to byli zuby, ze jeste tedy neni zadny venku? :nevim: Ja myslela, ze mimi ma bolesti a prejdou, kdyz se zub vyklube ven nebo je to tak, ze treba 2 dny povyleze pak nic a za par dni treba zas o kousek nez se zcela vyklube? Mozna blba otazka, ale jsem obcas na pochybach jestli to jsou zoubky nebo neco jineho..Jedla normalne jen odmitala v ty bolestive dny pit z flasky i dudlika a nenechala si sahnout do pusy..Ale obcas se i kroutila a sahala si na ucho, proto ty pochyby…Dekuju za rady

Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 3001 příspěvků 13.09.19 18:28

Ano zuby rostou na etapy a nejvic boli to prorustani dasni kdyz uz vykoukne je to uz dobry

pannda
Kelišová 7149 příspěvků 39 inzerátů 13.09.19 18:30

Záchvaty pláče můžou být někdy od zánětu stredousi…teploty se taky ukazaly, takže i tato varianta může být. Mě takto dcera v roce v noci strašně brečela, i zvracela, ráno se Dr. podívala do ucha a šli jsme pichat..

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 13.09.19 19:36

Presne tak, nejvic boli, kdyz se klube a to nevyroste za 3 dny. Trva to. Pokud si do pusinky neda sahnouty verim na zuby. Jinak nase mala mela i 40, nesly srazit, udajne zarudlo v krku. Ale ve vyteru nic, crp nic, ryma a kasel nic. Za 14 dni vylezl zub a tlaci se ctyrky. Takze ano, verim, ze zuby ;)

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 13.09.19 19:37

@pannda a sahala si na ousko? Zase to je zanet ne? A to by bylo vysoky crp :think:

pannda
Kelišová 7149 příspěvků 39 inzerátů 13.09.19 22:20
@Kukacka123 píše:
@pannda a sahala si na ousko? Zase to je zanet ne? A to by bylo vysoky crp :think:

Jejda, to už je 20let:wink: tak trošku sahala, ale vím, že jsem netušila, co ji asi je…
Třeba to budou u vás zuby, zub než vyleze, dlouho trápí…

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 14.09.19 11:36
@pannda píše:
Jejda, to už je 20let:wink: tak trošku sahala, ale vím, že jsem netušila, co ji asi je…
Třeba to budou u vás zuby, zub než vyleze, dlouho trápí…

Jasne, tak to chapu :) prave dr se me ptala, zda si saha na ouska a mala vubec. Teploty uz nema a opravdu vylezla dvojka. A lezou ctyrky. Stejne teploty mela svagrove dcerka, kdyz byla mala. Ale je to o nervy, kdyz ty vysoke teploty nejdou srazit, stejne clovek jde radsi k dr, at to zkoukne a zkontroluje.

Váš příspěvek
Reklama