Za chvilí to přijde - tchýně!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejule
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 23.12.18 16:40
Zachvili to přijde - tchýně!

Ahoj holky!
Tož už je to tady! Zachvili přijede, mám 18 m syna a manžel jel pro tchyni, totálně linou, uhulenou alkoholicku, která vše co uvařím, udělám zkritizuje a bude sedět na balkoně a hekat jak ji vše bolí ( nic ji není) a proč jede k nám, udělala manželovi plačící scénu do tel, že nechce být na Vánoce sama a chce být se svým vnouckem, o kterého za celý rok projevila zájem 4× a ani jednou sama neprijela. Takže já budu kmitat, vařit, starat se o mimina ( to přiznávám, teď víc manžel) pac já nebudu mít moc času a zítra vše zkazí, pac na procházku s náma nepůjde ( budou ji bolet nohy) bude ležet na gauči… Achjoooooo, já bych to chtela jinak, ale co dělat, nikdo by neměl být na Vánoce sám, tak to preziju ( vína mám dost) :lol: jen jsem se chtěla vykecat, sedím tu na gauči, uklizeno mám a čekám až přijedou… ????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
hodinarka
Kecalka 320 příspěvků 23.12.18 16:44
:hug:

Příspěvek upraven 23.12.18 v 16:48

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 5 inzerátů 23.12.18 16:44

Pevny nervy preju :kytka:

anupati
Kelišová 6417 příspěvků 23.12.18 16:46

Zkus vytrvat v humorném nadhledu :hug: Jestli stráví polovinu času na balkoně,ven s váma nepůjde a budeš ji pouštět jedním uchem tam druhým ven,tak to dáš. :palec:

anupati
Kelišová 6417 příspěvků 23.12.18 16:48

@Tejule Jo a jinak jsi dobrá,že už vše máš.Ja mám akorát bordel a zabaleny dárky plus nazdobený stromek…takže už se nenervuju,děckám je stejně jedno,jestli jsem stihla nablyskat kohoutky…a naštěstí mi to nema kdo kritizovat :mrgreen:

ontar
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 23.12.18 16:48
@hodinarka píše:
Jak taková megera mohla vychovat chlapa, kterého miluješ? :think:

Jak si vychovaný chlap mohl vzít takovou megeru ? :think:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 23.12.18 16:50

Někdy přemýšlím nad nářky ostatních nad tchyněmi a říkám si, že by bylo hrozně snadný moji tchyni nenávidět. Kdybych chtěla, našla bych si tolik důvodů, proč bych ji měla hanit a vyhýbat se jí. Zkus být jednou v roce velkorysá a vidět v ní v první řadě ženu, díky níž máš svého manžela a díky níž je on takový, jaký je.

Monchichik
Kelišová 6039 příspěvků 23.12.18 16:54

Líná uhulená alkoholička by mě nedojala ani na vánoce. Když nemá zájem celý rok, tak na vánoce bych zase neměla zájem já. Jinak ti držím palce, ať to ve zdraví přežiješ :kytka: .

Tejule
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 23.12.18 17:00

Jezismarjaaaa!!! Já jsem velkorysa a toho může co jsem si vzala, kterého miluji vychoval táta, protože máma raději parila, ale to je fuk! Velkorysa jsem, udělám krásný Vánoce, ale stěžovat si můžu ne? :lol: :lol: :lol: a kdybych byla megera, tak ji snad tady nemám ne? :lol:

happy day
Kecalka 138 příspěvků 23.12.18 17:02

Ja jsem uz dospela do stadia, kdy si uz nenecham vsechno libit. Na prvnim miste blaho moje a me rodiny a pak jdou na radu ostatni.
Nevim, proc na 24. nejste jen ty manzel a deti a ostatni svatky navsteva pribuznych… :nevim:
Jsme ale lide ruzni …
Preji pevne nervy :kytka:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 23.12.18 17:04
@Tejule píše:
Jezismarjaaaa!!! Já jsem velkorysa a toho může co jsem si vzala, kterého miluji vychoval táta, protože máma raději parila, ale to je fuk! Velkorysa jsem, udělám krásný Vánoce, ale stěžovat si můžu ne? :lol: :lol: :lol: a kdybych byla megera, tak ji snad tady nemám ne? :lol:

A tvůj muž, přestože ho vychoval teda táta, ji chce mít při sobě. Tak to aspoň kvůli němu jednou do roka zkus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 17:04
@Tejule píše:
Achjoooooo, já bych to chtela jinak, ale co dělat, nikdo by neměl být na Vánoce sám, tak to preziju

možna by na vánoce neměl být nikdo sám, ale i tak je naštěstí. Moje babka která traví vánoce sama kdyby byla na vánoce u nás tak se stěhuji radši ven. Je to nejhorší člověk na světě. Má ještě jednoho syna a ani ten ji na vánoce nechce. Takže tě plně chápu, protože mě už jen ta představa že bych slavila vánoce s někym tak hrozným děsí :-D

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 13185 příspěvků 23.12.18 17:08
@SlečnaDahlia píše:
A tvůj muž, přestože ho vychoval teda táta, ji chce mít při sobě. Tak to aspoň kvůli němu jednou do roka zkus.

vždyť píše, že už pro ni jel.

Tejule
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 23.12.18 17:08

Na Vanoce nemá být nikdo sám, tak my to s tátou prezijem :P už sedí na balkoně, oni ty sousedi jsou víc chudáci jak my :lol: :lol:

Ketris
Echt Kelišová 9749 příspěvků 23.12.18 17:11

Hlavne si zachovej chladnou hlavu, aspon kvuli prckovi :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >