Začíná mi porod, manžel je na služební cestě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moserka
Nováček 7 příspěvků 25.09.14 14:26
Začíná mi porod

Ahoj holky, mám dotaz. Od rána mam bolesti jako kdybych měla dostat měsíčky(ale nic hroznýho!)Mám to tak cca každou hodinu. Od včera mě strašně bolí záda a malýho skoro necítím, občas kopne ale ještě 3 dny zpět kopal jak o závod. Taky mám od včera více výtoku. Zítra mám první termín, doktor mi v neděli řekl ze jsem otevřena na 2 prsty. Myslíte že už mi to začíná? Manžel je na služební cestě tak abych zbytečně nestresovala:)

Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 25.09.14 14:27

Jestli jo, tak velmi zvolna, kontrakce 1× za hodinu ještě porod není…

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 25.09.14 14:28

@Moserka a co tepla sprcha? Zavolej si do porodky, oni ti poradi ;) Ale rekla bych, ze tak zitra zu budes mamina. Hodne stesti :kytka: :kytka:

Aspera
Generální žvanilka 21742 příspěvků 25.09.14 14:30

@Moserka jestli je to 1 x za hodinu tak to nejspíš porod nebude, ale mě by vadily ty pohyby, že malého skoro necítíš. Osobně bych dojela na kontrolu, ať malého prohlédnou. Mě se až do porodu děti mlely tak nějak stejně.

ugluk
Hvězda diskuse 45283 příspěvků 25.09.14 14:31

Jo, takhle mi to taky pozvolna zacinalo, s frekvenci 1-2× za hodinu mi to trvalo temer cely den, nestupnovalo se to, manzela jsem z prace neodvolavala. Kdyz v sedm dorazil domu, jen jsem mu rekla, ze se asi pomalu zacina neco dit, ale ze to asi vydrzi az do dalsi kontroly (druhy den v devet) :) Ze asi opravdu rodim, jsem se rozhodla nekdy kolem pulnoci (kontrakce tak co 10-15 minut), dcera se narodila v osm rano. Ale samozrejme to muze mit kazdy jinak.

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 25.09.14 14:36

Dej si teplou sprchu a uvidis. Pohyby muzes citit mene, staci kdyz se dite jinak stoci.
Pokud nebudes mit kontrakce v kratsich intervalech do porodnice bych se nehrnula.

Niki89
Neúnavná pisatelka 15454 příspěvků 25.09.14 14:37

@Moserka tohle jsem měla den před porodem. Od půlnoci už začali stahy častější a ráno praskla voda.

janullka123
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 25.09.14 14:45

Pokud neodteče voda nebo nebudou pravidelné kontrakce po min. 10 minutách, tak bych manžela neodvolávala.. max. ho můžeš upozornit, že se něco začíná dít, aby byl "ve střehu, nepil a měl zapnutý mobil.. pokud ovšem není někde 500km daleko :-)

Moserka
Nováček 7 příspěvků 25.09.14 15:17

Tak mám po sprše, bolesti mám pořád jen malého cítím konečně více:)no tak uvidíme jestli se to už konečně rozjede:)

Misule91
Kecalka 114 příspěvků 25.09.14 19:14

@Moserka já měla tadyto asi od 36tt. vždycky bolesti jak kdybych to měla dostat ale pak to vždycky ustalo.asi to byli poslíčci…kdyby se to náhodou rozjelo, hodně štěstí ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >