Začíná mu kašel, nebo se naučil něco nového?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yokoo
Povídálka 22 příspěvků 28.10.14 20:12
Začíná mu kašel nebo se naučil něco nového?

Ahoj, synovi je 5 měsíců a dnes odpoledne začal tak zvláštně pokašlávat. Když spí, kojí se, nosí se, dudlá si tak nekašle. Jen co je na dece nebo na něco kouká, tak se propne a kašle. Přijde mi, jak když to objevil a teď to pořád zkouší. Dělali to vaše děti kolem 5 měsíce nebo mu opravdu začíná kašel? Díky

Reakce:
lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 28.10.14 20:18

Náš mladší 6m to dělá taky :mrgreen:

zuzkub
Kecalka 320 příspěvků 28.10.14 20:21

Neví už v kolikátém měsíci, ale malý to dělal také. Jen tak ze srandy, že přišel na něco nového. I teď když objeví něco nového, co se dá dělat s pusou, tak to dělá chvíli pořád dokola. :)

Yokoo
Povídálka 22 příspěvků 28.10.14 20:23

@lyrica Ufff, díky :-) Kdy to začal dělat a jak už dlouho to asi dělá? Dnes to bylo u nás celé odpoledne bez spánku a kojení v kuse :-( Až jsem si říkala jestli nepojedeme na pohotovost.

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 20:28

Náš malej to taky dělá :D když se snaží plazit a zmáhá ho to.. a nebo s babičkou. Protože ona párkrát zakašlala, on to od ní pochytil a teď to dělají ze srandy spolu když si hrají, smějí se u toho.. :mrgreen: To aby člověk pořád pozoroval kdy je to blbnutí a kdy doopravdy :) :lol:

Martina8888
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 28.10.14 21:56

Mam 4 mesicniho a taky to dela obcas taky vaham zda je to kasel nebo neco noveho. Asi pred mesicem to delal vzdy rano a tak trikrat za den zakuckal, dnes zacal zas a prijde mi ze to dela predtim nez zacne brecet.

dariB
Stálice 69 příspěvků 28.10.14 23:14

U nás to trvalo asi tři týdny, pak přišla na nové zvuky, které opakovala pořád dokola. Teď na všechno říká ňamňam :-D

my_nickname
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 28.10.14 23:24

Nas malej to delal taky. a myslim, ze prisel na to, ze kdyz zakasle tak prijdu.. vzdycky kdyz zakaslal tak jsem bezela k nemu jestli nezvraci, nedusi se apod. a pak to zacal delat jen tak ze srandy :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >