Začínají mi vadit lidé

Anonymní
24.2.21 19:47

Začínají mi vadit lidé.

Dobrý večer. Trápí mě poslední dobou jedna věc. Já jsem vždy za svůj život byla velmi společenská. Někdy možná až příliš. Vyhledával jsem neustálou pozornost a společnost. Poslední dobou je to cca půl roku. Mi začínají lidi doslova vadit. Ve společnosti lidi se necítím příliš dobre. Je mi to občas až proti srsti. Momentálně jsem na dovolené s přáteli. A místo zábavy jsem si vzala drink na pokoj a je mi lépe samotné. Když mi přátele říkají ať jdu do splecnosti s nimi, obcas pocitim jak mě to doslova vytaci. Je mi 30 a jsem po rozchodu, kdy stále nejsem vyrovnaná a trápí mě to. Muže to být tímto? Prosím co Vám pomohlo? Případně jsou nějaké bylinky? Nerada bych zobala nějaké antidepresiva. Ale je mi ze sebe vážně smutno a bojim se aby to ještě vůbec někdy bylo takové jako predtim. Pocit štěstí. Ten nějak pořad postrádám i přesto, ze se kolem mě dějí věci, ze kterých bych se radovat mohla. Trvá to už tolik měsíců… Poraďte děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2030
24.2.21 19:52

Ja vim, ze je to od tematu, ale kde zijete, ze jste na dovolene s prateli a podavaji tam drinky. Ja chci taky :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 19:53

Milá anonymní, možná k tobě mluví tvé svědomí a říká ti, že bys neměla být v době pandemie na dovolené s přáteli. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 19:53
@Oriseka píše:
Ja vim, ze je to od tematu, ale kde zijete, ze jste na dovolene s prateli a podavaji tam drinky. Ja chci taky :D.

V Česku a jsme v Dubaji. Cestovat se dá. Je to náročné 3× test, ale jde to…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 19:55
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Trápí mě poslední dobou jedna věc. Já jsem vždy za svůj život byla velmi společenská. Někdy možná až příliš. Vyhledával jsem neustálou pozornost a společnost. Poslední dobou je to cca půl roku. Mi začínají lidi doslova vadit. Ve společnosti lidi se necítím příliš dobre. Je mi to občas až proti srsti. Momentálně jsem na dovolené s přáteli. A místo zábavy jsem si vzala drink na pokoj a je mi lépe samotné. Když mi přátele říkají ať jdu do splecnosti s nimi, obcas pocitim jak mě to doslova vytaci. Je mi 30 a jsem po rozchodu, kdy stále nejsem vyrovnaná a trápí mě to. Muže to být tímto? Prosím co Vám pomohlo? Případně jsou nějaké bylinky? Nerada bych zobala nějaké antidepresiva. Ale je mi ze sebe vážně smutno a bojim se aby to ještě vůbec někdy bylo takové jako predtim. Pocit štěstí. Ten nějak pořad postrádám i přesto, ze se kolem mě dějí věci, ze kterých bych se radovat mohla. Trvá to už tolik měsíců… Poraďte děkuji…

Milá neznámá, nikdo ti neporadí, ale dostaneš tady za uši, protože jsi na dovolené :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 19:55
@Lily-of-the-valley píše:
Milá anonymní, možná k tobě mluví tvé svědomí a říká ti, že bys neměla být v době pandemie na dovolené s přáteli. :roll:

Svědomí z covid? 🤣 máme všichni 3× negativni test. Prosím nebuďte směšná a vyjadřujete se když už, tak k tématu jako takovému. Z pocitu viny z dovolené můj skoro půlroční stav opravdu neplyne. Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 19:56
@Anonymní píše:
Milá neznámá, nikdo ti neporadí, ale dostaneš tady za uši, protože jsi na dovolené :mrgreen:
🙏proboha… to jako vážně.???
  • Citovat
  • Nahlásit
10432
24.2.21 20:00

Hele, já ti nepovim, čím to je, ale dostala jsme se do podobné situace taky kolem 30. Já si ale původně myslela, že ta změna nastala kvůli příchodu prvního potomka. Ale jsem na tom pořád stejně. Raději se sejdu osobně s jednou kamarádkou, než ve čtyřech, jako jsme se scházely dřív. Strašně mě unavuje se soustředit na všechny dohromady. Mám to ale i v práci, kde jsme dříve byla smíškem kolektivu a teď jsme spíš ten tichý pozorovatel. Raději si vyjdu na procházku na cyklostezku, než do města, jako dřív. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
24.2.21 20:00

Pravděpodobně je to příznak nějaké lehčí deprese kterou po rozchodu máš, je běžné že se pak člověk straní a cítí se „divně mezi ostatníma“. Pokud si doteď byla jiná tak to tím fakt bude, dej si čas na relax a netlač nic na sílu. Postupně to bude lepší a lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
24.2.21 20:01

Tak treba uz se chcete posunout dal. I lidi se obcas meni a neni to patologicke. Rozchod je taky velka zmena. Treba to chce jen cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:01
@Aduš8 píše:
Hele, já ti nepovim, čím to je, ale dostala jsme se do podobné situace taky kolem 30. Já si ale původně myslela, že ta změna nastala kvůli příchodu prvního potomka. Ale jsem na tom pořád stejně. Raději se sejdu osobně s jednou kamarádkou, než ve čtyřech, jako jsme se scházely dřív. Strašně mě unavuje se soustředit na všechny dohromady. Mám to ale i v práci, kde jsme dříve byla smíškem kolektivu a teď jsme spíš ten tichý pozorovatel. Raději si vyjdu na procházku na cyklostezku, než do města, jako dřív. :nevim:

Děkuji za odpověď. Já děti nemám. To je možná taky důvod z čeho mi je čím dal více smutno…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:03
@EvaEpic píše:
Pravděpodobně je to příznak nějaké lehčí deprese kterou po rozchodu máš, je běžné že se pak člověk straní a cítí se „divně mezi ostatníma“. Pokud si doteď byla jiná tak to tím fakt bude, dej si čas na relax a netlač nic na sílu. Postupně to bude lepší a lepší.

Určitě si myslím, ze o jakousi depresi se jedna. Je mi často tak zvláštně smutno a zle. Vím, ze to chce čas. Jen me děsí ten fakt, ze už to trvá skoro půl roku… unavuje mě to. Snažím se každý den cvičit a dělat neco hezkého… ale…

• Citovat
  • Nahlásit
3672
24.2.21 20:03

Já jen tiše závidím tu dovolenou, na víc se asi nevzmůžu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:05
@Elishka1 píše:
Já jen tiše závidím tu dovolenou, na víc se asi nevzmůžu :zed:

V mem “stavu” není co extra závidět…

• Citovat
  • Nahlásit
5003
24.2.21 20:05

Na dovolené s přáteli? Děkujeme za šíření covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat