Začínají nám zoubky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 24 příspěvků 07.04.18 13:19
Začínají nám zoubky

Ahoj, prosím o radu. Mému synovi jsou 2 měcíce a začali nám trápit zoubky, jeden už nám leze ven. Teploty zatím něměl, jen trošičku zvýšené. Ovšem bolí ho ty dásničky, neustále slintá, strká si ruce a do pusinky a pláče. :( Chladivé kousátka nám nepomáhají protože si je sám ještě nechytne a když mu to dělám já tak se mu zvedá žaludek nebo mi to osizuje. Na Calgel jsme ještě malý protože je až od 5.měsíců a Anaftin neprodávají v Česku. Poradíte nám prosím co tedy dělat?.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3144 příspěvků 07.04.18 13:30

Prosím tě co to je za slovo,,osizuje" :think: v dm prodávají Weleda gel na zoubky je to 100× lepší než Calgel ten dětem nepomohl nikdy. Jinak mu násilím necpi to kousátko proto ti natahuje nech mu raději ty ručičky on sám ví kam si je má dát. Hodně chovej zuby jsou na dlouho a každý dítě to snáší jinak tím i jiné věci zabírají

Anna766
Hvězda diskuse 63179 příspěvků 07.04.18 14:36

@Soňa Zacharová to mělo být asi olizuje :think:

Petistaaa
Kecalka 192 příspěvků 07.04.18 15:59

@Pavel.Tayler
tak zkus ten gumový kartáček co se dává na prst at si to kouše…myslím v lékarně se dá koupit, ale pokud ho natahuje tak nevím jestli to pomůže

zudina
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 07.04.18 16:52

Nam pomaha zubni gel od Weledy, potrit dasnicky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Sex za léky, všude kondomy, prostitutky a obtěžování. Takhle si žijí Lékaři bez hranic!

Přispíváte na chod neziskové organizace Lékaři bez hranic? Pak se budete... číst dále >

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama