Začínají prázdniny - plány, překážky

11747
2.7.21 21:53

Začínají prázdniny - plány, překážky

Co jste si v dnešní době naplánovali na léto? Myslíte, že vám vše vyjde podle představ?

U nás to začalo antibiotikama - obě děti od středy. Tak nam to plány pozměnilo. Snad to bude brzo dobré a prázdniny si užijeme (já teda jen dovolené).

Na co se nejvíc těšíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22507
2.7.21 21:58

Nic nevychází :D měli jsme za chvíli letět do Itálie, to rušíme kvůli novým opatřením. Nakonec nás čeká jen Slovensko a i tak nás částečně omezí opatření :roll: nemoc doufám žádná nepřijde, moc nikam nechodíme, tak snad nikdo nic nechytne. Další komplikace jsou u mě těhotenské nevolnosti, to mi dost narusuje každodenní program, ale s tim jsem musela předem počítat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11747
2.7.21 22:01

@Kriss Tina Jaká jsou opatření v Itálii a na Slovensku? Tam jsou opatření mírnější?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25106
2.7.21 22:07

Snad vyjdou. Testy mám pro decka propocitane, jen to počasí by mohlo být teď lepší.
Chci si hlavně orazit, jaro bylo opravdu náročné, jak doma, tak v praci. Takže letos poprvé menim aktivní dovolenou na relaxační.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11747
2.7.21 22:11
@Svistice píše:
Snad vyjdou. Testy mám pro decka propocitane, jen to počasí by mohlo být teď lepší.
Chci si hlavně orazit, jaro bylo opravdu náročné, jak doma, tak v praci. Takže letos poprvé menim aktivní dovolenou na relaxační.

Kvůli táborům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30766
2.7.21 22:12
@Sára 1 píše:
@Kriss Tina Jaká jsou opatření v Itálii a na Slovensku? Tam jsou opatření mírnější?

Od devateho na Slovensku neockovani obema davkami musi do karantény, za pet dni teprve test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
2.7.21 22:12

@Sára 1 tu Itálii nevím přesně, nás odradila nutnost PCR testu pri návratu, to je teď novinka, jenze tam jsou drahé a dát 200 ecek za test a ještě se tam shánět po odběrovém místě se nám moc nechce. Doteď šlo udělat test až po návratu. Slovensko má taky přitvrdit opatreni pro ty, co nejsou komplet proočkovaní. Kdo nemá aspoň 2 týdny po druhé dávce musí do karantény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25106
2.7.21 22:16
@Sára 1 píše:
Kvůli táborům?

Ano, kvůli táborům a případným návštěvám akvarkvaparku a pod. Tedy jestli do té doby zase nezmění pravidla. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11747
@Kriss Tina píše:
@Sára 1 tu Itálii nevím přesně, nás odradila nutnost PCR testu pri návratu, to je teď novinka, jenze tam jsou drahé a dát 200 ecek za test a ještě se tam shánět po odběrovém místě se nám moc nechce. Doteď šlo udělat test až po návratu. Slovensko má taky přitvrdit opatreni pro ty, co nejsou komplet proočkovaní. Kdo nemá aspoň 2 týdny po druhé dávce musí do karantény.

Já myslela, že test se dělá vždy až po návratu. A jak je to v případě, že někdo odjede před 9. červencem na Slovensko - třeba 8. - to může mít jen jednu dávku ockovani a nemusí nic řešit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11747
@Svistice píše:
Ano, kvůli táborům a případným návštěvám akvarkvaparku a pod. Tedy jestli do té doby zase nezmění pravidla. :lol:

My akvaparky v plánu nemáme. Tábory pouze příměstské - tam se taky musí dělat testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5070
2.7.21 22:17

Nemáme velké cíle. Už delší dobu jsme chtěli na výlet do Č. Krumlova, tak jsme si to o víkendu splnili. Bylo to krásné a bez lidí téměř. Chystali jsme se pod stan zítra, ale kvůli počasí odsouváme, určitě ještě pojedeme po Čechách na kratší cesty, mám typy, tak se pak rozhodneme na poslední chvíli.
A jinak se pořád nemůžu vzpamatovat z těch situací okolo nás… my si tu plánujeme dovolenou a kus od nás jsou lidé, kterým se převrátil dosavadní život naruby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
2.7.21 22:18

@Sára 1 to se resi jen ta registrace a stačí antigenní test. Slovensko má proti nám ta opatreni přísnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25106
2.7.21 22:21
@Sára 1 píše:
My akvaparky v plánu nemáme. Tábory pouze příměstské - tam se taky musí dělat testy?

Zatím mám info jen z jednoho a tam chtějí test, ale stačí samotest na místě.

Starší se konečně začal kamarádit s vodou, tak ho potřebuju naučit trochu plavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
2.7.21 22:37

Poslední rok a půl mě krásně vyléčil z mé dřívější úchylky a tou bylo plánování. Takže nijak zásadně už nic neplanuji a rozoduji se většinou podle situace i když to v případě dovolené znamená, že zaplatím o něco víc nebo že nebude místo přesně tam kam chci jet. Ale spokojím se klidně i jen s výletem po okolí. Hlavně, si chci užít čas s lidmi na kterých mi záleží a kde to bude není úplně rozhodující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
2.7.21 22:51

Bude dovolená na horách, kdy se to změnilo z pobytu u moře. Což mě trápí hodně, poněvadž se podělalo počasí a to jaksi mně vadí. Já mám ráda teplo a slunce. Hory leda s lyžováním.

Dcera má naplánované příměstské tábory a pobytové soustředění, tak se uvidí. Mladší bude se mnou a když budu v práci, tak u babi. V srpnu zpět do školky.

Bohužel jsme letos nestihli udělat terasu. Nám se mění hodně plány a téměř nic nevychází :(

Dovolená bude jen ta jedna pár dní na horách teď.

Nejvíc si přeji, být všichni zdraví, ať vyjde alespoň to málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat