Začínající menstruace - pomalý rozjezd

Anonymní
24.7.19 10:54

Začínající menstruace - pomalý rozjezd

Ahoj holky,

měla bych dotaz ohledně mé dcery. Krátce po 14 narozeninách dostala svoji 1. menstruaci (celkem slabou). To bylo v prosinci. Druhou dostala v dubnu a teď v červenci stále nedorazila další…Měla jste to některá taky tak? Jakože pomalý rozjezd a třeba po roce se to upravilo? K doktorovi s ní ještě nepůjdu. Jen jsem se chtěla trochu ujistit, že je to v pořádku…Já sama jsem ji měla pravidelnou dá se říct hned, tak teď nevím…děkuji za reakce…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.7.19 10:56

Ahoj, já první ms dostala v jedenácti letech, co si pamatuju, tak jsem ji měla pravidelně každý měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
1077
24.7.19 11:03

Tak zavolej na gyndu a zeptej se, já myslím, že to bude asi v pořádku. Já to zpočátku taky měla všelijak, sice ne úplně po půl roce, ale dva měsíce pauza klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
24.7.19 11:12

Já bych řekla, že tak první rok sem to měla rozházené, pak se to srovnalo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
24.7.19 11:16

Jakože i tolik měsíců? Jinak děkuji za reakci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6083
24.7.19 11:25

Já měla první menstruaci ve 13, druhou po půl roce, další skoro po třičtvrtě roce,…, až od 15 jsem menstruovala pravidelně. Doporučuji dceři udělat záchranný balíček (vložky, vlhčené ubrousky na intimní hygienu a čisté kalhotky) a doporučit nenosit světlé kalhoty dokud se jí to neustálí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
24.7.19 11:31
@Heivka píše:
Já měla první menstruaci ve 13, druhou po půl roce, další skoro po třičtvrtě roce,…, až od 15 jsem menstruovala pravidelně. Doporučuji dceři udělat záchranný balíček (vložky, vlhčené ubrousky na intimní hygienu a čisté kalhotky) a doporučit nenosit světlé kalhoty dokud se jí to neustálí.

Moc děkuji za reakci a „uklidnění“ :-)… Přesně tohle jsem chtěla slyšet :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 11:57

Taky jsem to ze začátku měla všelijak, a kamarádka to neměla třeba půl roku celkem běžně, v těch cca 12-14 letech. Ono se to srovná :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
8
24.7.19 12:27
@Anonymní píše:
Taky jsem to ze začátku měla všelijak, a kamarádka to neměla třeba půl roku celkem běžně, v těch cca 12-14 letech. Ono se to srovná :mavam:

Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
24.7.19 12:31

Taky jsem to tak mela. Prvni menses v breznu, dalsi az v cervenci a potom az zase v zari. Asi po roce uz jsem mela kazdy mesic :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama