Začínající menstruace - pomalý rozjezd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 10:54
Začínající menstruace - pomalý rozjezd

Ahoj holky,

měla bych dotaz ohledně mé dcery. Krátce po 14 narozeninách dostala svoji 1. menstruaci (celkem slabou). To bylo v prosinci. Druhou dostala v dubnu a teď v červenci stále nedorazila další…Měla jste to některá taky tak? Jakože pomalý rozjezd a třeba po roce se to upravilo? K doktorovi s ní ještě nepůjdu. Jen jsem se chtěla trochu ujistit, že je to v pořádku…Já sama jsem ji měla pravidelnou dá se říct hned, tak teď nevím…děkuji za reakce…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 10:56

Ahoj, já první ms dostala v jedenácti letech, co si pamatuju, tak jsem ji měla pravidelně každý měsíc.

kačka39
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 24.07.19 11:03

Tak zavolej na gyndu a zeptej se, já myslím, že to bude asi v pořádku. Já to zpočátku taky měla všelijak, sice ne úplně po půl roce, ale dva měsíce pauza klidně.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21561 příspěvků 24.07.19 11:12

Já bych řekla, že tak první rok sem to měla rozházené, pak se to srovnalo ;)

Kata002
Nováček 8 příspěvků 24.07.19 11:16

Jakože i tolik měsíců? Jinak děkuji za reakci :-)

Heivka
Závislačka 4350 příspěvků 24.07.19 11:25

Já měla první menstruaci ve 13, druhou po půl roce, další skoro po třičtvrtě roce,…, až od 15 jsem menstruovala pravidelně. Doporučuji dceři udělat záchranný balíček (vložky, vlhčené ubrousky na intimní hygienu a čisté kalhotky) a doporučit nenosit světlé kalhoty dokud se jí to neustálí.

Kata002
Nováček 8 příspěvků 24.07.19 11:31
@Heivka píše:
Já měla první menstruaci ve 13, druhou po půl roce, další skoro po třičtvrtě roce,…, až od 15 jsem menstruovala pravidelně. Doporučuji dceři udělat záchranný balíček (vložky, vlhčené ubrousky na intimní hygienu a čisté kalhotky) a doporučit nenosit světlé kalhoty dokud se jí to neustálí.

Moc děkuji za reakci a „uklidnění“ :-)… Přesně tohle jsem chtěla slyšet :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 11:57

Taky jsem to ze začátku měla všelijak, a kamarádka to neměla třeba půl roku celkem běžně, v těch cca 12-14 letech. Ono se to srovná :mavam:

Kata002
Nováček 8 příspěvků 24.07.19 12:27
@Anonymní píše:
Taky jsem to ze začátku měla všelijak, a kamarádka to neměla třeba půl roku celkem běžně, v těch cca 12-14 letech. Ono se to srovná :mavam:

Děkuji :-)

Lisdoonvarna
Kecalka 173 příspěvků 24.07.19 12:31

Taky jsem to tak mela. Prvni menses v breznu, dalsi az v cervenci a potom az zase v zari. Asi po roce uz jsem mela kazdy mesic :palec:

Váš příspěvek
Reklama