Začínající násilí jen při alkoholu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 00:35

Začínající násilí jen při alkoholu

Zdravím Vás,
Kde bych začala
Budeme s přítelem 2roky
Máme skoro roční holčičku, ze začátku bylo vše v pohodě
Ale poté co začal pít tak sme se vždy pohádali
Ale když pije doma tak vypije celou flašku skotské pak z ničeho nic si vsugeruje jaká jsem k****a, š****a atd
Ze kam pořad chodím ven 🤷‍♀️(Logicky s malou )
Tak se braním ze to není pravda apod. On po mě vždy vyletí minule mě chytil pod krkem to sem neměla modřiny nic

Ale dnes se to stalo znova a to mě chytil mě u oka a mám modřinu tentokrat
Vždy druhy den se cítí ublizenej este on 🙈

Když je střízlivý je v pohodě
Jen když takhle pije
Na to kolik mu je tak nevi kdy má dost

Když to sním chci řešit v klidu druhy den akorát se to znova vyhrotí

Navíc on když pije vyžaduje určitou intimní věc a mě se to nelíbi kdyz je opilej a kdybych mu to řekla druhy den tak se akorát urazí ze sním nechci spat 🤷‍♀️
Este mi vyhrožuje ze mě tady nechá ze mě prodá i s barakem ze mě má plný zuby já už nevím co dal :/
Mate někdo utěšitelnou větu nebo radu?🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4746
23.10.21 00:44

Odejít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 00:50

@Martha03
On furt ze má dobrého právníka
Furt říká ze mi veme malou já nemám kam jit nemám peníze 🤷‍♀️Nemám nic

• Citovat
  • Nahlásit
4746
23.10.21 00:58
@Anonymní píše:
@Martha03
Furt říká ze mi veme malou já nemám kam jit nemám peníze 🤷‍♀️Nemám nic

Jo tak se raději nech mlátit a nech v tom vyrůstat své dítě. Promiň, ale pořád je možnost kam jít. Lepší azylový dům, zkusit nějakou krizovou linku a zjistit jaké máš možnosti než žít s takovým hov.adem. Většinou jsou silacké řeči, jen řeči. Co by asi s dvouletym dítětem dělal, nicméně budoucí kooperace vás nemine, když sis ho vybrala jako otce svého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
23.10.21 02:04

Zajít k lékaři a říct tohle mi udělal přítel když byl opilý..ať máš o tom záznam, sbalit si věci a odejít.. pravděpodobně se to pití bude stupňovat a s tím i agrese vůči tobě a možná i voči malé…do té doby nez odejdeš (čím dřív tím líp)tak vždy jakmile na tebe sáhne tak k lékaři a nechat si na to napsat papír že tě zranil…Mozna by bylo dobré obrátit se i na nějakou organizací pro týrané ženy..oni ti pomůžou poradi dodají odvahu a psychickou podporu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
23.10.21 02:20

To je vtip? No sebrat se a jit pryč. A kecy o dobrem právníkovi, co ti sebere dítě? Prosim? To je takový folklor všech zakomplexovaných chudáků. Co mu je? Nestojí mu? Má ho malýho? Kde se tahle špína rodí, mi řekněte…
A kde se berou ženský, co opakují stále stejná souvětí, ve kterých dominuje ALE… Například:”Mám od něj modřiny, ALE jenom, když pije.” :roll: A nějak mi tě ani není líto. Píšeš na emimino, místo, abys byla už sbalena a nevystavovala svoje dítě výchově takovýho tupce. Promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.10.21 02:53

Prosimte a co s ni/ nim resis? Davno jsi mu mela rict ze kdyz se opiji tak ze jdes spat a nic nebude ( ani zadny nadstadartni sexualni praktiky). Ze ti jeho piti Vazne vadi! a nevest s opilcem- opilkyni zadne diskuze ( =zbytecne). Hry na ublizence nehraj, bud vecna ( ve spravny cas).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
23.10.21 04:14
@Martha03 píše:
Odejít

A kam? Bez chlapa je ženská absolutní a trapná nula!!! To je zákon vesmíru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32701
23.10.21 05:30
@straznivez píše:

To ti řekl on? :roll: Nejsi bez chlapa nula, on je zmetek, co nemá na nic jiného, než chlastat a ubližovat ženské. Co jsi dělala před dítětem? Co tě samotnou baví? Myslím, že by stálo za to oslovit organizaci, co se týráním žen zabývá, mají i psychickou pomoc. To je první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10965
23.10.21 05:40
@Anonymní píše:
@Martha03

Jasný, určitě ti ji vezme a bude s ní doma a starat se o ní. To jsou jen kecy co tě mají zastrašit jako ostatní a jde mu to dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10030
23.10.21 05:57
@Tinuvien píše:
To ti řekl on? :roll: Nejsi bez chlapa nula, on je zmetek, co nemá na nic jiného, než chlastat a ubližovat ženské. Co jsi dělala před dítětem? Co tě samotnou baví? Myslím, že by stálo za to oslovit organizaci, co se týráním žen zabývá, mají i psychickou pomoc. To je první krok.

To ale nepsala zakladatelka, jen jeden místní mistr světa amoleta, i když ona už je o tom díky tomu svému možná taky přesvědčená.

Zakladatelko, až ti příště bude vyhrožovat, že ti vezme dítě, zeptej se ho, zda půjde na RD on a z čeho pak bude to dítě živit, nebo jak si to představuje s péčí, navíc když je alkoholik, a jestli to nevíš tak jestli na tebe ještě jednou sáhne, můžou ho taky cajti vykázat na 10 dní z baráku, abys ty měla čas si v klidu zařídit pro sebe a dítě jiné bydlení (byt je jeho, tipuju?). A omlouvat se za něco co jsi neudělala nebo se mu snažit cokoliv vysvětlovat je zbytečný, kdo chce psa bít, vždy si něco najde, to že jdeš do defenzivy ho jenom utvrzuje v tom, že pravdu má on a ta špatná jsi ty, což je samozřejmě kravina, ale ty už jsi zmanipulovaná do role „já můžu za všechno, nesmim ho provokovat aby se nenaštval“ - a z toho se odchází špatně no. Ale pokud nechceš, aby si tvoje dcera našla v budoucnu za partnera stejné howado, jako je jeji otec, nic jiného ti asi nezbyde. Jste se před zabřeznutím moc poznat nestihli, co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10030
23.10.21 06:04
@Tinuvien píše:
To ti řekl on? :roll: Nejsi bez chlapa nula, on je zmetek, co nemá na nic jiného, než chlastat a ubližovat ženské. Co jsi dělala před dítětem? Co tě samotnou baví? Myslím, že by stálo za to oslovit organizaci, co se týráním žen zabývá, mají i psychickou pomoc. To je první krok.

Ne, tyhle bludy tu hlásá @straznivez - zřejmě taky takový zakomplexovaný individuum s potřebou neustálého ujišťování (se) o svojí důležitosti, jako je zakladatelky „přítel“ (no, spíš mi to připomíná film Noci s nepřítelem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
23.10.21 06:05
@straznivez píše:

Tak jestli jste vsichni u Jehovistu takhle padli na hlavu tak se neni cemu divit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
23.10.21 06:07
@Anonymní píše:
@Martha03

On vychrupne láhev a chtěl by se starat o dítě? Vzít ti ho nemůže. Maximálně bude střídavka. Já bych odešla, bála bych se ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
23.10.21 06:09
@straznivez píše:

Maximálně by bez chlapa neměla to dítě. Ale chlap se chová jinak než tohle individuum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat