Reklama

Začínající porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eleni
Povídálka 24 příspěvků 30.08.09 10:44
Začínající porod?

Ahoj holky, jsem dneska 37+3 a od osmi hodin mám kontrakce po 15 minutách, teď už po 12. V nemocnici jsem domluvená na císaře pro dvojnásobnou rukturu pochvy při obou porodech. Co mám dělat, když datum na císaře mám až 9.9.? POMOC prosím

Reklama

Reakce:

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 30.08.09 10:49

no nejlépe zavolat do porodnice a zeptat se tam co máš dělat :roll:

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 30.08.09 10:53

No jasně, volej do porodnice, asi tě budou chtít vidět.
 Halka

harpyje
Extra třída :D 10669 příspěvků 30.08.09 10:55

eleni, jestli je je císař opravdu nutný, tak určitě zajed do porodnice na kontrolu. to je jedno na kdy máš domlvuený termín :D tak se změní a hotovo ;-)

a dej vědět, jaks dopadla…

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 30.08.09 11:02

Zatnout zuby a vydrzet do devatyho… :lol:

Volej do spitalu, nejspis rodis. At ti to zastavej a udelaj cs.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.09 11:25

Jela bych do porodnice. Měla jsem to stejně, byla jsem 38+2 a cs jsem měla naplánováno na 15.11., ale kontrakce na mě přišly už 8.11. Odjela jsem v 8 ráno do porodky a v 10 byl malej na světě. Zastavili mi kontrakace nějakou kapačkou a honem honem udělaly CS, byl to fofr :-)

Držím palečky

Petra

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.09 11:27

Omlouvám se za inko, zapomněla jsem se přihlásit :oops:

Petra

PetNem
Povídálka 41 příspěvků 30.08.09 11:30

že by se konečně přihlášení zdařilo :oops:

eleni
Povídálka 24 příspěvků 30.08.09 12:24

:) děkuji za odpovědi, teď jsem se vrátila od Dr. a říkal, že je všechno v pořádku, kontrakce už nemám, asi planej poplach…na císaře mám nástup 8.9. a 9.9. mi ho udělaj :) Zbláznila se děloha :D

harpyje
Extra třída :D 10669 příspěvků 30.08.09 18:55

super. tak třeba se nakonec toho 9. jeste povede :-) ale je to divný, takovýhle pravidelny a jeste zkracující se poslíčky co?

eleni
Povídálka 24 příspěvků 30.08.09 20:16

No právě, já to vůbec nechápala, byly pravidelný i se zkracovaly a bolely několik hodin, já si lehnu na lůžko, daj mě na ozvy a najednou nic :D A ještě mi bylo divný, že mi nepraskla voda, protože u dvou předešlých mi vždycky praskla…Díky za pomoc a přeji pohodové porody a zdravá miminka :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >