Začínající porod?

826
1.6.11 14:46

Začínající porod??

Ahoj,
jsem dneska 39tt a čekám třetí dítko. Jen tak pro zajímavost bych se chtěla zeptat…Každý porod je jiný, obzvláště ty třetí bývají rychlejší..tak abych byla připravená…
Tak dotaz je: CS 4 a když stojím, tak mám dost velký tlak na čípek. Prostě, jako by se miminko tlačilo ven…nemám žádné bolesti, jen občas tvrdne bříško. Jsem sama doma s dvěma dětma… :think:
No, ale doufám, že to bude dobrý. Jen potřebuju přečíst si Vaše názory.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3483
1.6.11 14:47

Já mám takový pocit taky párkrát za den, a to jsem 29tt takže doufám, že to začínající porod není :D jsem zvědavá na názory ostatních :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29412
1.6.11 14:48

Tohle já už mám pár týdnů. Jsem teda prvorodička, CS4 jsem měla v 36.týdnu, jak jsem na tom aktuálně teď nevím, břicho mě pobolívá v podbřišku neustále a v podstatě nonstop a takový ten tlak na spodek, jak kdyby chtěl prcek ven, už mám pár týdnů. A zatím jsme celí. Už bych taky brala, kdyby se rozhoupal ven, jsem v 39.týdnu a mám toho už tak akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16247
1.6.11 14:52

Pocit, že se tlačí ven mám taky, jsem v 37tt, občas si říkám, že by mi vůbec nevadilo, kdyby se rozhoupalo a vylezlo :mrgreen: Mám doma jen jednu dceru a občas mne napadají přímo šílené scénáře, tak doufám, že to přijde, až bude muž doma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
1.6.11 14:56

Já to měla taky,kolikrát jsem myslela že snad vypadne za pochodu,a nakonec jsem přenášela.je to už tíhou miminka,ale třeba se porod blíží :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
1.6.11 16:16

CS 5 mám od 23.tt, tlak na spodek k tomu, hrozil mě pořád porod a dnes jsem 35+6 a jsme pořád celý, takže s tímto nálezem se rodit může ale i nemusí :mrgreen: to CS mám i te pořád 5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1591
1.6.11 18:27

Grumlí já mám CS6 a jsem 37t taky čekám třetí dítě přesně to co popisuješ mívám taky do toho mě dost pobolívaji kyčle DR mi dnes řekl že můžu porodit každým dnem,ale můžu i nakonec přenášet že tělo si samo řekne kdy je ten pravý čas že na tom CS až tak nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
1.6.11 20:15

Tak to úplně přestalo. Ale chodila jsem jak kačena, nohy půl metru od sebe… Ale zase Kubíček dělal šílený věci v břiše :cert: Ale byl venku hrozný vítr, tak možná nějaká reakce na počasí. Bouřka zatím žádná.
Myslela jsem, že CS je jenom do čísla 5…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1591
1.6.11 21:57

Grum jj počasí dělá divy,to CS může být i 7,je to sečtená hodnota:naláhací části,dilatace hrdla,zkrácení čípku,konsistence a směru čípku.Když koukneš do průkazky tam co je ten graf tam je to popsáno,ale je to jen v těch straších průkazkách některé to nemají.Mě to takhle vysvětlila PA co ty udaje znamenají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
2.6.11 14:48

tak bohužel graf v průkazce nemám… :cry: No, ale co prcek dělal včera večer v břiše to bylo šílený…nemohla jsem sedět, stát. Prostě nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1591
2.6.11 21:55

Grum to znám,kolikrát nevím jak se skroutit,ale párkrát mi na to zabrala tepla sprcha,že se mrnous sklinil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama