Začínající porod, jsem 40+5

Anonymní
25.4.20 21:00

Začínající porod nebo ne??

Ahoj holky prosím vás, jsem prvorodička 40+5… Celý den mám dneska nepravidelné bolesti v podbřišku připomínající menstruační bolesti a teď mi dokonce odešlo celkem dost hlenové a celkem dost krvavé zátky… Včera jsem byla v prenatálce a tam mi řekli že to na porod v blízké době nevypadá a na úterý mám naplánováný císař… Nevím co teď, mám počkat do rána jestli začne porod a ráno zajít do porodky na kontrolu a nebo jet hned?? :nevim: Děkuji za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
25.4.20 21:06

Tak 40+5 to porod být může no 😀 nikam bych nejezdila, dej si dlouhou sprchu a běž spát, jela bych až při pravidelných kontrakcích aspoň hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
25.4.20 21:07

Ahoj, já bych ještě vydržela..kór jestli jsi prvorodičky…jasně jsou vyjimky..ale já bych počkala..zkusila vanu jestli se to rozjede - kontrakce pravidelné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
25.4.20 21:08

Ze ti vcera rekli, ze to na porod nevypada, to vubec nic neznamena. To rikaji kde komu a za par hodin muze byt dite klidně na svete.. Asi bych zavolala do porodky a poradila se tam, nez tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:09

@Annanasova Okay, děkuji. Doma mě právě že plaší tak jsem se chtěla raději pozeptat :)

• Citovat
  • Nahlásit
19829
25.4.20 21:09

Dokud nemáš kontrakce, tak bych nikam nejezdila…já si pamatuju, že říkali u prvorodiček zhruba kontrakce pravidelné po 5 minutách…taky podle toho, jak to máš daleko do porodnice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:11

@Pajka89 No to mi je jasný ale napřed jsem se chtěla zeptat tady jestli náhodou nemá někdo podobnou zkušenost.. Nechci třeba zbytečně plašit :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:13

@Monchichik Okay, děkuji moc za radu.. Já si to taky myslím že bych měla počkat :think: A od porodnice to mám max 3min autem :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19829
25.4.20 21:14
@Anonymní píše:
@Monchichik Okay, děkuji moc za radu.. Já si to taky myslím že bych měla počkat :think: A od porodnice to mám max 3min autem :lol:

Tak to si tam cobydup, to bych opravdu v klidu vyčkala…bez kontrakcí tě stejně pošlou domů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815

Přesně tak mi začal poslední porod, odchodem hlenové zátky, intenzivnějšíma kontrakcema, takže si dej nejvíc horkou sprchu a když to bude zesilovat a intervaly zkracovat, jeď. Když to ustoupí, jsou to jen poslíčci. Dej na svůj vnitřní hlas, ten ví, jak to je. Mně když se tohle stalo, prostě jsem věděla, že to je ono a den D nadešel, i když po příjezdu do porodnice mi tvrdili, že mě asi ještě pošlou domů. Za osm hodin byl malý na světě. Držím pěsti ať to dobře dopadne, pak napiš, jestli to byl fakt porod. A ničeho se neboj, to zvládneš ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
@Anonymní píše:
@Pajka89 No to mi je jasný ale napřed jsem se chtěla zeptat tady jestli náhodou nemá někdo podobnou zkušenost.. Nechci třeba zbytečně plašit :oops:

Určitě ještě počkej, určitě se to již chystá😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
25.4.20 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím vás, jsem prvorodička 40+5… Celý den mám dneska nepravidelné bolesti v podbřišku připomínající menstruační bolesti a teď mi dokonce odešlo celkem dost hlenové a celkem dost krvavé zátky… Včera jsem byla v prenatálce a tam mi řekli že to na porod v blízké době nevypadá a na úterý mám naplánováný císař… Nevím co teď, mám počkat do rána jestli začne porod a ráno zajít do porodky na kontrolu a nebo jet hned?? :nevim: Děkuji za rady :srdce:

A z jakýho důvodu máš jít na císaře? Pokud musíš rodit císařem, tak bych se domluvila v porodnici, abys nepřijela a nebylo na císaře pozdě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:17

@Monchichik Ano jak říkáš, taky si to myslím.. Chtěla jsem tím i uklidnit chlapa doma, je strašně nervní :lol: Myslím si že by to bylo zbytečné :think:

• Citovat
  • Nahlásit
19829
25.4.20 21:18
@Anonymní píše:
@Monchichik Ano jak říkáš, taky si to myslím.. Chtěla jsem tím i uklidnit chlapa doma, je strašně nervní :lol: Myslím si že by to bylo zbytečné :think:

No ten můj se mě taky snažil vystrkat z bytu co nejdřív, ale já se nedala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:19

@darekp Jdu na něj z toho důvodu že je malá moc velká a plus k tomu mám těhucukrovku a nechtějí riskovat v polovině porodu akutní císař :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat