Začínající porod nebo poslíčci?

108
12.6.21 21:13

Začínající porod nebo posličci?

Ahoj holky,
Jsem prvorodicka a tak jdu za vámi spíše o názor co si myslíte, že to může být. Dnes jsem 38tt+1. Od 26tt jsem byla na rizikovém pro předčasný porod se zkráceným děložním čipkem. Ale nyní už je vše v pořádku a bere se to jako normální nález.
Včera jsem po sexu zakrvacela, světle červená krev, dnes mi to nedalo a zajela jsem na pohotovost, jelikož mi častěji tvrdlo břicho a necítila jsem se tak v klidu.
Vše v pořádku, monitor ok, mimi také, dr. mi řekla, že podle ní je to prostě už postupující příprava na porod. A otázka zda se uvidíme v pondělí v poradně. Řekla mi, že jsem otevřená na dva prsty, cipek měkký, cesty připravené a porod je na spadnutí. Jela jsem domů, a teď večer mnou vždy po nějaké době projede taková ‚krec‘ až do pochvy, vagíny. Už se mi to obcas stalo, ale nepřemýšlela jsem nad tím tolik jako dnes po tom rozhovoru s dr. a přijde mi to častější. Do toho se tam Cvrček hýbe hrozně, takhle dlouho už se nehybal, myslela jsem, že už nemá prostor na takové akrobacie. :D shodou okolností manžel je pryč a vrátí se v noci a ja jsrm na něm závislá, mám v něm hroznou oporu a bojím se, aby se to nerozjelo a on byl pryč, má to hodinu domu a potom další hodinu do porodnice. Myslíte, že by to mohl vše být začínající porod nebo spíše poslicci a nebo kvuli rozhovoru s dr. hodně zkoumám svoje tělo.
Nejsem typ co má vše nactene, takže nevím co znamena na dva prsty otevřená apod. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9830
12.6.21 21:20

Kontrakce (i poslicci) jsou jako hodně hodně silný menstruacni bolesti v podbřišku a jsou v pravidelných intervalech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24412
12.6.21 21:24

No teď už to nevrátíš, je otázka, když je vše připraeno na porod, zda byl rozumný ten sex, když nyní se ti porod nehodí :nevim:
a můj názor - ano je možné, že se ti rozjíždí porod - asi bych raději manžela povolala domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.6.21 21:28

@JancaS84 když já v životě nezažila MS bolest :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.6.21 21:30

@stinga sex jsme neměli 12 týdnu a doporučila nám ho i dr. kvůli lékům které jsem do teď brala, abych nakonec ještě neprenasela 🙂
Nechci tím říct že se nám to nehodí, klidně ať to přijde, jen že manžel musel odjet ale přijede během pár hodin. Tak snad to nebude tak ‚rychle‘ že bychom rodili za dvě hodiny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24412
12.6.21 21:34

@smvladenka no tak rychle to určitě nebude, stopuj si, za jak dlouhou dobu ti přichází ty křeče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1395
12.6.21 21:40

@smvladenka bez do vany, dej si sprchu/vanu a pak uvidis: teplo poslicky zastavuje, kontrakce by se po tom meli spis rozjet. A osobne kdyz uz by to byl porad tak jen dobre, aspon to budes mit za sebou a cvrcek bude trosku menci nez pripadne za dva tri tydny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24412
12.6.21 21:48

@smvladenka já bych do té vany nelezla, dokud nepřijede manžel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9830
12.6.21 21:49
@stinga píše:
@smvladenka já bych do té vany nelezla, dokud nepřijede manžel

Přesně tak. Může se ti udělat špatně. Mě chodil manžel kontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
12.6.21 21:53

Vsak mas co si chtela ne? Rano tu resis krev po sexu a doporuceni od dr. ze mas sexovat, aby se porod rozjel a chlap buh vi kde. Potes, nevis co vubec chces :roll:
Dat horkou vanu. Poslicci to zastavi, kontrakce zesili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.6.21 22:34

@Leenvecka dala jsem si sprchu a kakao a cítím spíš jen pohyby už, tak uvidíme :)
Přesně tak mě by vůbec nevadilo kdyby už to bylo, váhový odhad jsme měli v 36tt 2,5kg a teď od té doby nepřibírám, břicho mám malé, tak snad by to nebyl ani žádný obřík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.6.21 22:43

@migmina já zase nevím, co je za problém u tvých komentářů. Ráno, že jsem pitomá že máme sex (nevím proč bychom ho mít nemohli, když už máme nález v normě a schváleno od doktorky). Ano jsem v 38tt a vůbec mi nebude vadit kdyby to přišlo teď, nikde jsem ani nic takového nenapsala. To, že manžel vydělává peníze a musí odjet na pár hodin z nás taky podle mě nedělá hrozné lidi. A vím přesně co chci, porodit zdravé dítě. A to, že rodím poprvé a nevím co od toho čekat a tady se zeptám - Pardon, nikde jsem nenapsala že potřebuji tvé rypave komentáře, chtěla jsem pouze zkušenost někoho kdo to zažil a je ochotný bez zbytečných řeči poradit. Toť vše :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.6.21 22:44

@stinga dala jsem jen sprchu, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24412
13.6.21 21:30
@smvladenka píše:
@stinga dala jsem jen sprchu, díky :)

tak co? jak to dopadlo? klid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
14.6.21 17:25

@stinga klid, ale cítím, že se s tělem něco děje a chystá :D dnes jsme byli na kontrole a hlavička už je tak moc v pánvi, že nešel udělat ani váhový odhad. Tak už jen čekáme. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat