Začínající porod? Špinění a nepravidelné bolesti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 11:59

Začínající porod? Špinění a nepravidelné bolesti

Ahoj. Mam dotaz na maminky co už mají už porod za sebou. Dnes jsem 40+3. Mela jsem se dostavit na vyvolání porodu kvůli teh. curovce. Od pul 5 rano jsem měla slabe kontrakce po 5-10 minutách a pak jsem začala špinit. V 9 jsme ŠD vydali do porodnice a bolesti začali najednou uspupovat :/ jsem z toho trochu špatná jelikož jsem doufala že mě rovnou pošlou na porodní sál. Zatim teda na rizikovem oddělení a čekám na vyšetření. :think:
Co si o tom myslíte? Je už je to rozjeté i když bolesti mam po delší době?
Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12524
14.1.22 12:03

To byly poslicci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 12:13

@JancaS84 zkoušela jsem vařící sprchu a porad to bolelo :/ a špinění

• Citovat
  • Nahlásit
2265
14.1.22 12:19

No pokud špiníš, tak bych tam radši zůstala.
Někdy se ženy otvírají a přitom nemají ani moc silné kontrakce. Vím že několik jich tady psalo v různých diskuzích, že jim nebylo úplně dobře, měly trochu bolesti a v nemocnici jim oznámili, že už jsou třeba otevřené na 4 a tak.
Tady to nerozsekne nikdo.
Mi u dvou porodů řekli, že ten den rozhodně rodit nebudu a ten den jsem porodila :D Protože mám zajímavý porod, kdy mám 12 hodin kontrakce a pak vyprdnu dítě tak rychle, že se personál ani nachystat nestíhá :D Poprvé za půl hoďky, podruhé za 5 minut hotovo.
Takže asi tak. Může to být rozjetý porod. A může to být taky nějaký problém.
Držím palce, aby to byl porod, všechno se to rozjelo samo a bylo to v pohodě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27167
14.1.22 13:22

Já jsem špinila u prvního, v době, kdy kontrakce nebyly ještě nic moc. Vlastně právě to špinění mě ponouklo do té nemocnice jet. Bylo to tím, že se už otevíraly porodní cesty, přijela jsem otevřená na 8cm. Ale mně pak kontrakce normálně zesílily, zpravidelnily, a porodila jsem za 3h od toho špinění. Mohla to být u tebe třeba zatím jen hlenová zátka s příměsí krve..I to je ale znak blížícího se porodu. Každopádně bych řekla, že už se tam něco děje, a držím palce, at je mimčo brzy v pořádku na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat