Začínající realitní makléř-u jaké RK?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radkaf
Povídálka 49 příspěvků 08.04.18 22:06
začínající realitní makléř-u jaké RK ?

Pro jakou RK je dobré pracovat jako začínající realitní makléř? Zajímaly by mě zkušenosti např. Next reality, Remax a Century 21. Prosím, kdo mátě nějaké zkušenosti, svěřte mi je. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4020 příspěvků 08.04.18 22:38

Kamarad delal u Remax, platil za vsechno, za vizitky, za domenu, za kancelar, nejdriv prodal motorku, potom auto a pak uz dostal rozum a sel se zivit vyhodnejsim zpusobem.

pe-terka
Extra třída :D 14931 příspěvků 08.04.18 22:54

Já bych tuhle práci nedělala. Vycházím z toho, jak moc jsou makléři úskoční, vlezlí a neféroví (zažila jsme jako kient RK). Z tohu soudím, že jsou pod dost velkým tlakem a kšefty moc nejdou - málo zakázek a konkurence.

Tunrida
Hvězda diskuse 46363 příspěvků 08.04.18 23:26
@pe-terka píše:
Já bych tuhle práci nedělala. Vycházím z toho, jak moc jsou makléři úskoční, vlezlí a neféroví (zažila jsme jako kient RK). Z tohu soudím, že jsou pod dost velkým tlakem a kšefty moc nejdou - málo zakázek a konkurence.

Přesně tak. Náš realiťák mi byl tak strašně nepříjemný, jak se snažil v každý situaci nějak zalíbit, hlavně přes syna to hodně dělal, že jsem byla moc ráda, když to bylo za námi. Přitom, konkrétně o tomhle, si myslím, že reálně by to mohl být i celkem fajn chlap.

abcd32
Kecalka 338 příspěvků 08.04.18 23:27

V ČR je největší počet realitních makléřů v Evropě, vychází 1 na 700 lidí… podle mě je to řehole…a neustálé přemlouvání lidí, hledání inzerátů atd.

rokris
Kelišová 5105 příspěvků 08.04.18 23:41
@abcd32 píše:
V ČR je největší počet realitních makléřů v Evropě, vychází 1 na 700 lidí… podle mě je to řehole…a neustálé přemlouvání lidí, hledání inzerátů atd.

Jo, je jich strašně moc. Když ty kšefty jdou, tak to asi není špatný. Ale v hubených časech asi nesnadné.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9856 příspěvků 08.04.18 23:47

@radkaf Kamarádka dělá u Remaxu. Měla výhodu, že se nějakou dobu mohla „zaučovat“ - měla i jiný příjem, který jí toto umožňoval. Teď už se živí jen tím.

Je velmi milá, pracovitá, ochotná, má extrémně dobré hodnocení a lidi si ji i doporučují. Nikdy se nesnížila k tomu, aby obvolávala cizí inzeráty atd.

Samozřejmě neví, jestli ji to uživí nafurt, jsou i slabší období, když se jí nepodaří nabrat prodeje a dělá jen pronájmy s menšími provizemi atd., ale bere to pokorně a zatím to jde. Už byla několikrát u nich na pobočce makléř měsíce ;)

Já si od ní sama nechala prodat chalupu, a byla fakt skvělá. (Funguje stejně i u jiných; nadstandard jsem měla jen v tom, že to vůbec vzala, protože jinak domy 70 km od Prahy nedělá - spíše dohodí jinému prodejci v síti a pak má jen nějaký podíl na provizi. Což je mimochodem taky výhoda sítě: pokud pojedeš na sebe nebo jen v místní realitce, nemovitost v Horní Dolní nenabereš, protože se Ti prohlídky s dojížděním nevyplatí.)

radkaf
Povídálka 49 příspěvků 09.04.18 16:55

@Slečna Ferka Moc děkuji. :kytka:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 09.04.18 20:03

@radkaf mám osobní zkušenost s jinou RK a je to hnus.. denně obvolat cca 200 inzerátů, nechat na sebe řvát atd.. jo a platit si vše - od mobilu, přes auto až po propagaci.. a mít provizi za nemovitost pár tisíc? to se fakt nevyplatí - když to byla nemovitost za několik mega..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Reklama