Začínající snažilky červenec 2015

63
23.7.15 21:24

Začínající snažilky červenec 2015

Ahoj holky. Najde se mezi Vámi některá, která se začíná právě snažit o mininko? :-)
My jsme po 1.MS po revizi a začínáme znovu. Pokoušíme se o první miminko. Napoprvé to vyšlo hned druhý měsíc, ale v 9.týdnu se kulihrášek přestal vyvíjet. Tak jsme museli na revizi. Díky tomu, že už se snažíme tak mi to dává více síly, ale šestinedělí PO bylo šílených… tak po hlavě do toho znovu :-)

Ráda s Vámi snažilky budu sdílet zážitkya krátit si čas :palec:

Všechny jste vítané :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

366
23.7.15 21:33

Po poradě s manželem jsem se rozhodla, že se budeme snažit o třetí miminko. První dvě jsou už velké (12 a 15), takže by i mohly dost pomoci a byly počaty přirozenou cestou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20074
23.7.15 21:41
@markur59 píše:
Po poradě s manželem jsem se rozhodla, že se budeme snažit o třetí miminko. První dvě jsou už velké (12 a 15), takže by i mohly dost pomoci a byly počaty přirozenou cestou.

s pomocí té starší nepočítej, ta už bude tou dobou ve Finsku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
23.7.15 21:43

@neumisa
Její názor ještě snad dokážeme změnit. A stejně ještě minimálně tři roky pomáhat bude, i když vím, že děti moc v lásce nemá. Ať si zvyká, jednou bude mít svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
24.7.15 14:19

Ahoj, my se taky začínáme navážno snažit o naše první. :) Od listopadu neberu HA, srovnávala jsem cyklus, ale zůstal pořád delší, tak jdu do péče doktora a snad to k něčemu bude..hodně štěstí! ať se nám brzo zadaří ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
25.7.15 09:48

@minelly
Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
2.8.15 14:15

Ahojky, taky se snažíme od začátku července, ale dneska přišla MS, takže tenhle měsíc nevyšlo..jedeme dál.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
4.8.15 08:43

@Leillinka

Mě má přijít MS v neděli… také doufám, že nedorazí 8)
Jinak Ti držím palečky na dalsí snažení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
4.8.15 16:15

Ahoj holky, chtěla bych se přidat, také jsme se minulý měsíc začali snažit a bohužel první pokus nevyšel, dnes přišla M. Ale dalo se to očekávát. Na konci června mi byla odstraněna Mirena po 3.5 letech. Jsem trošku zklamaná, ale čekat, že se to tak rychle podaří je hloupost. Tak jsem si objednala pár věcí, které mi snad ve snažení pomůžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
4.8.15 20:13

Ja dnes taky MS :-( cyklus se teda podaril zkratit na 26, tak s velkym elanem do srpnoveho snazeni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
4.8.15 20:43

Minelly, to máš krásné 26 dní cyklus, já teď měla 41 dní, snad se to srovná. Minulý měsíc jsem nasadila Gynex, možná to bylo i tím…Měla jsem snad všechny těhotenské příznaky a nakonec MS dorazila. Tak Gynex vynechám a piju jen kontryhelový čaj a beru vitamíny. Ten elán mi zatím chybí… :,( Vytiskla jsem si alespoň ovulační graf a začnu poctivě měřit. Koupila jsem si i ovulační mikroskop, i když tomu nevěřím, také ovulační testy, gel pro podporu početí… :) atd. Doma máme jednoho broučka a už tak dva roky toužím po druhém. Tak se držte holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 20:57

Ahoj holky, rada bych se pridala. Take zaciname. Ofiko uz v cervnu, ale vzhledem ke sluzebni ceste to moc aktivne neprobihalo. Po mimi touzim uz dlouho, ale nebyla vhodna doba. Doktor zacal trosku strasit, tak mam strach, ze to potrva vecnost. MS cekam o vikendu, dnes jsem ale nasla slaboucke spineni a mam pocit, ze se to co nevidet spusti :(. Mate s tim nektera zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
4.8.15 21:28

Hanysek89: Nejdřív jsem taky špinila a za pár hodin se to rozjelo, těžko říct. Teď večer už nic. Ale už jsem naději ztratila, že šlo o uhnízdění atd, té krve bylo dost… :( Tak držím palce, ať Ti to dobře dopadne a MS nedorazí. Jinak i mně strašili, že to potrvá… měla jsem tělísko Mirena, které se mi posunulo a zapíchlo do jizvy po císaři, byla jsem v nemocnici, kde mi ji vyndali pod narkózou. Řekli mi, že nemám žádnou děložní sliznici a pár měsíců potrvá, než se mi začne tvořit. Před týdnem jsem byla na kontrole a sliznice měla 8mm, tak alespoň pozitivní zpráva, že mohu otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 21:46

@ariana31 Ted vecer uz nic? Takze pouze dnes? To vypada nadejne. Ma znama az do tretiho mesice krvacela v dobe ms :) Nevesila bych hlavu ;-) Dnes me i poboliva v zadech, takovy tlak, jako mivam v den, kdy ms dorazi, takze pocitam, ze brzy prijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
5.8.15 07:36

Hanysek89:
Ahoj :mavam: Tak dnes opět trochu špinění, tak už to neřešim a nedoufám. Musím být trpělivější, už i tak se snažení posunulo o rok. Kvůli komlikacím s tělískem jsme se rozhodli, že už čekat nebudeme. Nevěděla jsem, kdy mám ovulaci, tak jsme se po celou dobu snažili, tak ted si alespoň odpočinem a příští víkend můžeme začít znovu. Držím palce, ať se Ti to nerozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama