Začínající těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 10:28
Začínající těhotenství

Zdravím
Jsem tu nová a rovnou k věci
S přítelem se snažíme o miminko
V pondělí jsem měla ovulací a byl také nechráněný sex…
Včera mě bolela hlava a byla jsem taková unavenější…a poboliva mě na levém vaječníků i v podbřišku a občas na pravém ale spíše na tým levým… Na těhotenský test je brzy… A chci se zeptat měl někdo stejné přiznaky a je v tom??
A chci se ještě zeptat to špinění je vždy nebo nemusí??

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 02.12.18 10:30

Špinění být nemusí a ty příznaky nebudou k těhotenství na to je brzy. Možná se moc sleduješ a už sis je vsugerovala. Nicméně to neznamená že těhotná být nemůžeš, test si udělej ale nejdřív příští pondělí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 10:34

@Kriss Tina
Jo to je mi jasné že až příští pondělí jen jsme byli včera na oslavě a tohle začalo tak jsem chtěla od dalších lidí názor :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 02.12.18 10:39

Přestaň se pozorovat, pro většinu těhotných je prvním příznakem pozitivní test po vynecháí MS ;) A spousta netěhotných má „příznaky“ výrazně specifičtější než ty a nic z toho.

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 02.12.18 10:44

@ugluk Souhlasím.kazdy mesic snazeni jsem na sobe pozorovala milion ruznych priznaku tehotenstvi. A kdyz jsem skutecne otehotnela,nemela sem priznaky vubec zadne.ty zacaly az pozdeji,po pozitivním testu.

panenka87
Extra třída :D 13259 příspěvků 02.12.18 11:03

Já jsem to měla tak, že 9 den po oplodnění mě dva dny bolela hlava a cítila jsem se, jakoby na mě něco lezlo. 11 den jsem měla pěknou slabší čárku na testu a od té doby jsem se už cítila jinak a neměla chuť k jídlu. Tak držím palce. Ale je ještě fakt brzy

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 02.12.18 11:05

A ja kdybych si pred par dny jen tak nekoupila test,tak to dodnes ani nevim,ze jsem tehu.Nezkoumat se. :lol:

Kiki0110
Nováček 3 příspěvky 02.12.18 11:30

Holky jak tu píšete
Ovlivňuje kontrolování nějak početí ?
Jen mě to zajímá

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 02.12.18 11:30

@Kiki0110 ano psychika dělá hodně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 11:32

Ahoj! S manželem se asi tri mesice snazime o miminko. MS mam pravidelnou snad na minuty :D ted 3 dny zpozdeni,pouze me od vcera pobolivava chvilkama bricho,vcera jsem zacala spinit(na cely den stacila jedna slipovka),vecer malinko silnejsi spineni,ale i tak minimalni..test jsem si udelala vcera a byl negativni..
Myslite si,ze by se mohlo jednat o tehotenstvi??
Jinak na sobe nic nepozoruji jineho.. :)

Kiki0110
Nováček 3 příspěvky 02.12.18 11:32

Tým pádem by jse měla přestat kontrolovat …
Ale tak jestli se už chytlo tak se nějakou dobu může už udržet ne ?

Kiki0110
Nováček 3 příspěvky 02.12.18 11:38

Ahoj anonymní… Kontroluješ se taky? Nebo jak to máš ty?

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 02.12.18 11:46

To jsou otázky. Přestante se kontrolovat. Čemu to pomůže? Jo taky se snažím o dítě. Jo taky mám pocit, že každej druhej přiznak musí být těhotenský. Může a nemusí. Nemá cenu to řešit dokud přijde/nepřijde MS. Jko abych řešila že me druhý den bolí hlava, to mi přijde přehnanené :D

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 02.12.18 11:58

Ne, neustálé sledování každého píchnutí nemá na početí podstatný vliv. Ale má podstatný vliv na kvalitu života a partnerský vztah.

Petulka91
Kecalka 109 příspěvků 02.12.18 20:16

Celý rok a půl co jsme se s přítelem snažili jsem měla také nejrůznější „těhotenské“ příznaky. Mám celkem krátké cykly - 26 dní, takže těch pokusů bylo dost, ale myslím si, že hlavně na začátku snažení je to hodně vsugerované. Já už po roce začala ztrácet naději a každý měsíc jsem pak MS očekávala a přestala se na to tak upínat. Řekli jsme si s přítelem, že to ještě do konce roku budeme zkoušet a teď v pátek jsem našla pozitivní těhotenský test, který sílí neskutečným tempem a příznaky jsem absolutně žádné neměla, bylo mi jako kdybych to měla dostat. V pátek jsem měla čárku viditelnou, ale ještě slabší a dnes už mám dálnici, takže teď už tam příznaky opravdu jsou, ale není to nic drastického - časté chození na WC, těžká a nateklá prsa a občas bolesti v podbřišku jako před MS. Nemá opravdu cenu se pozorovat teprve týden po ovulaci, protože pokud budeš, tak ty příznaky tam prostě budou. Samozřejmě držím palce, aby se co nejdříve zadařilo! ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >