Začínající vztah a zmatenost

Anonymní
12.1.21 22:25

Začínající vztah a zmatenost

Ahoj holky, dva dny jsem strávila randěním s nádherným klukem. Vše by bylo fajn, jenomže teď jel domů a dělí nás kus cesty. Za tři dny se zase uvidíme a doufám, že to bude krásné. Jenomže.. on mi vůbec nepíše :,( jsem z toho hrozně smutná. Říkal, že psací typ moc není. Já to chápu a respektuju, ale jsme spolu teprve chvíli, pravděpodobně se nějaký čas budeme potkávat jen zřídka, než se dostane na vysokou do mého města. Pak už by to všechno mohlo být úplně v pohodě. Ale bojím se, že to vyšumí, když si nebudeme psát. Není to tak, že by se neozval vůbec, vyměníme si třeba tři zprávy a konec. Já jsem z toho dost na nervy, po roce jsem se zase někomu otevřela a teď mám pocit, že mi zase někdo jen ublíží. Jsem z toho zmatená. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1333
12.1.21 22:42

Řekl Ti hned, že není psací typ. Buď se s tím smiř nebo ho nech být. Měnit někoho v začátcích není asi úplně nejlepší způsob jak vybudovat hezký vztah. Prostě si najdi svého koníčka, něco co tě zabaví a buď ráda, aspoň si budete mít o čem pokecat jak se uvidíte a myslí na to, že pokud by zájem neměl, nenapíše ti ani ty tři zprávy denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat